הגיגים דעות שאלות ו

XXXRONXXX

New member
אתם מה מבינים מה הולך לקרות?

פאקינג גואל יעבור את אלין, סער, פותנה, ארז,... אפילו איילה... כולם יותר חלשים מאלין, וכולם הולכים לצאת אחריה. אלין תמיד הייתה בטוחה שהיא הראשון שתעוף מבין השבעייה, וזה באמת הולך לקרות. ועוד באיזה צורה - גואל שונא אותה, עם פותנה היא לא יכולה לדבר, ואלירז כרגע עסוק בשלו. אחרי שיצאו כל השאר, אלירז יזכה, ישכח לגמרי מאלין, כי אין מה לעשות, היא עפה שבועיים לפניו. פותנה תראה שאלין "בגדה" בה ולא תדבר איתה. גואל כבר ממזמן לא סובל אותה... אלין תשאר לבד, ולפני כל אלה. זה כל כך כואב לי, אין לי דרך אפילו לתאר את זה.

אפילו אם משפחת רשף תמשכן את ראש העין

ואלין תלך הביתה, זה לא ישנה את העובדה שהיא אחת המתמודדות שיצאו מהמשחק בצורה הטובה ביותר, פרט לאלירז. מדוגמנית מתחילה "סתומה" ולא מבוקשת שכותבת הודעות ילדותיות בפורום דוגמניות בתפוז לאחת הבחורות האהובות והמוערכות במדינה.

Chenzzzz

New member
3 דברים:

1. בקשר להעמדה של אלין, חלק גדול ממה שאהבתי בה כל העונה זה שהיא פועלת לפי רגש ולב ונטולת אסטרטגיות לחלוטין. זה מה שקרה גם בהעמדה של פותנה. אני גם מאמין שאחרי שכל הסיפור נגמר שם, למרות שהצביעה לה, היא שמחה בסופו של דבר שפותנה לא מועמדת. אני חושב שאם פותנה הייתה מועמדת בגלל אלין, אלין לא הייתה מרגישה עם זה טוב. 2. אלין יצאה שפיצית לגמרי במה שאמרה על איילה והכלים
3. אין מישהו שאני שונא מאוד בבית כרגע, אבל יש את אלה שאני לא אוהב. אני מקווה שזו שאני הכי פחות אוהב מבין המועמדים תלך, כי באמת קשה לי לדמיין את הבית בלי אלירז\אלין.

aשרון

New member
איך סער לא מועמד......../images/Emo46.gif...

באמת אני כבר לא יכול לסבול אותו על המסך, איך הם כאלה עיוורים ולא רואים שלא אכפת לו מאף אחד חוץ מעצמו .

SG12

New member
ארז וסער כיסו את התחת שלהם..לא סתם הוא יצא

אתמול בחיבוקים לגואל ופותנה מהחדר של האח.. בדוק רמזו לו משהו...

../images/Emo243.gifהפורום הרשמי של אלין ../images/Emo243.gif

ם אני לא ידעתי עד היום שיש לה פורום רשמי ( כן מי שפתח אותו כנראה לא טוב ביחצנות) אז החלטתי ליחצן גם את הפורום שלה כי מגיעה לה.. היכנסו ותרשמו כי באמת מגיעה לדיירת הכי מתוקה בבית שאין לה אסטרטגיות והולכת נטו עם הלב שלה. http://alin-levi.co.cc/index.php?act=idx

אנשים אל תהיו שאננים!! תצביעו 2+3.

לשני האנשים המקסימים ביותר שיש בבית האח הגדול.

איילה ניסתה לדבר עם סער אך הוא לא נותן לה

היא ניסתה לדבר איתו על כך שהוא לוקח דברים אינטימיים שהיא אומרת לו ומשתמש בהם נגדה. המשפט שהיא אמרה שהוא ציטט אותה בזלזול זה "תחמיא לי, אל תרד עלי" כאילו הוא חיקה אותה אומרת את המשפט, וכנראה שהדבר הזה זה נקודה רגישה אצלה מאוד, היא צריכה המון חיזוקים, היא צריכה שירעיף עליה אהבה, ולא יביך אותה, במיוחד לא בפומבי. אבל באמת קשה לדבר עם סער, הוא ישר מתפרץ "זה לא הנושא עכשיו. הנושא זה ההדחה שלך" הרי ברור שרובץ לה משהו על הלב אז המשהו הזה זה כנראה הבעיה ביניהם, והוא ממש בכוח לא מאפשר לה לדבר על זה, כי זה לא "הנושא עכשיו".

הם הכי משעממים אותי בבית הזה.

רבים, משלימים,רבים, משלימים. חלאס, מיצינו ממזמן.

lolo6

New member
אלירז הוא המלך אין ספק.אבל אל תנטשו את אלין!!

מגיע להגיע לגמר בבקשה סמסו לה ולאלירז בהמוניכם כדי להעיף את השחקנית הצבועה ולהשאיר אנשים אמיתיים , מצחיקים וראויים. להצביע 2 ו- 3 (לא באותה הודעה כמובן) למספר 2020 ולא זה לא יפגע בסיכויים של אלירז אז צאו מזה!!

shouldistay

Active member
מי שאוהב את אלירז שיצביע רק לו!

לדעתי אין סיכוי שאיילה הולכת הביתה! המשפחה תציל אותה. הקרב הוא בין אלין לאלירז. תצביעו רק לו! אחרת תצטערו.

MIC83

New member
נכון, להצביע רק אלירז, אין ברור מאליו

אלירז למליון!!!!!!!!!

XXXRONXXX

New member
יש סיכוי קלוש...

המשפחה תצטרך למכור את הבית במקרה הזה. אני חושב ההפך, צריך להצביע רק לאלין, היא במצב מאוד רע כרגע בבית, זה פשוט לא פאייר שהיא תעוף עכשיו. אם רוצים להעיף את איילה - חייבים להצביע לאלין.

למעלה