לתשומת לב חברי הפורום

Mr MAG

New member
../images/Emo41.gif לתשומת לב חברי הפורום ../images/Emo41.gif

שמתם לב בטח לשרשור הענק שנמחק. אפתח התנצלות לפתוח השרשור, שאני סבור שכוונותיו היו טובות, והתנצלות נוספת לאלו שהגיבו ברצינות במטרה להפוך את השרשור למועיל. בכל מקרה, השרושרים האלה מועדים למחיקה מכמה סיבות: א. הם קרקע פוריה לוויכוחים והשמצות שפורצות גם ככהבפורום, וזה כאב ראש. ב. הם אינם מקושרים ישירות לנושא הפורום, אך בכל זאת תופסות מקום על העמוד הראשי ולפעמים גורמות להתפתחות שרשורים נוספים בנושא, מה שדוחק את הדיונים האחרים לעמודיים ה "אחוריים" ג. זה כבר נמאס. כל שבוע, שבועיים ,חודש - בהתאם לתקופה - נכנס לפה מישהו ומרים צעקה על זה שיש פה יותר מדיי גיטריסטים, ושריך לשנות את השם של הפורום, על זה שהמנהל הוא קקי וצריך להעלות אותו על המוקד, על זה שהפורום לא עעוסק מספיק במצב גידולי החסה בזימבבואה וכו' נושאים. בנוגע לשם הפורום וחבריו - היו רעיונות ודיונים ונקבע, סופית וחד משמעית - זהו פורום כלי נגינה ונגנים והוא ישאר כזה. נגדני כל הכלים מוזמנים לפה. העובדה שאוכלוסית הגיטריסטים בארץ גדולה יותר מאוכלוסית נגני הכלים האחרים היא גורם ישיר בכך שנוכחות הגיטריסטים פה גדולה יותר, בנוסף, מרבית נגני הכלים הקלאסיים הם מבוגרים יותר ומתעניינים פחות בפורומים, בזמן שנגני גיטרה יש מכל הגילאים, במיוחד נוער, לכן הגיוני שחלק גדול מהם משתתך בפורומים כאלה ואחרים. זה סטטיסטיקה, אבל ככה זה. בנוגע לניהול - אם יש לכם תלונות, השמצות, ירקות וכו' - תשלחו את זה אליי. לתיבת המסרים הפרטית, בלבד ! על גבי הפורום זה לא המקום. ואגב, תמיד קל יותר להתלונן, מלעשות מעשה. קל יותר לפתוח הודעה שמתלוננת מלשבת ולכתוב מאמר רציני, לנסות לשכנע את חבריך הסקסופוניסטים להכנס לפורום או לתת תשובה מלאה ומפורטת שבאמת תעזור. אז במקום לעשות את זכל זה, אנשים משמיצים, מתלוננים, מתבכיינים ומתנהגים כמו תינוקות, כמעט בכל שרשור יש כמה הודעות תינוקיות שכאלה. לא מרוצים מהמצב ? תעשו משו שישנה אותו. חסר לכם מאמר ? תלמדו, תחקרו ותכתבו אחד. לא מרוצים מהתשובות שניתנו בשרשור מסוים ? תפסיקו להתלונן ותכתבו בעצמכם תשובה כמו שאתם חושבים לנכון ! סתם, לתשומת ליבם של אנשים מסוימים. וכמו שהתחלתי אתההודעה בהתנצלות אסיים אותה באמירת דברי תודה לאותם חברי פורום שכן מתאמצים, עונים, בודקים, עוזרים, ומתייחסים ברצינות והגינות לכל אחד שמגיע לו. אתם יועים מי אתם, ואני מודה לכם. שיהיה יום טוב.

C h a r m e r

New member
באמת כמו שצריך...

אבל כרגע מחקת עוד הודעה שלי, ובמצטבר, את כל הודעות שכתבתי, בערך, מאז שאני זוכר... הסטטיסטיקה שלך לרעתי היום אבל אני סולח לך, כי התבטאת יפה כמו אדם על רמה
אז יישר כוח
וחג שמח
גד-מאיר

Mr MAG

New member
בכיף.

