אפשר סקר קטן?

והנה אנחנו-

עולה לז'. מרגש מאוד. התחלה של דרך חדשה במקום חדש.
עולה לד'. מדהים שהיא גדולה כ"כ. מקווה שסופסוף תהיה לה מורה שתבין אותה ואת מיוחדותה.
עולה לגן חובה. קיבל בהפתעה גננת חדשה (למורת רוחינו.) לא מאמינה שהוא כזה ילד גדול.
ממשיכה במשפחתון. הרגשת בטחון.

Kalla

New member
לחטיבה, לגן חובה ולגנון.

הם מתרגשים יותר מאתנו. בתי הודיעה שהיא כבר גדולה ושלא צריך ללוות אותה ואת אחיה מהחנייה לתוך הגן, אבל בינתיים עוד לא ויתרתי.

מיכל שב

New member
אצלנו המון שינויים../images/Emo13.gif

אספי עולה לגן חדש. הוא יהיה עם חברים מוכרים ואחת המטפלות שהיתה איתו בשנתיים האחרונות תהיה. הוא כמובן לא מרגיש בשינוי אבל אני קצת לחוצה (כיאה לפולניה...) כי אני לא מכירה את הגננת. יואבי עולה לגן חובה. הוא סיים שנתיים בגן תקשורתי ועזב את החינוך המיוחד לטובת החינוך ה"רגיל". ההתרגשות שלי בשיאה
יואבי מאוד מחכה לתחילת הלימודים. הוא מכיר את הגננת (כי זה היה הגן בו הוא שולב), יש לו חברים והוא מאוד אוהב את הגן. הוא נכנס גם למסגרת של צהרון. במהלך החופשה הוא היה שם בקייטנה כדי להכיר את הצוות ונראה שטוב לו.

שלוMית

New member
ליאם עולה לכיתה א' ואני ע"ס התעלפות

מההתרגשות
איליי בן שנתיים מתחיל גן פרטי אותו אחד שליאם היתה בו

רועי עולה לכיתה א' ואני מאוד מאוד

מתרגשת, כמעט כמוהו. הגדולה עולה ל- ח' והאמצעית ל- ה'

גל "עולה" למעון "דובדבן"..../images/Emo95.gif

מרשת נעמ"ת. היתה עד שהוצאנו אותה במשפחתון פרטי. עם בחירת המעון אני שלמה, לגבי הקטנה? מצפה לקשיי הסתגלות חמורים.

ענבל30

New member
לגן חובה

ואני מאוד מתרגשת, אפילו יותר מהצפוי. שנה אחרונה בגן... וזה גן חדש. המחשבה שאולי זו הפעם האחרונה שאני שולחת ילדה לגן מעוררת הרבה רגשות.

אתיש

New member
הגדולה עולה לכיתה א'

ואני מתרגשת הרבה יותר ממנה. הקטן ממשיך במשפחתון

ליאת +

New member
כיתה אלף וגן

הגדול הולך לכיתה אלף- התרגשות גדולה. הקטנה מתחילה גן חדש- אני סומכת עליה שתשתלב די מהר. לשמחתי לאחר ששנה שעברה נסענו כל בוקר לכיוונים שונים של העיר (פיזור של שניהם לקח למעלה מחצי שעה) השנה שניהם ממש "מרחק יריקה" מהבית וזה נחמד מאוד.

אורא

New member
היחידה שלי הולכת לגן ../images/Emo7.gif../images/Emo13.gif

אחרי שנה אצל מטפלת פרטית היא תלך לגן הרגשות מאוד מאוד מעורבים בלשון המעטה

mbar30

New member
פגעת לי בוריד הראשי

אמיר לכתה א' והנזילות מהעין השמאלית מתחילות אלון לגן טרוםםםםם חובה גננת מעולה ואהובה. איתן ןאלעד עוזבים את הקן לטובת מטפלת בביתה וכולי חששות נפשיים כבדים. אבל בסה"כ בעלי לא מוטרד
אני מוטרדת.....

סיון עולה לכיתה ב' ונועה הולכת לגן

עירייה (טרום חובה, שנה ראשונה). מתרגשת מאוד בשביל שתיהן. קנינו את הספרים והציוד לסיון ובכל ההכנות גם ההתרגשות הגיעה. נועה הולכת לגן עירייה. קניתי לה תיק חמוד של בוץ ודורה כדי לסמל את ההתחלה החדשה בגן חדש. אתמול ביקרה אותנו הגננת שלה והביאה לה מתנה קטנה ויצירה חמודה שמורכבת מאפרוח שבוקע מביצה. גם כאן הסמליות ריגשה אותי. כמו שאומרים - "רק אתמול נולדה...".

למעלה