מכירה/קנייה/דרושים

Aviraman

New member
גם אני חושב ככה

טרנס בלו זה ה-צבע... חבל שהיא לא ימנית XD

ran 15

New member
האמת שניסיתי לשולח לך מסר חח..

מאיפה אתה !!! ?!
.... יום ראשון אני באיזור נתניה ואם אתה באיזור אולי אני אקפוץ לראות איך הגיטרה.. כסף - כרגע חסרה כמעט אלפייה
אבל אפשר לבקש מההורים ..יש עבודה

Me n MySelf

New member
למכירה fender jazz bass plus USA 5 string

למכירה fender jazz bass plus USA 5 string כולל קייס מקורי של פנדר 5 מיתרים שנת 1992 צבע לבן קרם, מקדימה במצב מצוין מאחורה יש קצת buckle rush צוואר רוזווד במצב חדש לחלוטין, ישר והפרטים במצב מעולה (אין פרט וור בכלל) 1. גשר כבד מקורי (לא כמו הגשר הרגיל של פנדר) 2. מפתחות של GOTOH 3. אלקטרוניקה מקורית של Kubicki עם 4 מצבי שליטה: כבוי, פסיבי (שליטה ווליום,בלנד,טון), אקטיבי (שליטה ווליום,בלנד,בס,טרבל), אקטיבי עם מיד בוסט (שליטה ווליום,בלנד,בס,טרבל) 4.פיקאפים פנדר לייס סנסור noiseless מחיר מציאה: 5000 ש"ח לגיטרה 5 מיתרים דלוקס אקטיבית אמריקאית בת 15! אסף 0528970426

guitaroman

New member
למכירה גיטרה קלאסית+קורוס

גיטרה קלאסית פלמירה בובינגה :נגעתי בה 3 פעמים רק 400 שח קורוס איבנז נדיר[אי אפשר להשיג אותו] שנות ה80 cs -10 אנאלוגי 400 שח מוכן להחליף על דברים מענינים לא דברים זבל!!

grassus

New member
../images/Emo41.gifלמכירה Ibanez JS1200../images/Emo41.gif

בת שנה וחצי במצב מצוין!!!!! עברה אתמול סטאפ MADE IN J-A-P-A-N מפרט: Neck: JS Prestige neck NeckType: JS Prestige Body: Basswood body Fingerboard: Rosewood Bridge: Edge Pro bridge NeckPU: DiMarzio PAF JOE neck pu MiddlePU: DiMarzio Fred bridge pu פרטים נוספים במסרים

למעלה