הגיגים דעות שאלות ו

GIOVANINI

New member
אני מקווה שאיילה וסער ישאר לגמר שיהיה מתח

לצערי הישראלים הבורים לא ממש מבינים את המשחק, הרי איך תבנה פיק ומתח לגמר עם ה"יריבים" של אלירז יהיו בחוץ גמר של ארז,גואל,פותנה אלין ואלירז, יהיה משעמם כל כך. לא סתם בבריטניה יש עונות יותר טובות , בישראל בחיים לא היו מדיחים את הכי שנוא בשבוע שלא היה

אני מופתעת לטובה! הלחץ הציבורי עשה את שלו

איילה וסער הם דוגמא שלילית ביותר, גרועה ומזעזעת בחולניותה, לנוער הצופה בתוכנית. לא האמנתי שההפקה תבין שאנחנו לא מטומטמים. אבל הנה ההפקה גם הבינה. הם הולכים לעוף על זה! בשבת איילה ואחריה סער. כי מה תגיד הנערה שהחבר חומד לו לצון ובתור "מעשה קונדס" דוחף לה נייר טואלט מסריח לפה ואז מפיל אותה על הקרקע וחונק אותה? ואיילה לא התלוננה...... לא ניתקה איתו מגע... להיפך - זחלה אליו למיטה..... אם היא ראתה זאת בטלווזיה ושם החליקו את זה לסדר היום בתור מעשה שובבות ואף העניקו ל"משחק" הזה פרס, זה מכשיר את השרץ והופך אותו למעשה נורמטיבי. אין מצב, איך שלא תכבסו את זה, שזה יעבור בשקט.

התמכרות

New member
דפוק הסער הזה. כל שבוע אותו סיפור. במקום

לתמוך באיילה הוא נכנס ללחץ ועושה ההיפך. מקווה שתעיף אותו בטיל בחוץ.

ב"ה זאת ההדחה כמו של לירן דנינו,

ואלירז יעוף. אני אומר לכם. אתם תתרכזו (אני מקווה) במאבק של לשמור על אלין או על איילה, ובסוף האליל שלכם ייפול .

התמכרות

New member
חחחח אתה באמת מאמין שאלירז יעוף וגואל ישאר?

זה באמת יהיה מעניין ויוכיח שאף פעם אסור לעזור לנחשים(בטח ובטח באח), אך זה יקרה אולי רק בחלומות...

GIOVANINI

New member
נמאס!! מתנגדי אלירז תפסיקו להגיב בפורום פה

הפורום הזה מלא שקרים, היום הוסיפו את התיאום הדחות של ארז,סער,איילה בלי שום בסיס(כאילו אין 50 מצלמות וקשה לתאם). זה הודעה אחרונה שלי בפורום הזה, מקווה שתעשו כמוני ותנו לעדר/כת לעשות מה שהם יודעים לעשות הכי טוב לסגוד,להכפיש ולהמציא.

יהלומה5

New member
הם ממש לא עושים שירות טוב אחד לשני../images/Emo4.gif

היא לא מפסיקה לטמטם לו את הראש. הייתי מתה ממזמן במקומו עם הקדיחות האלה.

התמכרות

New member
ממש מנסה לעזור לה. דפוק-איך בכלל הצלחת

להיות קצין בצה"ל אם אתה לא יודע להתמודד עם לחץ. מי שדפק שם לאיילה את הראש זה רק סער.

Saladin

New member
חחח.

אבל אין ספק שהראש שלה בדקות אלה די דפוק והיא מגלה קצת את הצדדים הפחות בוגרים שלה. וסער המסכן והאטום, הוא בדיוק לא הבן אדם עם הכלים להתמודד עם זה עכשיו. הם חוזרים על אותם משפטים כבר חצי שעה.

התמכרות

New member
ובשביל זה אמורים להיות חברים, אך סער זה משהו

שאני לא מבין. אין פלא שהוא אמר שהוא נכנס ללחץ מחתונה וילדים, עוד הוא לא יודע כנראה מה מחכה לו ויש סיכוי שהוא ישאר הרבה זמן רווק, כי הוא לא יודע להתמודד בתוך קשר ללא מחוייבות ואחריות, אז בטח שבנישואין עם כל הלחץ הוא לא יידע. הוא "חכם מאוד", זה לא הוא שמועמד להדחה. לאיילה יש זכות מלאה להרגיש מה שהיא מרגישה ולהוציא ואם הוא לא מסוגל להכיל, אז מי צריך בכלל חבר כזה שיודע רק לדחוף טישו עם אפר וגרביים.

Saladin

New member
אתה צודק אבל מצד שני יש כמה שיקולים

שגורמים לי לחשוב שיש פה משהו מעבר, בהתנהגותה של איילה: א. זה רק משחק, הריגשי הזה קצת מוגזם. ב. לא נראה לי שאיילה באמת חשבה שהיא יכולה לנצח את המשחק הזה אחרי ההדחה המדומה של אלירז. ג. לאיילה יש הכי הרבה ניסיון בבית בלהיות מועמדת להדחה, אז ההתנהגות שלה קצת לא הולמת. בגלל זה נראה לי שאיילה פשוט חיכתה להזדמנות להוציא על סער את כל מה שמגיע לו, אבל את מה שמגיע לו בגלל ליקוייו (המפליאים ללא ספק) ולא בגלל שהוא בן אדם רע. בגלל זה היא מגזימה לדעתי.

Saladin

New member
זה רק משחק=זו רק תחרות

לא התכוונתי לומר חלילה שאיילה "שחקנית" במובן הרע של המילה, אני לא מאלה...

התמכרות

New member
מנסיון אישי, נסיון בלחץ(כפי שיש כביכול לאיילה

עם העמדות להדחה) יכול להצטבר עד כדי התמוטטות נפשית ולכן לה באמת מגיע להתמוטט. התחרות הזו היא לא תחרות רגילה. צריך להיות בן אדם עם חוסן נפשי מאוד חזק ואופי מיוחד כדי להצליח להתמודד עם הצביעות וכל הלחצים שם שרק נערמים ולא כל אחד מסוגל להתמודד עם זה. זה ממש מזכיר לי ניסויים שעושים על עכברים רק בנפש (ואני עוד שקלתי אחרי ה-VIP שהיתה נראית קצרה וסבירה ללכת לתוכנית הזו. חחחחח אמאלה הייתי עף שם על כולם
). אני מאמין כמוך שאיילה מבינה שאלירז חזק בחוץ, אך אני חושב שהמטרה הראשונה זה להגיע לגמר, לנצח זו מן הסתם מטרה קשה יותר. אני לא חושב שהיא הגזימה וגם מגיע לה להתפרק אחרי 3 חודשים עם 6 העמדות להדחה.

אולי מישהוא יכול להסביר לי מיהוא האח הגדול של

איילה. עכשו סער אמר לה בואי ניכנס לאח הכדול ונבקש מהאח הגדול שלך שיבוא. אולי צריך לבדוק בצורה יותר רצינית את הקשרים של בער עם ההפקה.

למעלה