דעות והגיגים על פרק 7

../images/Emo41.gifדעות והגיגים על פרק 7 ../images/Emo41.gif

הפרק הסתיים וקרין שמיר הודחה מה דעתכם על הפרק? מה דעתכם על קרין? הכל - לכאן :)

היה פרק נחמד,הפרק הבא נראה לי יהיה יותר מנחמד

אממ אין לי הרבה מה להגיד על הפרק, אהבתי את סגנון הדייט האישי, הדיינר של אלביס מדהים
, וגם הקטע של דרייב אין ממש הוסיף. כמה שנטלי חמודה, יש לה משהו מעצבן בהתנהגות...ועדיין למרות זאת אעדיף אותה בגמר/בסוף על פני כמה בנות אחרות שם. מעניין איך עינת, תגרום לבנות להוציא מהן אמת ולהראות לגיא דברים שאולי הוא לא מודע אליהם.

ספרייט 7

New member
באסה לא ראיתי אתמול.

היה לי אירוע. אני יראה היום, אבל ידעתי שקרין תלך הפעם, זה היה ברור..

מתחיל להיות ממש מרתק..

שמחה שקרין עזבה כי לא ראיתי אותה ואת גיא יחד.. שמלה של נטלי בטקס מהמממת!!! משהו יודע על המקום הזה של הדיינר? זה מקום אמיתי או זה נבנה להפקה?? מחכה לפרק הבא.. ויסמין... מה חשבת שגיא לא מעוניין להכיר עוד בנות.וינשק עוד בנות?. איך היא מצפה שרק היא תהיה בראש שלו כשיש שם עוד 10 בנות..

ספרייט 7

New member
כן אה..

יסמין בטוחה שזהו זה והיא תישאר איתו לעד.. אני יראה את הפרק היום ואז אני יהיה יותר מעודכנת..

Reservoir Dog

New member
דעותי על פרק זה

הרעיונות של ההפקה לדייטים ממש יפים קארין בחורה נחמדה אבל ראו שאין חיבור של ממש מעבר לידידים לפעמים זה לא זה. נראה לי שגם ולרי תלך בקרוב אם בדייט האישי איתה בספא לא הייתה נשיקה כנראה גם לא תהיה אני לא יודע איזה מידע המרגלת תוציא מהבנות בפרק הבא ותעביר לגיא אבל כנראה שזה ייצור איזושהי תפנית קטנה בעלילה ומישהי לא צפויה תלך אולי..

התוכנית הזאת היא " בית ספר לבגידות "

זה מובן מאליו ש-הבנות נעלבות ברגע שהוא מנשק כל אחת ואחת . אני בתור צופה הייתי מצפה מגיא שלא יגע בהם עד לפרק האחרון . אבל כניראה ש-פה רק הרייטינג והכסף מדברים וצריך דרמה לסרט

זה ברור שזה לא תוכנית חינוכית

אבל אין למה לצפות לגיא שינהג אחרת מה הוא עשוי מפלסטיק? חוצמזה ברור הרייטינג

ואני חושבת שזו דווקא כן תכנית חינוכית

כי בעצם גם בחיים קורה שיש לגבר יותר מקשר אחד, עד שהוא בוחר ומחליט. וגיא מראה דוגמה יפה של התנהגות עם כל כך הרבה נשים. הוא באמת מגלה בהן עניין. ומוצא בכל אחת את היפה והמעניין שבה, ונותן לכל אחת להרגיש נוח לידו. בעצם, הוא אף פעם לא פוגע בהן. גם הפרידות עדינות ורכות מאד הבנות שם , וגם הצופות בבית מתאהבות בו לא רק בגלל המראה היפה. זה אמנם עוזר, אבל מתגלה כאן אישיות גברית מיוחדת ונעימה מאד. לגברים רבים יש מה ללמוד ממנו.

למעלה