יבש פה

YaLdoNet 4 EveR

New member
../images/Emo41.gif יבש פה ../images/Emo41.gif

אז שכל אחד יכתוב: 10 דברים שלא ידענו עליו.. (מעתיקנית)

R a a B

New member
.

1. יש לי שיער ג'ינג'י. 2. אני שונא שקוראים לי ג'ינג'י. 3. אמא שלי ג'ינג'ית. 4. סבתא שלי ג'ינג'ית. 5. אני ג'ינג'י בבוקר. 6. אני ג'ינג'י בצהריים. 7. אני ג'ינגי' בערב. 8. אני ג'ינג'י בכתה. 9. אני ג'ינגי בהפסקה. 10. אני בכלל לא ג'ינג'י, אני חום.

K

1.בלה... 2.בכיתה ד' למדתי לנגן על אקורדיון 3.עד גיל 4 הייתי בלונדינית (מבינים מאיפה רמת המשכל?) 4.יש לי צלקת קטנה בצורת ברק על השפה 5.זכיתי מקום ראשון בתחרות ציורי גרפיטי באילת (קצת שוויץ לא מזיק) 6.אני לא מתכוונת להדריך שנה הבאה 7. אני משתמשת בשמפו וקונדישינר סרקל לילדים :) (וזה נמצא לרוב במחלקת תינוקות) 8. אני לא עשיתי שיעורים במתמטיקה מתחילת השנה (ואני לא גאה בזה) 9.בחיים שלי לא עישנתי 10. תמותו

מסתבר

New member
...

3, 8, 9 אני כמוך =\ 1. יש לי זקן 2. אני מתולתל 4. אני מתשמש בהוואי לגבר 5. פעם אחת עשיתי אפרו 6. יש לי בוקסר של פו הדב שאני מאוד קרוב אליו 7. אני אכשל במגן מחר 10. יש לי 36 וחצי שקלים חדשים.

חיחי

1. אין לגונן זקן 2. לי יש זקן 3. אני משתמש במרכך תוצרת בית 4. יש לי 3000 שקל 5. אני לא חייב לך כלום יא קקה 6. יש לי 4 מזוזות על המסך בגלל שאני מכבד את אלוהים 7. אני אוהב קפה שחור

רק עכשיו קלטי

שחסרים לי 3 דברים.. אז 8. אני אוהב את סלייר :) 9. חצי מהחדר שלי צבוע בשחור 10. אתם כולכם הומואים

Tapuhi

New member
../images/Emo9.gif

1. גמני הייתי בלונדינית בעברי (אחחח הימים הטובים) 2. כן, עיניים כחולות זה לא מהעדשות!! 3. אני חצי עיוורת. חעע 4. אני בכלל 1.68 מ' 5. אני נוהגת
(מי המופרע שנתן לי רשיון?!) 6. הייתי מכורה ל"בננות בפיג'מות". נורא אהבתי בננות תאומים
7. אני שונאת לכתוב. 8. אני שונאת את השעה 7 9. שיער שחור זה טוב 10.

Lorelai

New member
בואו נתערב שחצי מפה באמת לא ידעתם..

1. כמעט קראו לי יערה. 2. הייתה לי אובססיה לליאונרדו דיקפריו בכיתה.. לא יודעת, ממש מזמן. 3. בתחילת כיתה א' הייתי בוכה לאמא שלי שלא תשאיר אותי לבד בתחנה. 4. הציון הכי נמוך שלי היה 13 במתמטיקה בכיתה ח'. 5. כשהייתי קטנה הייתי בטוחה שהביטוי "לך תזדיין" זה בעצם "לך תתגייס לצבא." [תמיד גם עלתה לי אסוציאציה של חייל כשאמרו את זה o_O] 6. נולדתי בראשון לציון. 7. עברתי לעין שריד בחופש שבין גן חובה ל-א'. 8. בזמן שגרנו בראשון לציון היה לי "קיר מדבקות" ליד המיטה. ממש מזוויע. 9. כשעברנו לפה- המשכתי את הקיר. באיזשהו שלב הורדתי הכל.. 10. אמממממ.. אם כבר ראשון לציון.. באותו גן חובה הייתי דלוקה על איזשהו שמן אחד שקראו לו דור ויום אחד הוא אמר לי שאני אהיה בחבורה שלו אם אני אפסיק להיות החברה של החברה הכי טובה שלי. כמובן שסרבתי. חיחי. הייתי בקשר עם האותה חברה עד לפני.. שנה =\ זהו. אחח זה היה משעשע.