מחקתי אותה בדיוק מאותה סיבה שמחקתי את הראשונה, וקיוויתי שתקרא את מה שכתבתי ותבין מה פשר המחיקות. אני מעריך את הכוונות הטובות אך זה לא היה במקום. אתה מזומן להשאר ולהמשיך להשתתף, אני סבור שתוכל להנות מהשהות בפורום. הרוב פה נחמדים (עם חוש הומור די מעוות אבל בכל זאת)

Mr MAG

New member
אגב, קצת תכנונים

קודם כל כנראה סקר שוק על דיליים., כי אני במילא מחפש אחד... ניסיתי את ה DD3, דיג'ידיליי ו H2O שצריך לנסות אותם שוב כי יצאתי ללא התרשמות (האחד מהתנהגות דבילית של המוכר בדיאז והשני ממחסור בזמן) .. יש על הכוונת גם את הדווינטאג' דיליי של קרל מרטין אם אני לא מתבלבל.. חוצמזה, בביקור קצרצר במיוזיק סטור היום, כי הייתי באזור ואני מחפש דיליי, חוברתי ל bronx כלשהו, חברה שבחיים לא שמעתי עליה, מנורות עד כמה שהבנתי, קומבו... נשמע לא רע. לא יודע מה הדגם ולא שיחקתי איתו בכלל אבל זה עורר בי עניין, צריך לפנות זמן ולנסות אותו ברצינות. הם גם הביאו G system של TC אלקטרוניקס. מטורף. לא היה לי אומץ לבקש לנסות את זה... עולה באזור ה 10K... מי שיש לו כסף מיותר מוזמן לתרום לי, אני מבטיח ביקורת על הצעצוע הזה בתמורה
ואני אמנם לא רוצה להכנס לפרטים אבל שוב נוכחתי לדעת, שבכל מה שנוגע ליחס ללקוח ומקצועיות מבין החנויות באזור התעשיה החדש של ראשל"צ: מיוזיק סטור
, דיאז
.

mybass

New member
אכן אכן.אבל.

אני חושב שמה שאמרת נכון ביותר אבל אם יגיע לכאן נגן צ'מבולו ואני מניח שאין כאן עוד כאלה,מי יעזור לו?

Eaquitas

New member
צביקה מאגניב.

זיין שכל לא נורמאלי, אבל מאגניב. וברונקס חברה מדהימה. אחח, אם הבוס שלי לא היה כזה סנילי, החנות שלנו כבר היתה מלאה בברונקסים ולבוגה-ים למיניהם.

Mr MAG

New member
זו דרך אחת להציג את זה.

דרך שניה היא לומר שצביקה הוא מוכר מאוד מוכשר. הוא מסוג האנשים שיצליחו לשכנע אסקימוסים לקנות קרח, וירוויח מזה הון. אבל, תשים לב שצביקה לא ינסה לשכנע לקוח לקנות משהו שהוא לא רוצה. בחנות מסוימת, שלא אציין את שמה כי תבינו לבד, ורק ארמוז שהיא ממוקמת ליד הסטור, נתקלתי לא פעם במשפט "מה זה ____ <הכנס שם של חברה מכובד או מוצר מעולה כלשהו> בכלל ?! סתם חרטא, אני אומר לך אחי, קח את הסקוויר\SX\זום הזה אתה תנגן כמו תותח !! מכיר את ____ <הכנס שם של הר או נגן ידועים> ? הם ניגנו על כזה, נשבע לך !" אף אחד מהמוכרים של מיזויק סטור לא עושה דברים כאלה... הם משכנעים אבל לא לוחצים עליך ולא משקרים לך בפנים, חוצמזיה הם מביאים ציוד מעולה, וידועים לתת customer service נאות, משהו שמאוד חסר לרוב המוכרים בארץ לא רק בתחום כלי הנגינה.

alon5559

New member
גמאני בביקור האחרון שלי

בדיאז לא הייתי מרוצה מהשירות שלהם

למעלה