מכירה/קנייה/דרושים

sheepeH

New member
ועוד: פדאל אוברדרייב Danelectro Pastrami

פדאל קטנטן וחביב, אני אישית משתמש בו בתור בוסטר ואוברדרייב קל בגלל שהוא מאוד מאוד שקט במצב טוב מאוד. זאת לא סדרת הFAB זולה. תציעו לי מחיר ונדבר. אסף 0525808281

califia

New member
אתה מוכר כי זה זבל? כי אני צריכה גיטרה קטנה.

אבל 1200 שקל זה כסף, בכל זאת. באמת, למה? ומה פתאום בחור מנגן על דייזי?

sheepeH

New member
אין גיטרה יותר טובה מזאת ב1200 שקל.

זה מחיר מטומטם. ולמה לא? זאת ממש לא גיטרה ספציפית לבנות. אני מוכר כי אני שמאלי והיא ימנית. זה בערך כמו להחזיק בבית אופניים שאתה נכה. אם את עוד איכשהו חושבת שהגיטרה הזאת זבל, אני ממליץ לך לבוא לנגן עליה אצלי. אני גר בחולון.

The Walrus

New member
גיטרה מדהימה

הכי רחוק מזבל שאפשר, ובאמת, במחיר כזה - אין גיטרה יותר טובה.

gt-master

New member
פנדר טלקסטר STANDARD חדשה לחלוטין

נקנתה בכלי זמר לפני 3-4 חודשים. הגיטרה בצבע סאנברסט( שווה יותר בגלל שרואים עץ),עברה SETUP מקצועי ובמצב מושלם. מוכר אותה כי קניתי בינתיים טלקסטר USA וממש אין לי צורך בשתיים (אגב ההבדל ממש לא ברור לטובת מי ומי שיבוא אני הראה לו את שתיהן). הזדמנות לקבל גיטרה חדשה לגמרי שנבחרה בקפדנות וסודרה,פלוס ארגז קשיח (ישן אמנם אבל עושה את העבודה) במחיר נמוך ממחיר החנות.

וואללה שווה!

מכירה את הג'יטי מאסטר. אם מישהו מחפש טלקסטר - זו הגיטרה שלו! למרות שהיא מקסיקנית היא לא נופלת מאף אמריקאית... וחדשה לגמרי....

g290

New member
למכירה אוברדרייב ומחפש דיליי

אוברדרייב ts7 של איבנז, עבר החלפת מודים, נשמע הרבה יותר טבעי מהגירסא המקורית, יכול לשמש גם כאחלה בוסטר לסולואים מחיר סופי 200 באמת שהרבה פחות ממה שהוא שווה מחפש דיליי, פתוח להצעות... טל' 0524833501 אסף

doc monti

New member
../images/Emo41.gif G&L Legacy HB שמאלית ../images/Emo41.gif

למכירה גיטרה חשמלית שמאלית מסוג G&L Legacy HB אמריקאית בצבע כחול burst שקוף. הגיטרה בת 10 שנים ושמורה מאוד לגילה. גיטרה מאוד ורסטילית למגוון סגנונות. G&L היא חברה אמריקאית שהוקמה ע"י ליאו פנדר מספר שנים לאחר שמכר את "פנדר", הגיטרות מורכבות ביד מחלקים מובחרים, 100% MADE IN USA. מפרט: פיקאפים בתצורת HSS- 2 סינגלים וינטאג' של G&L והאמבקר של סימור דנקן (TB4) עם סוויץ' לפיצול. גוף- 2 חתיכות swamp ash, צוואר Birds eye maple, פרטבורד רוזווד, חיבור Bolt on, גשר צף 2 ברגים. מחיר- 4200 ₪ (כולל קייס קשיח מקורי כמובן!) לפרטים נא לפנות במסרים

doc monti

New member
תראה

אני לא מנהל משא ומתן מעל דפי הפורום. אתה בהחלט מוזמן לשלוח לי מסר, תקבל את הטלפון שלי ונדבר. (בוא נגיד שאני לא נערת גומי, אבל די גמיש סה"כ
)

OrlyNL

New member
../images/Emo41.gif למכירה - פסנתר חשמלי ../images/Emo41.gif

ROLAND HP-1500 במצב מצויין, מחיר גמיש, חייב להימכר! פרטים במסרים. תודה

eVeR WiSH

New member
למכירה!מגבר!בזול!

ZOOM FIRE 30 דיסטורשן טוב!(באמת טוב) מולטי אפקט מובנה אם 20 אפקטים והרבה מאוד מצבים! פדאל אשר הוזמנה בנפרד מתנה 30W יש למגבר והוא מחזיק תופים 800 שח...גמיש...באמת שווה את המחיר הזה גר בקריות...אם אפשרות להגיע לאן ששצריך(תלוי לאן צריך) 250664719 0503015377 מארק:)

Dont Panic

New member
בסיסט מחפש להקת רוק אמיצה

היי, אני בסיסט בן 20, עם הרבה ניסיון בחדרי חזרות והופעות, מחפש להקת רוק (עדיף בעברית), שרוצה ליצור סאונד ייחודי, להתנסות בדברים חדשים ולצאת מגבולות המיינסטים. אני לא רוצה להיות קטנוני, אבל באמת, אם אתה נשמעים כמו מוניקה סקס, היהודים, סינרגיה, או כל דבר כזה, אל תפנו אלי. הנה כמה אלבומים שיכולים לייצג את הרעיון: 'האחר'/'11א' - ברי סחרוף 'מנועים קדימה' - אלגי'ר 'האיש שראה הכל'/'סופרמרקט' - רוקפור 'כן!' - רם אוריון 'חתונה לבנה' - שלום חנוך וכל דבר עם גיטרות מלוכלכות, תופים משתוללים וסאונד שלא מלטף ומתחנף. אפשר ליצור איתי קשר במסנג'ר [email protected] או כאן.

Xirus

New member
אנחנו קופצים באנג'י פעמיים בחודש - מספיק אמיץ

בשבילך???

Xirus

New member
הא - גם בזה אנחנו אמיצים אבל יש לנו כבר בסיסט

adida8

New member
גיטרה בס ibanez GSR200

הי למכירה בס חדשה, כחולה מהממת, עם כבל monster cable טיונר של KORG סט מיתרים וקייס road runner איכותי. המחיר 1200 ש"ח נמכרת בכאב לב ...

lopoko

New member
../images/Emo41.gifלמכירה פנדר סטראט אמריקאית../images/Emo41.gif

פנדר סטראט הייוואי1 אמריקאית. במצב מצויין, בת שנתיים בצבע כחול עץ. צליל מצוין. מגיעה עם קייס רך. עברה סטאפ לפני כחודש למיתרים בעובי 0.010. יש כמה שריטות קטנות. עדיף באזור הצפון,אני מנהריה. מחיר: 2800 עומרי 0522934012

למעלה