בתכנית הבאה

../images/Emo41.gif בתכנית הבאה ../images/Emo41.gif

ההתמודדות לא תהיה כזוגות, אלה כשלישיות[מכיוון שהמס' המתמודדים אינו זוגי]. --- מתוך מה שמורן כתבה בפורום. "עכשיו לדברים טובים יותר... השבוע אנחנו מצלמים קליפ לשיר שהקלטנו. שיר נגד אלימות(אפרופו...) זו חוייה מגניבה ואני מקווה שיצא טוב... השבוע אני ג'קו ורפאל שרים שיר ביחד. אנחנו שלישיה בגלל שאין השבוע מספר זוגי של אנשים לא אנחנו בחרנו את השיר אז אנא לרחם... וביום שישי (אם המצב בכלל יאפשר תוכנית) אז אני שרה כסולו את "ילד אסור ילד מותר" של ריקי גל.. הפעם "נכנסתי לנעליים גדולות" ואני מקווה שאתן ביצוע מספק בעיניכם וגם בעיניה (בכל זאת ...אני הפייבוריטית שלה) נורא שמחתי לקרוא את הכתבה במגזין של עיתון מעריב תחילת שבוע שעבר.... למי שלא יודע קיבלתי מחמאות גדולות מריקי גל. התרגשתי ואפילו אזרתי אומץ והתקשרתי להגיד תודה .."

מסתבר שבכל עונה חייב להיות מישהו

שיבצע את "ילד אסור ילד מותר"
רפאל וג'קו
חבל שמורן היא לא מאיה

אז ככה.

התלהבתי ממורן ג'קו ורפאל מכיוון שיש מצב די גדול שיצא מזה משהו די מיוחד, מאיה ג'קו ורפאל לדעתי תהיה אכזבה, כמו שקרה עם מאיה וג'קו, משהו מאוד יבש, רפאל מביא מקצועיות, מורן מביאה עוצמות נדירות, וג'קו מביא את הייחודיות שיש בו. לדעתי זה יצא די יפה, כמובן אם הם לא יעשו טעות בבחירת השיר.

יופי לסבתא שלה.

גם אני פייבוריטית של כמה אנשים ואני לא מתחנפת
. ואני אוהבת את החתימה שלך
. שיר מדהים.

מ א מ י2

New member
אוליב?! ../images/Emo219.gif

מה קורה גבר?
. לע,סתם. חחחח..אני מכירה ת'ך מקומונת שרוטים :). למה את לא אומרת שלום?!

הפרח בגני../images/Emo99.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פתאום אני רואה את הקופסא שלך ולא מבינה
מה קורה?
אל תכעסי עליי
.

מ א מ י2

New member
לא כועסת ../images/Emo13.gif ../images/Emo219.gif

אגב..לקופסא שלי קוראים טוני. הכל טוב :]

מ א מ י2

New member
מורן אהרוני מעצבנת >< ../images/Emo219.gif

אותי לפחות
. היא מתחנפת כי ריקי גל אומרת שהיא מבין הטובים בעיניה. שטויות.

2עננה

New member
מיצתהר לבשר

מיצתהר אבל זה בילתי אפשרי ........................

למעלה