הודעות "בודדות" ...

טקס סיום ו'

מועדים לשמחה, האם יש לכם רעיונות לטקס סיום כיתה ו'? משהו חדשני? תודה מראש.

du x2

New member
שאלה

האם מורה יכולה לעבוד גם כגננת? הכוונה למורה לחינוך מיוחד שהתעודה היא לגילאי 6-21

N u k

New member
תואר שני בחינוך מיוחד- דגש ליקויי

... למידה. שלום רב:) בידי: תואר ראשון מאוניברסיטה בארץ, "בהצלחה" (מעל 85, מתחת ל-95, נדמה לי שאלו הקריטריונים). תואר מאבחן דידקטי מהארץ (עם סיום שנ"הל הנוכחית). אזרחות ודרכון בולגריים. המטרה: לימודים לתואר שני- אולי במסלול ישיר לדוקטורט- באירלנד, סקוטלנד, או בריטניה על חלקיה (לכל המוחים על השימוש הקלוקל במונחים הגיאוגראפיים ;) ). מוקד: חינוך מיוחד, ובעיקר- ליקויי למידה (והבנתי שהמרכז האירופאי לנושא לקויי למידה ודיסלקסיה נמצא בבריטניה- עדיין לא יודעת היכן). לא התחלתי בירור לגבי *כלום*, והשאלה אינה לגבי השנה הקרובה, אלא זו שתבוא אחריה, או זו שתיפתח בעוד שנתיים. יש לי זמן, ואין לחץ. שאלותי: היכן כדאי להתחיל את החיפוש ? מה כדאי, בעצם, לשאול- ואת מי? האם כדאי לחכות עד לקבלת בולגריה לאיחוד- וכיצד זה יעזור לי, בעצם? כיצד אני יכולה לברר אם תואר מסויים יוכר פה, בארץ, והיכן יוכר בעולם? היכן כדאי לחפש דירוג אוניברסיטאות על פי יוקרה? מי שעבר את התהליך ויכול לעזור לי לשאול את השאלות הנכונות- ולהפנותן לאנשים הנכונים :) יבורך. הודעה זו תופץ בפורומים נוספים. אם יש לך רעיון איזה פורום מתאים- אשמח גם לאינפורמציה זו:)

amera

New member
האם אני חייב בסטאז' אחד או שניים?

למדתי בבית ברל שתי התמחויות: היסטוריה וחינוך בלתי פורמלי התחלתי ללמד היסטוריה בשליש משרה מהתקן בבית ספר (שזה 10 שעות) וגם שליש משרה (14 שעות) במתנ"ס עבור ההתמחות חינוך בלתי פורמלי. האם אני חייב בסטאז' אחד או שניים (לכל התמחות סטאז' נפרד?)

ש ק ד י ת

New member
טקס סיום ו'

אוכל להציע לך את הטקס שערכנו בשנה שחלפה, תשס"ה, שהנושא הכללי שלו היה :" הלב הישראלי" והוא כלל תחומים שונים של ההוויה הישראלית - תמונת שוק, תמונת צבא, תמונת כדרוסל/כדורגל וכו... אם אתה מעוניין בפרטים נוספים - פנה אליי במסר אישי חג שמח!

ענתי לה

New member
למיטב ידיעתי...

באוניברסיטת בר אילן יש מסלול מיוחד לתואר שני בחינוך מיוחד העוסק בליקויי למידה - אבחון וטיפול. כדאי ומומלץ לבדוק. ענתי

N u k

New member
תודה ענתי לה, אבל

... המסלול הזה לא רלוונטי לגבי- אני כבר אהיה מאבחנת בעוד כחצי שנה. ללא קשר, אני מעוניינת ללמוד בחו"ל. בארץ יש תוכניות טובות, אולם לפי מה שהבנתי אנחנו נמצאים שנות אור מאחור... ואני מתכוונת לבדוק את העניין לעומק לפני שאגיע לאיזושהי החלטה. יכול להיות שבסוף אחליט ללמוד פה- אך אני מקווה להגיע למקסימום מידע האפשרי, ולהחליט על סמך מידע מקיף ככל האפשר.

ronia3

New member
שקדית,גם איני אשמח לעיין בטכס הזה.

האם תוכלי לצרף אותו כקובץ? תודה על השיתוף.

arielfir

New member
הוראה באזרחות

שלום רב, רציתי לדעת אם משהו מכיר מקום שצריכים בו מורה לאזרחות עבור סטאז'. באיזור הדרום או המרכז?? תודה :)

mazy

New member
../images/Emo26.gif

"הודעה בודדת" היא כזו שנשארה "מיותמת",
ללא מענה, לכן ריכזתי כמה כאלה בראש הדף, כדי שתקבלנה התייחסות. כעת הן כבר לא "בודדות"
. חג שמח, מזי
.

תרבות פנאי

במסגרת עבודתי אני צריכה לבנות תוכנית בנושא לתרבות הפנאי. התוכנית תועבר לקבוצת ילדים בכיתות ג'-ו' (בחתך רוחב) אשמח לכל עצה, תמיכה, פעילויות מידע .... תודה מראש

nugil

New member
הרשתי לעצמי לצרף גם את שאלתי...

שנותרה ללא מענה, אולי מישהו מכם יוכל לעזור לי... שלום חברים וחברות, ברצוני לעבור השתלמות/קורס בנושא פענוח ציורי ילדים. בינתיים מה שמצאתי לא מסתדר לי עם השעות. אחת התשובות שקיבלתי היתה לגבי השתלמות של הגברת מיכל וימר, המתמחה בנושא ניתוח והבנת ציורי ילדים. בתשובתה היא אמרה שהקורס מוכר לגמול בתכנית אישית.מהו גמול בתכנית אישית? אודה לעזרתכם. חג שמח, נורית
נ.ב. מצרפת קישור לאתר של הגברת מיכל וימר לכל המעונינים. http://www.michal-wimmer.com/

ל ו ל י ה

New member
גמול בתוכנית אישית

הוא גמול שיש לאשר אותו ל פ נ י התחלת הקורס אצל המפקח/ת

למעלה