הגיגים, דעות, שאלות ו

roniv101

New member
bamba38, חמודה אני לא חושבת כמוך , את גם לא מ

מייצגת את בנות ישראל בצורה יפה זה בטוח אם את מדברת על אייילה בצורה כזאת , מי את שתשפטי אותההה ותגידי שהיא לא מיצגת את בנות ישראל בצורה יפההה ? מה זה השטויות האלה מי נתן לך בכלל איזה זכות לקבוע בשביל בנות ישראל מי כן מייצגת אותנו טוב ומי לא ? חחחחחח את באמת מצחיקה , לא יכולה להבין אותך את ממש מגוחכככתת , את חושבת שאת מייצגת את בנות ישראל טוב יותא מאייילה ? איילה לא חייבת ולא צריכה לייצג אותך את צריכה לייצג את עצמך , ואם את לא עושה את זה טוב אז אל תפילי את זה על מישהו אחר .

Shusha212

New member
../images/Emo46.gif

טוב תקשיבו ......... אם איילה נשארת (וסביר להניח שתישאר) זה רק ייחזק את העניין שהכל משחק מכור. אני בעד להגיש תביעה ייצוגית - לא יעלה על הדעת שהציבור יבזבז את מיטב כספו על הצבעות SMS שאף אחד לא מתייחס אליהן.. צריך לעשות מהלך עכשיו לפני שיהיה מאוחר מידי. סביר להניח שאת אלירז הם ישאירו אבל אסור שאלין תלך השבוע
מי זורם איתי לעשות משהו בנדון ?!

Free Nana

New member
אלין מבלבלת את המוח!אלין הצבועה הראשית!../images/Emo243.gif

ארז הפייבוריט שלי ומבחינתי הוא הראוי מבין כולם להיות בגמר ולזכות. אתמול הוא עשה טעות כשהעמיד מהתמימות שלו את אלירז להדחה ולא את גואל. אתם חייבים להבין, ארז תמים ונאיבי והושפע מסער! במקום להעמיד כרגיל את גואל הוא העמיד את אלירז. אני בטוחה שהוא הבין כרגע את השיקול המוטעה שלו. אבל הצבועה הגדולה ביותר בתקרית הזאת היא אלין לוי
אלין יצאה על ארז והטיחה בו האשמות כמה אלירז היה לצידו מתחילת העונה(אגב, אלירז ליכלך לא מעט פעמים על ארז..) וכמה זה מגעיל ודוחה מצידו להעמיד את אלירז להדחה. האם אלין שכחה שהיא העמידה להדחה את פותנה??? פותנה הייתה לאלין אימא! האימא שלא הייתה לה בתוכנית, היא הייתה שם מתחילת הדרך עבורה!! בנעימים בגב, בשיחות, בבישולים, בעידודים ובתמיכה!! כולם רבו שם בשלב כזה או אחר והיו חילוקי דעות..אלירז וגואל, גואל ואלין, פותנה ואלין וכו' אבל הגברת אלין לוי שדופקת הרצאות מהבוקר כמה ארז לא בסדר, שכחה שהיא העמידה את פותנה להדחה. זאת לא צביעות?? להעמיד את פותנה?? אז למה לסקול את ארז ולא את אלין? פותנה הייתה לאלין הרבה יותר ממה שאלירז היה לארז. גועל נפש.

למעלה