מפגש הפורום | מוזיאון אגד

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
מילא אתה תרביץ לו

אם אתה לא בא אני מרביץ לחן מלינג !
אתה לא יכול לדפוק לי כזה ברז אחי ! אתה חייב לבוא בבקשה !! יש שם המון חנייה בשפע במרחק של 1 מטר בלבד מהמוזיאון !! אם אתה לא בא, אני אביא משאית עם במבה !! אתה חייב לדבר איתי בטלפון היום ! אני אשכנע אותך לבוא יא אישאש ! אני בבית: 02-5817977.
מילא אתה תרביץ לו
אבל אם אני אבוא והוא לא יבוא, נצטרך לתאם מפגש משולש ואז שנינו נרביץ לו
אני ארים אליך טלפון בהמשך היום.

david80

Member
אני אביא קרקרים וסלט...

מפגש הפורום | מוזיאון אגד

יום שישי, 4.7.03, התכנסות ב-10:00-10:30. בכדי שנוכל לזהות אחד את השני, אני מביא מדבקות, כל חבר יכתוב את שמו וידביק על החולצה. מומלץ להביא מצלמה, אבל שימו לב
- אסור לפרסם בפורום תמונות של אנשים ללא אישורם. היות ואין מפגש ללא שתיה וחטיפים, חצי מהבאים למפגש יהיו אחראים על הבאת חטיפים (שקית עוגיות, עוגה, שתי שקיות ביסלי וכו...), והחצי השני יהיו אחראים על הבאת שתייה קלה (מים מינרלים, קולה, דיאט, מיץ וכו...). בכדי שנדע בערך מה כל אחד מביא ולא יווצר מצב של 10 שקיות ביסלי עם רק בקבוק מים - כתבו תחת הודעה זו מה אתם מביאים. כמו כן, אם יש לכם רעיונות לפעילות במפגש, משהו שמצריך הכנה מוקדמת (הבאת מגזינים מקצועיים, החלפת פריטים בין חברי פורום וכו...), אתם מוזמנים לכתוב זאת כאן. המפגש יתקיים תחת כיפת השמיים, כדאי להביא כובע וקרם הגנה. סופשבוע שקט ושבת שלום לכולנו
אני אביא קרקרים וסלט...
'חצילים במיונז על האש'! מה דעתכם אם אביא גם לקריץ?

ארזS

New member
אני אוכל גפילטע פיש בערב שבת

תביא גפילטע-פיש יא אחי
אחרי הקידוש . לא ביום שישי בבוקר... וחוץ מזה, שמתם לב שיש בדיוק עוד שבועיים (פחות כמה שעות) למפגש ? אז אולי נעשה טבלת יאוש כמו בצבא ? (לא ברצינות... סתם כתבתי בצחוק...) ואם אנחנו כבר עוסקים בקידוש ובגפילטע פיש, אז זה הזמן לאחל לכל החברים כמידי שבוע שבת שלום וסוף שבוע שקט ונעים , ומן הסתם אני מניח שאהיה כאן במוצ"ש.

שבת שלום אך כבר היה הרגע פיגוע עם

אחרי הקידוש . לא ביום שישי בבוקר... וחוץ מזה, שמתם לב שיש בדיוק עוד שבועיים (פחות כמה שעות) למפגש ? אז אולי נעשה טבלת יאוש כמו בצבא ? (לא ברצינות... סתם כתבתי בצחוק...) ואם אנחנו כבר עוסקים בקידוש ובגפילטע פיש, אז זה הזמן לאחל לכל החברים כמידי שבוע שבת שלום וסוף שבוע שקט ונעים , ומן הסתם אני מניח שאהיה כאן במוצ"ש.
הרוג.

ארזS

New member
כן. שמעתי על כך. מצער מאוד.

הרוג.
כן. שמעתי על כך. מצער מאוד.
לא יודע מה יהיה הסוף עם הפיגועים האלה. החמאס ימח שמם ויאבד זכרם הודיעו שיעשו עכשיו רק "פיגועים קטנים". רק שבשביל כל משפחה שנפגעת ובכלל בשביל כל המדינה כל פיגוע הוא גדול ונורא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה