בתכנית הבאה

וואי הולך להיות ענק!

למרות שמורן היא לא פייבוריטית שלי.. אבל היא די בסדר. נקווה שבחרו להם שיר מתאים, וחבל שלא נתנו להם לבחור את השירים של עצמם, נראה לי שרפאל היה ממש מסדר להם יופי של שיר
. אה והשבוע זה באולפן בהרצליה נכון? כי אני הולכת כנראה^^

ועכשיו שאני חושבת על זה

מעניין מיהם השלישיות האחרות :XX ואיך בדיוק תעבוד השיטה עם החסינות.. מה, שלושה אנשים יקבלו חסינות? תהיה בכלל חסינות? וגם שאלת השאלות- עם מי תקעו את דוד המסכן ולמי הפעם הוא יבטיח את ההפסד?

annalulu19

New member
יוו ..

3 הפיבוריטים שלי .. איזה נדדיר
אני מקווה שיצא טוב , ושלא יהיה אכזבה :\ [ כמו במקרה של מישל וג'קו שכולם חשבו שזה יהיה ממש טוב ] הלוואי ששלושתם בגמר ..

TodiS

New member
"לשם" היה מעולה

אם רפאל לא היה שם, השיר היה נפילה.. זה שלא אהבת את הביצוע זה לא אומר שהוא לא היה טוב... זה רק הטעם שלך
בעיני רבים הוא היה מצויין ולכן תוך יום אחד הוא נבחר לשלישי מבין הדואטים הכי טובים בכל התוכנית. אולי זה מצלצל לך?

CoolBoy16

New member
לא אמרתי שזה טעם של מישהו אחר../images/Emo13.gif

לדעתי הביצוע הזה היה נורא ולא בגלל זהבית

TodiS

New member
הלו! שאני לא אוכל אותך! ../images/Emo13.gif

אכלתי מקודם ארוחת ערב ואין לי יותר מקום!! יאללה, בוא נעזוב את הנושא כי זה מרתיח את דמי המבעבע בעורקיי!!! (מרגול כמוזה לכתיבת שורה זו.) מקווה שבאיזשהו שלב תוכל להפתח ולהקשיב לו.. ולא להתייחס לביצוע הזה כטאבו. אמן ואמן!

CoolBoy16

New member
דווקא רפאל היה בין הפייבוריטים שלי

מאוד אהבתי את הביצוע שלו למכל האהבות...ותפסתי ממנו....אבל בלשם הוא פחות או יותר הרס את זה..וזה מעצבן כי אני חושב שהוא היה יכול לשיר את זה טוב אבל הוא שר ממש גבוה וזה צרם לי ממש לאוזן

למעלה