דעות והגיגים על פרק 7

חחח ../images/Emo9.gif מה את אומרת

את בטוחה במה שאת מדברת ? ............. " הכל שם מבויים " אז כל מה שרואים בטלויזיה לא יכול להיתרחש במציאות ! . ודבר נוסף ............................... יצא לראות את הסוף של התוכנית " הרווק " בארצות הברית ובסוף היסתבר ש-כל הבנות שם רוצות לקחת את הכסף ולהיסתלק .

lorats

New member
כולם מודעים לזה שזאת תוכנית טלויזיה

הרי לא הבנות, ובטח שלא גיא עושים את זה בשביל למצוא אהבה.. אבל עדיין כיף לראות ולחיות בכאילו למשך התוכנית

מספיק לראות שזה בית ספר לבגידות

מספיק לראות שהוא מיתנשק שם עם כל אחת ! , וכל אחת מקנאת בשנייה ( בצדק ! ) כדי להבין עד כמה תוכניות הראליטי הם זבל ורק גורמים נזק לאנשים שמישתתפים בהם . למרות זאת אני מיסתכל כי מעניין אותי לראות את התגובות של הבנות שם ואת הבחירה של גיא בבנות . השאר לא מעניין אותי !!! , לא מעניין בכלל עם מי שהוא היתנשק ועם מי לא , כי בסופו של דבר זה רק פוגע בכל הבנות עצמם

ועדיין

אם עושים תכנית שיש בה אוירה טובה בסך הכל, והתנהגות יפה של רוב האנשים, זו התקדמות. כי בדרך כלל תכניות מכל סוג מציגות את הצדדים הפחות יפים של המין האנושי, וזה מחלחל ונתפש כנורמה חברתית אצל הצופים. וכל הכבוד להפקה! גם על זה, וגם על תשומת הלב הרבה שהם מקדישים לכל פרט קטן.

אם רוצים תוכנית ברמה טובה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז לא הולכים ועושים תוכנית רדודה וזנותית כמו " הרווק " , אלא עושים תוכנית שבה הרווק יוצא עם כל אחת בלי לגעת בהם , ובסוף מיתחתן עם האחרונה שזכתה ומקבל איתה דירה ומכונית .

זו רק תכנית טלויזיה. לא מתחתנים בעקבות זה.

הסיטואציה הזו היא מלאכותית. וקשה להבין איך בכלל בנות הלכו לזה. למה הן באמת ציפו? גם איך גיא הלך על זה. כי מי מבטיח שבאמת כאן ימצא מישהי מתאימה? כמשחק זה עובד טוב.

../images/Emo9.gif אני רק הצעתי

אני חושב שהיו יכולים להביא תוכנית ברמה הרבה יותר טובה מימה שזה עכשיו . לפי דעתי היו צריכים לבחור 15 בנות שהם מוצאות חן בעיני גיא , ובסוף נישארת האחרונה שאותה הוא הכי הרבה רוצה , מיתחתן איתה ומקבל דירה עם מכונית . אם כל זה היה באמת ,
אז תאמיני לי שזה היה שווה כל רייטינג !!!!

אי אפשר להכין תכנית בידור כזו

כי היא נוגעת בנקודות יותר מדי רגישות של המשתתפים. ואף אחד לא יעמוד בזה. זה אומר להפשיט את המשתתפים לא רק מבגדיהם, אלא גם מעורם.

אני לא מבין למה הוא משאיר את יעל?

ליעל אין מה להשאר שם (סתם תינוקת) במקום זה היה משאיר את קרין בחורה חכמה אינטלגנטית מוסיפה צבע. ולגבי יסמין אין ספק שהיא פייבוריטית ברורה ועכשיו מענין מה יהיה מאחורי הקלעים

shaked2010

New member
זה לא קשור לדת

אם ערס הולך ברחוב וזורק נייר זה לא בסדר אבל מיילא כשדתי זורק נייר צועקים עליו "איזה מין בן אדם אתה?! ועוד דתי! וזורק נייר?!" או אם יפרוץ ריב בין שתי אנשים ואחד חילוני ויתחיל לקלל זה בסדר אבל אם הדתי גם יתעצבן (מותר לו, לא? הוא גם בן אדם) ויתחיל לדבר לא יפה אז יכעסו עליו כי הוא דתי ויענו לדתיים אסור להתנהג טיפה לא בסדר או סתם לחכות אנשים בהמות "רק לחילונים מותר"... זה לא עיניין של דת!! זה תרבות יכול להיות דתי בהמה וחצוף ויכול להיות אחד שהוא בן אדם טוב כי זה האופי שלו! ומותר לו למעוד קצת כמו שגם בן אדם טוב לפעמיים מתעצבן או משהו אחר היא לגמריי בן אדם טוב |הגדש|.והיא חזרה בשאלה. וגם אם היא הייתי דתיה, אז? לחילוני זה לא בושה ל*** מיליון פעם עם כל בחור לפני החתונה?! מה יש הפליה על דתיים כי הם דתיים? מי מביא את השטיות האלה?

lorats

New member
מה קשור..?

דתיות אמורות להיות שומרות נגיעה.... מדתיות מצפים ליותר צניעות.. זה כמו שפקח שמורת הטבע יזרוק לכלוך על הרצפה או ששוטר יבצע עברה...(דבר שקורה יותר מדי :X)

shaked2010

New member
לא.

דתי הוא בן אדם כמו חילוני יכול להיות שיש דתי שלא רוצה להיות דתי וכופים עליו אז ככה אבל יעל (או שכחתי את שמה) חזרה כבר בשאלה כניראה היא לא רצתה להיות דתיה אז עזבו אותה עכשיו לכל בן אדם יש את החופש שלו... וחוץ מזה שוטר לא עושה עברה בזמן עבודה אןולי בתור בן אדם הוא נוסע לחופשה באיילת במהירות מופרזת.. ופקח ממהר לאזכרה אז הוא חונה באדום לבן כי אולי הוא באופי בן אדם חצוף אבל בזמן עבודה תראי אותו נותן דו"ח לעצמו? דתי הוא לא איזה עובד במשרד ה ..אני לא -יודעת- מה הוא בן אדם וברור שיש צניעות אבל יכול להיות שילדה בת 16 תראי במכנסונים וגופיה כי היא לא רוצה להיות דתיה ובמקרים נדירים מרשים לה ההורים אבל אני מדברת על עיניין כזה שדתי זורק נייר ברחוב וצועקים עליו שהוא דתי וזה לא בסדר דתי עובד באדום צועקים עליו שהוא דתי וזה לא בסדר דתי מקלל את השכנה מלמלה שעושה לו רעש יום יום והוא סופג אותה וזועקים עליו שהוא מקלל ועוד דתי וזה לא בסדר על זה אני מדברת

לא ידעתי שהיא דתיה לשעבר

אולי זה קצת מסביר את הבישנות שלה כי לא גדלה בחברה פתוחה.

lorats

New member
היא לא דתיה!

היא באה מישוב דתי,גינות שמורון זה בערך 70% דתיים-דבר שלא אומר כלום עליה.. נראה לך דתיה תצטלם עם כל החזה בחוץ?

shaked2010

New member
אבל אני לא מבינה דבר אחד

לחילוני זה בסדר ולדתי לא? ברור שדתי מתבייש ושומר אבל בחורה חילונית שלבושה בלבוש מינימלי ביותר זה בסדר? בחורה שנימרחת על גבר לפני חתונה זה בסדר?! (בלי קשר דתי חילוני) דתיה באמת לא הייתה חוספת, אבל אם היא רוצה? היא אשמה שהיא דתיה? יש לה חופש כמו לכל בן אדם.. אם חילוני עושה את זה אז היא חושבת למה היא לא? ורואים בהרבה מקרים שלדתיים זה לא תמיד פריעה עינייני צניעות (לאלה שלא כאלה דוסים)

למעלה