ThE uVa

New member
אמ.. היית בכיתה ו' או ה' נראה לי..

"אוי, תראו מי התקשר אלי!!!" אני לעולם לא אשכח את זה. טראומה עשית לי. "אני יודעת מי זה ליאונארדו דיקפריו!!" *ספרשלליאונדרודהוינצ'י*

Lorelai

New member
לא, זה היה מזמן..

אפילו לא ב-ה'. והציטוט שלך לא בא ממני =\

ThE uVa

New member
לאלאלא

אם אני עדיין זוכרת את זה, זה אומר שהייתי מעל כיתה.. אממ.. ב'.. הוא לא ממך.. הוא מאחותך האהובה.

DaSiLDhoRF

New member
גמני...

1. שנולדתי רצו לקרוא לי ניסים. 2. הייתי אמור להיות בגן דתי אבל אז עברנו לאביחיל. 3. כשהייתי קטן הייתי בחוג בלט. 4. אני כל יום מחרבן בבצפר. 5. אני אתחתן עם אירופאית. 6. אני 2.04 מטר. 7. אני צימחוני עם נטיות לטיבעוניות. 8. כשהייתי קטן יצאה לי כל השן הקדמית החוצה. 9. יש לי סטייה לבתי-שחי. 10. לקקתי לחפי את הכף רגל.

FiFi 59

New member
משיעמום :)

1. אמא רצתה לקרוא לי עפרי. 2. אחותי החליטה שקוראים לי שחר ואז כבר התרגלו לשם. 3. יש לי שם שני (לכל הידועי דבר סתמו ת'פה). 4. הצבע שיער האמיתי שלי זה חום כהה (ומגעיל). 5. בימי השואה נהגתי לא ללכת לטקסים לא לראות תמונות ולא סרטים (סרטים עד היום) כי הייתי מקיאה מזה (לא ידוע כלכך למה..) 6. עברתי לצורן בין גן חובה לכיתה א' ואני חיה פה 10 שנים. 7. פעם היה לי שיער חלק. 8. עד אתמול היו לי מאה שקלים חדשים. 9. פעם הייתי ממש טובה בלשון וטומטומטיקה 10. שנה שעברה הייתי פעם ראשונה בחיי בהזכרה של סבא שלי וזה היה על "יום ירוק" (שטויות של בצפר רבין והמגמה לאיכות הסביבה (המגמה של המטומטמים) וקיבלתי על זה מכתב נזיפה ועבודת הגשה (ועוד קיבלתי אישור לא להיות ביום הזה..

פנטילון

New member
האו האו, כן אופיר. |כלבטוב|

1. השיא שלי בפּוגו הוא משהו בסביבות 1500 הפסקתי בגלל שנמאס לי לספור 2. טראנסים מרדימים אותי יותר מהר מהמורה לתנ"ך 3. נרשמתי שנה שעברה לחשיפה למגמת חשמל ברצינות (קשה לכם להגיד שזה מסמם?!) 4. פעם חשבתי שהשער שלי חלק 5. אני היפי בתחפושת קשוחה 6. גרתי בסן פרנסיסקו עד גן חובה 7. יש לי חיבה עמוקה למפלצות סגולות ויצורים כתומים 8. הדלת של החדר שלי היא יצירה אקספרסיוניסטית בקומפוזיציה סגורה 9. קניתי את אותו זוג נעליים פעמיים 10. אני ממש אוהב "לתקן" מזדגנים

למעלה