מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

noamamimon

New member
מאיוש

איזה כייף שאת עונה פה על שאלות.. אהבתי אותך מתחילת התכנית, ואת בן אדם מדהים, והשאלה שלי היא האם את חושבת שמגיע לרז לזכות? בכל זאת, הוא לא עשה הרבה כדי לזכות בזה, היה פרצוף יפה וזהו. אני חושבת שהיה מגיע למגודל אחר שכן עניין את הצופים , כמוך כמו איתן . :)))))

ל-noamamimon

לכבוד הוא לי לענות לשאלותיכם מאמי תודה על המחמאות איזה כיף לשמוע..:) רז כמוני שיחק את המשחק נקי ,לא שמנו מרפקים לאף אחד בשביל לזכות, לא תכננו אסטרטגיה ולא השפלנו אף אחד בדרך ולכן מבין שלושינו אם לא אני הגעתי למקום הראשון אני שמחה שרז הגיע ולא איתן. אני שמחה שאתה חושב שהגיע לי לזכות הייתי גם כן שמחה אם הייתי לוקחת את האוטו וזוכה בתואר אך לא פחות מזה ואפילו יותר קיבלתי המון חום ואהבה מהצופים וזה לא יסולא מפז.. תודה רבה על הפרגון אוהבת המון נשיקות מאיה

ל-noamamimon

בבקשה מאמי אין על מה לכבוד הוא לי..:) וסורי על הבלבול ,אגב אני מתה על זה שיש בנות עם שם של בנים זה מהמםםםםםם מואההה מאיה

loli3212

New member
מאיה את באמת קיבלת תאוטו שהמנחה אמר?XD

ברח לי השם שלוXD

megudalim

New member
למאיה המלכה!כמה שאלות,תיכנסי בבקשה

היי,קודם כל רציתי להגיד לך שאת הפייבוריטית שלי ואת המלכה והמנצחת האמיתית בישבילי אז הנה כמה שאלות: 1.איך משפחתך קיבלה את העבודה שאת דו מינית? 2.למה לא חגגת עם כולם בקלרה?ואיפה היית במקום לחגוג עם כולם? 3.למה מורן לא באה לגמר? 4.מה עשית בשנייה שחזרת הביתה אחרי הגמר? 5.מה עשית כשיצאת מהמעבדה? 6.מה המשימה שהייתה לך הכי קשה? 7.אחרי שאמרו שרז מנצח,מי יצא ראשון מהמעבדה? 8.עם מי תישארי בקשר אחרי התוכנית? 9.בגלל מה ולמה התחיל כל הריב הזה שלך עם איתן? 10.איך הייתה ההרגשה לסיים במקום השני? 11.את חושבת שאחרי שסיפרת את האמת (שאת דו מינית) התייחסו אליך אחרת? 12.האם אהבת את האוטו שקיבלת?והאם תינסעי בו?והאם כבר נסעת בו? 13.אתם(כל המגודלים)החלטתם לנסוע לאילת?אני פשוט ישבתי בבית וראיתי את התוכנית ושמעתי שאתם רוצים כולכם לנסוע לאילת ביחד,זה נכון? 14.האם את תחזרי לעבודה שלך או שתרצי לנסות כיוונים שונים?וגם מהם התוכניות שלך אחרי "מגודלים"? רק שתדעי שאת יצאת שם הכי אמיתית והכי חמודה
ד"ש למורן ובהצלחה בכל מה שתעשי בעתיד,אני מעריכה אותך!

loli3212

New member
חח כמה שאלות..

על חלק מהשאלות היא ענתה למעלה.. חבל שהיא תחזור שוב ...

ברגע שהרמת יד תקראי בבקשה מאיה!

"שרפת" את עצמך ואת כל הלסיבות,כי תמיד רציתי לחשוב שהלסיבות הן "נחמדות" וכו.. אבל את פשוט חשפת את מי היא בעצם הלסבית האמיתית,שונאת גברים,ומתלבשת על חלש כמו איתן. בהתחלה באמת אהבתי אותך,ברגע שהרמת יד [ועוד על גבר,ועוד את אישה] "שרפת" את כל המגזר הלסבי וחבל.. איך את מרשה לעצמך לעשות דבר כזה? את יצגת את כל המגזר הלסבי,איזה "אחריות" יש עליך! הציון שקבלת הוא 0.

מבחנתי

דו או לס,לא יודע להבין שתיהן אותו דבר,הן לא אוהבות גברים. ראיתי תהתנהגות שלהן באלנבי,באינטארנט וכו,,הן לא אואהבות גברים,בעיה שלהן!

למעלה