מפגש הפורום | מוזיאון אגד

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
סבבה

יש לך טרמפ עד המושבה הגרמנית !
בחיפה !
סבבה
מעולה בשבילי! כוונתי הייתה שכך או כך אני אגיע רק עד חיפה (גם ברכבת) ולכן אם זה אפשרי מבחינתך עדיף לי כבר לנסוע איתך ולא ברכבת של יום שישי בצהריים. אלא אם אספיק לרכבת האחרונה שמגיעה למוצקין (תל אביב 13:50-ק.מוצקין 15:22). עוד חזון למועד, אבל תודה מראש!

ארזS

New member
הלו דוק. זה לא בריא לעשן.

רק קח בחשבון שאני... מעשן כל הזמן !
אז אם אתה מעשן - עוד יותר טוב... !
הלו דוק. זה לא בריא לעשן.
ובכל מקרה המפגש הוא "מקום ציבורי" וגם "תחבורה ציבורית" נייחת אז בטח שלא תרעיל את האחים שלך. נכון ?

../images/Emo6.gif נרעיל גם את "פרש עצבני" ../images/Emo6.gif רא

מה ? בלי שטויות בבקשה...
נרעיל גם את "פרש עצבני"
רא
ראיתי שהוא "הצטרף" לפורום אבל אם תיכנס לכרטיס שלו, תבין מיד שהוא ותיק כאן בפורום היניב או העופר שלנו...

ארזS

New member
אדון דוקטור: בבקשה לא להרעיל אף אחד

נרעיל גם את "פרש עצבני"
רא
ראיתי שהוא "הצטרף" לפורום אבל אם תיכנס לכרטיס שלו, תבין מיד שהוא ותיק כאן בפורום היניב או העופר שלנו...
אדון דוקטור: בבקשה לא להרעיל אף אחד

ביאסת לי את האמא !!! אנחנו חייבים

אני לא אוכל להגיע למפגש כי יש לי
מבחן אם זה היה בחיפה הייתי קופץ. אז אם אתה בא לחיפה תגיד שלום ותביא את האוכל שישאר.
להיפגש: שים לב: אתה תבוא לארכיון הרכבת בשעה 15:30 בלי תירוצים. אני מאוכזב מאוד שאתה לא בא. אתה לוקח ת'אוטו שלך ומגיע לארכיון ! אין לך ברירה אחרת אח שלי !!!!!!! ה"קוקו" מירושלים !!!

רן בר טל

New member
בחיפה אין בעיה, אני כאן.

להיפגש: שים לב: אתה תבוא לארכיון הרכבת בשעה 15:30 בלי תירוצים. אני מאוכזב מאוד שאתה לא בא. אתה לוקח ת'אוטו שלך ומגיע לארכיון ! אין לך ברירה אחרת אח שלי !!!!!!! ה"קוקו" מירושלים !!!
בחיפה אין בעיה, אני כאן.
אבל לנסוע לחולון . אין לי זמן! אז נתראה בחיפה.

ארזS

New member
אני בהלם. אני בשוק... ../images/Emo2.gif

אולי אף אחד לא שם לב, אבל השירשור הזה עבר לדף השני.(אולי בגלל איומי ההרעלות...) אז הבה ננסה להחזירו למקומו הראוי
ק פ י ץ - ק פ ו ץ !
אני בהלם. אני בשוק...

ההקפצה לא עבדה...

fireman

New member
אני אנסה לבוא, זה תלוי בעצלנות שלי

מפגש הפורום | מוזיאון אגד

יום שישי, 4.7.03, התכנסות ב-10:00-10:30. בכדי שנוכל לזהות אחד את השני, אני מביא מדבקות, כל חבר יכתוב את שמו וידביק על החולצה. מומלץ להביא מצלמה, אבל שימו לב
- אסור לפרסם בפורום תמונות של אנשים ללא אישורם. היות ואין מפגש ללא שתיה וחטיפים, חצי מהבאים למפגש יהיו אחראים על הבאת חטיפים (שקית עוגיות, עוגה, שתי שקיות ביסלי וכו...), והחצי השני יהיו אחראים על הבאת שתייה קלה (מים מינרלים, קולה, דיאט, מיץ וכו...). בכדי שנדע בערך מה כל אחד מביא ולא יווצר מצב של 10 שקיות ביסלי עם רק בקבוק מים - כתבו תחת הודעה זו מה אתם מביאים. כמו כן, אם יש לכם רעיונות לפעילות במפגש, משהו שמצריך הכנה מוקדמת (הבאת מגזינים מקצועיים, החלפת פריטים בין חברי פורום וכו...), אתם מוזמנים לכתוב זאת כאן. המפגש יתקיים תחת כיפת השמיים, כדאי להביא כובע וקרם הגנה. סופשבוע שקט ושבת שלום לכולנו
אגב אני צריך הסבר איך להגיע לשם, אני מתכוון להגיע ברכבי הפרטי ולא באוטובוס\רכבת מאחר ואחר כך אני אסע לסידורים נוספים. זה עדיין בספק אם אבוא, אני אעשה את מירב המאמצים, אגב מה לגבי הסדרי חניה במקום? יש חניה? אין חניה? בתשלום? לגבי מה להביא, אינני רוצה להתחייב על דבר מסויים מאחר והגעתי למפגש איננה וודאית, בכל מקרה אני אביא דבר מזון ומשקה כלשהו.... אביתר, תביא עוד משהו חוץ מבמבה, אני לא אוהב במבה

אם אתה לא בא אני מרביץ לחן מלינג !

אגב אני צריך הסבר איך להגיע לשם, אני מתכוון להגיע ברכבי הפרטי ולא באוטובוס\רכבת מאחר ואחר כך אני אסע לסידורים נוספים. זה עדיין בספק אם אבוא, אני אעשה את מירב המאמצים, אגב מה לגבי הסדרי חניה במקום? יש חניה? אין חניה? בתשלום? לגבי מה להביא, אינני רוצה להתחייב על דבר מסויים מאחר והגעתי למפגש איננה וודאית, בכל מקרה אני אביא דבר מזון ומשקה כלשהו.... אביתר, תביא עוד משהו חוץ מבמבה, אני לא אוהב במבה
אם אתה לא בא אני מרביץ לחן מלינג !
אתה לא יכול לדפוק לי כזה ברז אחי ! אתה חייב לבוא בבקשה !! יש שם המון חנייה בשפע במרחק של 1 מטר בלבד מהמוזיאון !! אם אתה לא בא, אני אביא משאית עם במבה !! אתה חייב לדבר איתי בטלפון היום ! אני אשכנע אותך לבוא יא אישאש ! אני בבית: 02-5817977.

מצב
הנושא נעול.
למעלה