הגיגים דעות שאלות ו

Saladin

New member
לא הוא לא.

הוא חושב שמישהו בגד בו (וארז לא ממש נחשב בגידה).

רקלוש

New member
אין ויכוח על כך שהוא פיקח ואינטלגנט

בעשרות מונים מאנשים ממוצעים כמוך.

מי שבאמת עלה על זה זה דווקא גואל כי...

הוא יודע ששניים הם בונקר.... הוא יודע שפותנה לא... {אמרה לו...} הוא יודע שהוא לא.... וברור לכולם שגם אלין לא... אז מי נשאר???... נכווןןןןן... רק ארז.... אין יותר אנשים בבית...

xxxka8xxx

New member
אלירז פיקח מאוד מאוד הדיח את סער בגלל כיור

ורב עם גואל בגלל כרישה. איש קטן גמד

סורי.. כנראה לא הבנת על מה הריב....

ולא הבנת שזה היא מעין "ריב בתוך המשפחה".... הוא הרגיש כמו ילד שאמא שלו לא רוצה לתת לו סוכריה... אבל נותנת דווקא לבו של השכנים - רק כדי לשמור איתם על יחסים טובים.... אף פעם לא קרה לך שהיה נדמה לך שאמא שלך כאילו העדיפה ילד של אחרים????....

Saladin

New member
אה, וטוב שהזכרת לי. הנה עוד חיסרון של אלירז:

מחסור בביטחון עצמי, דבר שבאופן מוזר הוא כאילו מתגאה בו. ושוב, אתם אוהבים את האנדרדוג כי אתם לא אוהבים אנשים ש"מתנשאים" מעליכם, אז זה הולך טוב עם המשחק מבחינת אלירז.

xxxka8xxx

New member
חסר בטחון וחסר עמוד שדרה הוא רוצה להיות

בתחרות עם הדרק סער.

ממש לא קשור ל"מתנשאים" מעליכם... מעל מי???..

אין לי שום בעייה עם אנשים שהם באמת אינטיליגנטים ומשכמם ומעלה... יחד עם זאת כן - בהחלט עדיפים בעיני אותם "משכמם ומעלה" אשר מסוגלים לדבר בגובה העיניים גם עם המנקה בבניין ועם המאבטח בשער.... לעומת ה"איכותיים" בעיני עצמם שלא רואים אחרים ממטר... ומפומפמים ב"פוזה" של אני ואפסי עוד.. {ובבית יש לנו דוגמאות לזה ולזה...
} לא קשור לבטחון עצמי אלא לאיכות אנושית שהיא מעבר לכישורים כאלו או אחרים... וכשלבחור בן 27, בתחילת דרכו, אין עדיין את הביטחון העצמי שאמור להיות לאדם בוגר יותר שגם הספיק יותר בגלל היתרון שהקנו לו השנים... זה בהחלט בסדר וקביל.... ולא רק קביל - אלא אפילו חיובי... כי זה אומר שהוא עדיין בוחן את דרכו... עם הזמן וההתמודדות עם קשיים נוספים בחיים - סביר להניח שהוא יתמתן ויתאזן - גם על עצמו....

Saladin

New member
אני רק מסביר מהם הקוים לדמותו שגורמים לכם

לתמוך בו, דהיינו האנדרדוגיות שלו. אם כי לאלירז יש לא רק חוסר ביטחון אלא גם איזשהו טיפוח של חוסר הביטחון הזה, כמעט התהדרות בו, שגורמת לי לפקפק אם הוא יצא ממנו בעתיד הקרוב.

אמא'לה אסור לבגוד בפארוק!!!דיי בחיאת אנשים

הגיעו לזכות ולא לעמוד דום לצד מועמד זה או אחר, איכסססססס.

למעלה