הגיגים, דעות, שאלות ו

Free Nana

New member
כמה שטויות את כותבת?

ארז לא התנהג באכזריות כלפי אלין, לא יותר ממה שהיא התנהגה כלפיו. אז לעשות לה הנחות כי היא צעירה? לא. שתתבגר.

הגר331

New member
ראית דבר לכבד כל אדם

על דעותים גם עם הם לא הדעה של אחר, כנראה אנו רואים תוכנית אחרת.

Free Nana

New member
צודקת.

צריך לכבד כל דעה
אנסח זאת אחרת, אני לא מסכימה עם הדברים שכתבת בהודעה הקודמת, זה באמת נראה כאילו אנחנו רואות תוכנית אחרת.

ארז מכניס דרייב לבית

ארז מפיג שעמום בבית , הוא מקסים וראוי להיות בחמשית הגמר הוא הדמות הכי מעניינת מבחינתי הוא פתוח ומדבר על הכל בשלב זה של המשחק כל העמדה להדחה של מישהו מדיירי הבית ליגיטימית זה רק משחק אם בוחנים את המועמדים לפי הדמות המעניינת והמצחיקה אני הייתי נותנת לארז הוא הכי משעשע מכולם , הוא מסתכל למצלמה ונותן לנו שואו.כשכולם ישנים ארז ממלא לנו את המסך

אל דאגה..

כשיש מוגבלות בולטת, ההפקה סוחבת אותך על הגב. ויהי מה. מבחינתך האח הגדול זו תוכנית אישית, כמו "הדבר הגדול הבא": מסתכלים למצלמה ועושים שואו. רק חבל שמדובר פה בתוכנית אחרת לגמרי, תוכנית שמתעסקת בדינמיקה חברתית ולא שואו למצלמה.

חצי צודק

בחציה דינמיקה חברתית כדי שלא יעמידו אותך להדחה ובחציה שואו למצלמה כדי שהקהל ישפוט אם אתה ראוי או לא בבקשה תדייק! בדינמיקה החברתית אני לא מתערבת רק נותנת לו את הציון כפי שאני רואה אותו מהבית ארז למיליון!!!!!!!!!!!!!1

לא לדעתי.

הקהל צריך לשפוט על-פי ההתנהגות בבית, החיים עם הדיירים האחרים. מדובר בבית לכל דבר שבו הם חיים 3 חודשים, צריך לעזור, ליצור קשרים שונים, להתחשב.... לדעתי משחק מול המצלמה (כמה שארז מעולה בו) זה לא לתוכנית הזו. צר לי.

מסמסים ../images/Emo47.gif אלירז למיליון ו ../images/Emo47.gif אלין לצידו

המדאוס כפוי טובה ומתנקם שלא בצדק באלירז ותומכיו. המדאוס ברוב חוצפתו רצה שתומכי אלירז יסמסו רק להילה, ולא הסתפק בזה שהם סמסו בהמוניהם להילה אבל כמובן גם לאילן.

estiy ב2

New member
חבל שארז מבין באיחור מי באמת אהב אותו ומי

ניצל והסית אותו.וגרם לו לשגות שגיאה פתטאלית

leean29

New member
לויטה את יכולה להביא לי את הסרטון שסער התרברב

שהוא הרביץ לילד

למעלה