הורים צעירים ובוגרי הפורום

טאקית24

New member
../images/Emo24.gifסוזיל'ה!!!

מה שלומך יקירתי? מבינה שכנראה את עסוקה עם מיקה הקטנה, אבל זו לא סיבה לא לשים תמונות ולהשויץ קצת.. מקווה שהכל בסדר, ושאת נהנית מכל רגע..

תודה יפה שלי ../images/Emo25.gif משהו מעודד:

ירדתי ב-3 שבועות מאז הלידה (כן, היום מיקוש בת 3 שבועות
) 20 קילו!!! כן כן כן... שקלתי בשבוע 33+5...89 קילו!!!! עכשיו אני 20 פחות! לא יודעת איך.. כנראה הכל מהשאיבות האינטנסיביות?! התיאבון שאין לי? אבל זה פשוט מדהים! ממש חזרתי למידות שלפני. עוד קצת וניכנס לדיזל

טאקית24

New member
../images/Emo12.gifwwwoooww!!!

20 קילו???? סחתיין.. הלואי עלי.. למרות שבינתיים אני עדיין במשקל ההתחלתי של ההריון אבל התיאבון שלי מתחיל לחזור עם הבחילות שנרגעו בינתיים.. איזה בובה מקסימה!! איזה כיף! טוב לשמוע ממך..

שינה עדיפה על הכל!!!

כשעייפים נורא אבל איכשהו מתרגלים לישון פלות (מוזר שיוצא מהפה/מקלדת שלי)

Sphinga

New member
20 קילו??????????????????????????????????????

אני עדיין בעודף 25 קילו מההיריון הקודם למה אצלי הם לא ירדו ?
חיזוקים ובריאות לקטנה!!!

או...כמה קשה להיות אמא טריה ../images/Emo178.gif

אז שלומלום לכולם!
ותודה על כל המסרים, והפתקים בדואר
לא נעלמתי - פשוט סוזי היא אמא. קונספט חדש וטרי ומתיש
הילדה אמנם תוכנתה היטב בפגייה, אבל האוויר הדיזנגופי...הדירה התלאביבית העריסה המפנקת..כנראה too much to handle... עושה קצת קונצונים בלילה... עושה קצת קונצונים בצהריים... לא יודעים מה היא רוצה..אין לה חום/יבשה בתחת/שבעה/אחרי גרעפס...
לומדים על בשרנו להיות הורים כל דקה...נולדנו מחדש יחד איתה..אין ספק. רפי עוזר לי כל כך הרבה שאין לי מושג מה הייתי עושה בלעדיו...|כדור בראש| הילדה משמינה...
אחות טיפת חלב אפילו העניקה לנו ביקור בית
אז לא כל כך מבינה את האימהות הטריות שכותבות שהחוויה של החיים זה הילד שרק נולד
זה לא קל - זה מתיש - זה חדש - זה משונה - זה WOW... אני לא אצפה לכן את העניין בשוקולד...(הילדה הרי מחרבנת 8 פעמים ביום....חחח) אז נגדל איתך מיקה נאהב אותך מיקה נבכה איתך מיקה נהיה סבלנים איתך מיקה כי אנחנו ההורים הטריים שלך מיקה שרק נולדו איתך תני לנו צ'אנס... רפי רוצה עוד 4 ילדים
אוהבת את כולכן ומתגעגעת המון אום-מיקה (סוז) **איך אפשר להגיד לא לפרצוף הזה?

איזה בובה ../images/Emo85.gif

מהממת !!! עושה כ"כ חשק !!! אבל שתצא בזמנה ושיהיה משבוע 37-38 צפונה
כיף לשמוע שאת מאושרת למרות הקושי !!!! לגבי המשקל.... נשמע מעודד לאללה!!! כי אני התחלתי את ההריון 68 ק"ג וזה לא רזה... ועד כה (שבוע 26) העלתי 10-11 ק"ג... כך שיש מצב להעלות עוד 10.. מקווה שלא
הלוואי עלי חוסר תאבון
מהסיבות הנכונות כמובן
תמשיכו להנות ולטפח זוגיות מקסימה וטובה

דווקא הפגייה היתה חוויה מלמדת מאוד ../images/Emo106.gif

ממש אנשים מדהימים! לא מאחלת לאף אחד להגיע לשם במשקל קטן מדי אבל אנחנו ממש התחנכנו על ברכי האחיות שם...

הי סוזיל'ה, גם אני רוצה לעדכן

מוזר גם לי כל העיניין הזה, מחר זואי בת חודש ב"ה, ואני אוהבת אותה כ"כ, יש נקודות שבירה בלילות בעיקר, אבל כמו שאמרת מבט אחד על הפנים האלה והפרצופים האלה והלב מתמלא ואז אני מרגישה רגשות אשם על שנשברתי לשנייה. וחדשות טובות: היום קיבלתי חיוך אמיתי ראשון (ולא חיוך של בערך ולא חיוך של מאמץ לקקי, ממש אמיתי) כ"כ מרגש. שבת שלום

אוי החיוכים ממיסים! ../images/Emo99.gif אין עליהם

סולחים על הכל!
מתגעגעת אילך בייב וכבר אמרתי לך שהשם שלה פשוט מדהים?! (אם יש לי עוד בת זה השם שלה!..אבל בינתיים שמיקה תגיע לצבא...חחח)

החיוכים האלה ../images/Emo99.gif

עכשיו שחר מחייכת הרבה וזה כ"כ כייף ואני מוצאת את עצמי מדברת בקולות דבילים רק לגרום לה לחייך, הקטע הכי כייף שכשאני באה אלייה לפעמים אז היא מחייכת אליי בלי שהוצאתי מילה או חצי חיוך וזה הכי מרגש, היא פשוט שמחה לקראת אמא שלה. אני זוכרת שהיו איתה לפני שבועיים יומיים נאחס ואז בערב היא הייתה בידיים של אבא שלה ובאתי לקחת אותה והיא דפקה לי כזה חיוך שבשנייה היומיים האלה נמחקו.

למעלה