מה הייתם עושים?
(ברצינות)

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo41.gif מה הייתם עושים?../images/Emo41.gif (ברצינות)

אם היה לך אפשרות לניטול שתי גלולות פעם אחת שיספקו וישארו לכל החיים מה היית לוקחת מבין האפשרות הבאות- 1.יופי-פשוט להיות יפה...
2.שמחה-במילה פשוטה-
3.עושר-כסף,כסף,כסף
4.בריאות-מה יש עוד להוסיף...
5.אהבה-שתמיד תיהיי נאהבת ע"י אחרים
6.חברות-לא להיות לבד
7.נדיבות-לתת לתת ולתת גם שאין...

יופי ובריאות...

שמחה וכסף כל הזמן אני לא רוצה, אהבה צריך להשיג- אם זה מלאכותי אי אפשר להנות מזה, וכנ"ל לגבי חברות ונדיבות.

StarChild

New member
וואו...כעושים את הראשימה הזו ככה

אני לא צריכה את גוללה בכלל... אני מסתדרת גם בלי להיות יפה. אני מאושרת וקופצנית בלי צורך בכלום. כסף...טוב כסף אני צריכה.... בריראות- אני גופה אבל מסתדרת... אהבה, יש לי את המשפחה והחברים הכי מדהימים בעולם...לדעתי... וחברות שוב, החברים שלי מדהימים... נדיבות...יש מספיק... אז אני מניחה שכסף....או בריאות..

TwelveEyes

New member
$$$! |קצ'ינג!|

כשיש כסף, אפשר לקנות יופי, בריאות, חברים, אהבה ושמחה. ואפשר להיות גם נדיבים. נדיבות תמיד משרתת אינטרסים

אהבה וחברות.....

כי הכי חשוב לי לא למצוא את עצמי לבד אז בגלל זה חברות...........כדי שיהיה לי זוגיות! חחחח ואהבה מהחברים כדי שתמיד החברים שלי יהיו חברים אמיתיים ולא צבועיים ואני יוכל תמיד לסמוך עליהם!

יופי כמובן :)

כי שאר הדברים הם בשליטתי אני יכולה להפוך אותם לשלי גם בלי גלולה :))) לעומת זאת מראה חיצוני הוא לא לגמרי בשליטתי

adamsplit

New member
טוב,זו דעתי

הייתי לוקח את גלולת האהבה כשיש אהבה יהיו גם חברים ואם לא חברים יתמכו בשעות הקשות זה יביא לי שמחה שזה גם טוב את הנדיבות הייתי נותן מהאושר שיש לי מהאהבה והשמחה ויופי וכסף? למי באמת איכפת מזה?

detleth2

New member
אני חושב שיופי ואהבה

בריאות גם ככה אין לי ולא יהיה לי בקצב שלי, כסף אין לי כל-כך אבל יש הורים ותמיד אפשר להשיג. אם תהיה לי אהבה אני לא אהיה לבד ואני אהיה שמח. יופי אף פעם לא מזיק ואין לי שליטה על זה ונדיבות גם ככה אני נדיב ויותר נכון אני תלוי בנדיבות של אחרים בחיי, תפרן אמיתי:)

למעלה