אפשר סקר קטן?

Night Light

New member
אצלנו

הנסיכה עולה לכיתה ג', והאפרוח עולה לגן חובה שבחטיבה הצעירה, ואני מתרגשת מזה ששני הילדים שלי בבית הספר, ושניהם כבר בחוק חינוך חובה חינם (ראשי תיבות חחח"ח על חשבון ההורים). האמת שזה בכ"ז חיסכון ניכר ששניהם באותו מקום, גם בזמן וגם בכסף

שתי הבנות בגן עירייה וזה מדהים

ספיר עולה לגן חובה. אצלינו גן החובה נמצא בחטיבה צעירה במסגרת בית ספרית. ההתרגשות גדולה, ומחכים כבר ליום ראשון. ביום חמישי כבר תטעם את החוויה בטקס פתיחת שנת הלימודים. שני עולה לגן טרום חובה. בגן מקסים שבו הייתה ספיר והגננת והסייעת שם פשוט נפלאות מרגישה נהדר כשהבנות גדלות ונהנות מזה שהן עם החברים שלהם בגן

אימם

New member
מתן עולה לכיתה א'

אני לא נרגשת מעצם העלייה לכיתה א' כי את המעבר עשינו כבר בשנה שעברה - העלייה לגן של החט"צ אני כן נרגשת לדעת מי תהיה המורה שלו השנה (כי המורה הנהדרת שלו לא תהיה לצערי)

אימם

New member
מורן עולה לכיתה ח'

הקטע המרגש היא הסקרנות לדעת עם איזו מורה היא שובצה ואם אותה הכיתה מהשנה שעברה ממשיכה יחד (אחרת הילדה שלי תהיה עצובה ואני לא אשתוק)

../images/Emo9.gifעדן עולה לגן חובה

ההיתרגשות בשיאה
בהצלחה לכל ילדי הפורום המקסימים בשנה החדשה הבאה עלינו לטובה

ירין עולה לא' (אני על סף התמטטות)

מהתרגשות , אנחנו כבר יודעים את שם המורה ומי מהחברים שלו איתו בכתה (ישוב קהילתי 2 כתות)טליה נכנסת לטרום טרום חובה (דמעות לדעתי גם נעה ולא לטרום חובה) עם הגננת והסיעת שהיו שנתיים של ירין וגם באותו גן , כך שלא חדש לה...

שחף עולה לכיתה א

היום נפגשנו עם המורה רוב הגן יהיה איתה בכיתה והיא אינה מתרגשת. מחר אספת הורים ההורים כבר רוצים שאהיה בועד. מה דעתכם?

שמופי1

New member
לוטם עולה לגן חובה ושקדי תלך

למשפחתון. לגבי לוטם אני כולי התרגשות מאיך התינוק שלי גדל והולך לגן של גדולים ושנה אחרי זה כבר כיתה א... לגבי שקד אני כולי חששות מאיך היא תסתדר בלי אמא.

m i t a l y

New member
אצלי

הגדולה עולה לכיתה ג' הקטנה בת שנתיים וחצי - הולכת לגן.

snowhite1064

New member
הגדולה אצלי עולה לכיתה ב'. ברור

שלילדה יש התרגשות שגדלה בעוד שנה, אבל היא לא חוששת כמו שנה שעברה כי המחנכת נשארת איתם וגם אותם ילדים (חוץ משני ילדים שעזבו לעיר אחרת). האמצעי הולך לגן חובה (אותו גן משנה שעברה ממשיכים גם השנה, עם אותו צוות נהדר) והקטנה הולכת לגנון בויצ"ו עם אותו צוות שהיה בפעוטות של ויצ"ו שנה שעברה. כך ששינויים מהותיים אין השנה, תודה לאל. אני מצידי לא מאמינה שהילדים שלי גדלים כל כך מהר.

תשובות לסקר

אביב (5) יתחיל לבקר בגן חובה סיון (2) תתחיל לבקר בגן פרטי/פעוטון ניר (3 חודשים) בבית עם מטפלת אני נרגש מאד. אני חושש מאד מהאלימות שאביב ייחשף אליה בגן עירייה. אני חושש מאד מהמחלות וכדומה שסיון תחשף אליהן בגן הפרטי אני מאידך מתרגש בשבילם על ההתנסויות החדשות והמסגרות החדשות.

kees

New member
שקד עובר לגן עיריה- טרום טרום חובה

הוא נירגש כולו ואפילו עשה מאמץ מיוחד וניגמל מעשיית הצרכים כולם השבוע כדי שלא תהיה בעיה ושהגננת תקבל אותו אימא שלו בהיסטריה גמורה - עד עכשיו היה מגיל 4 חודשים באותו המעון הכירו גם אותו גם אותי והכל זרם היטב ועכשיו מקום חדש הסתגלות חדשה חוקים חדשים והוא יהיה בין הקטנים (זה גן מגיל 3 עד 5 והוא רק לפני שבועיים היה בן 3) אבל אני בטוחה שמהר מאד ניסתגל ויהיה בסדר

kees

New member
היי דודה רונית מה קורה?

מזמן מזמן לא ניפגשנו

MotheRonit

New member
נכון!מה את מתכוונת לעשות בנידון ??!

סתם סתם
את יודעת מאחר ואני לא כל הזמן בפורום
- אם יש מפגש באיזור שלנו אז תשלחי לי מסר מעדכן ויש מצב לחצב

למעלה