הפרק האחרון

I מ י ר ב I

New member
../images/Emo41.gifהפרק האחרון../images/Emo41.gif

בעקבות בקשות לעידוד הפורום החלטתי לצאת ב"פרוייקט",שאנחנו ננסה לנבא את פרק הסיום... איך לדעתכם יגמר הפרק האחרון לגבי כל אחת מהמשפחות(חשוב להדגיש שאני מתככונת לדעתכם לסוף ולא מה שאתם רוצים שיקרה). יום טוב!!!

tamar112

New member
אוקי.אני לא מאמינה שיש שרשור כזה.אר

אני לא מאמינה שיש שרשור כזה. אני זוכרת שלםני שהתכנית התחילה אני ספרתי את הימים ועכשיו "פאף" היא נגמרת *מבואסת*. הניחוש הפרוע שלי: משהו יתפתח בין גליה לשאול ושיר תדע מזה אבל אני לא יודעת אם היא תספר את זה ליונתן, אבל ליצחק היא כן. הגר תתחיל לעבוד קבוע במועדון וגליה תשיר. אמ...מנאר עדיין לא חוזרת לאמיר. וזהו (?). אם יהיה לי משהו להוסיף אני אכתוב.

../images/Emo26.gif

נאווי - ילכו לאיזה סדנאת זוגיות. מנאר ואמיר יתחתנו. בן דוד - יברחו לחו"ל, אחרי שיתגרשו. אין לי עוד רעיונות אחרים.

tamar112

New member
לא בטוחה

שזה יהיה אפשרי ומעניין. סתומרת...אם יהיה סוף טוב לא יהיה לאין להמשיך אלא אם ניפול שוב למטה...וטוב זה גם דבר יחסי...לדמות אחת טוב ולשנייה לא. דוגמא מהסדרה למשל: כשיונתן ביקש מהגר ושאול 250 אלף, לו (ליונתן) זה טוב, ולהם זה לא בדיוק גורם אושר עילאי...אה? אז במקום סוף טוב, אני הייתי מאחלת סוף מעניינן שישאיר מקום להתפתחויות כאלה ואחרות א-מ-ן-!

למעלה