אסתי גינזבורג

../images/Emo204.gif היא יפה [אבל רחוקה ממדהימה],

היא מצליחה, יש לה את הנתונים אבל היא פשוט לא מעבירה את המסר. כבר הוכיחו לנו שדוגמנית צריכה הרבה יותר מפנים יפות וגוף דקיק. כל התמונות דומות אחת לשנייה, בייבי פייס קטנה עם חיוך מתוק. התצלומים סתמיים, אין משחק עם הגוף, אין תנועה וכמובן ההבעה חוזרת על עצמה. חבל שהיא לא נותנת לעצמה להצטלם בטבעיות, זה הורס לה.
לדעתי היא תימאס על עולם האופנה בקרוב ואני כמעט בטוחה שהיא תיפול, בגדול. אני מחכה לראות את התמונות מתוך הקטלוג של פוקס.

fuckinGAL

New member
דווקא ההפך...

אם הזמן היא רק תצבור נסיון וביקורות ותשתפר ככה שלא נראה לי שימאס ממנה. זה שהיא התחילה בגיל מוקדם רק פועל לטובתה ולא להפך.

עדידי15

New member
../images/Emo45.gifבקרוב זה יימאס על התעשייה

שהיא לא משנה הבעות פנים.

B a r r B e e

New member
היא מקסימה!

(עדיין אין על יב"ז
) קצת כואב על התמימות שנהרסה. אבל היא עושה ים כסף אז שיהיה.

ברוש36

New member
לדעתי היא ממש יפה, אבל..

חבל שהיא לא משנה הבעות. זתומרת, אותה הבעה בכל התמונות..זה לא יפה. זה ימאס בסופו של דבר כמו שדנה אמרה, וחבל..כי לדעתי היא ממש יפה, יש לה נתונים מרשימים, עובדה שלקחו אותה לדגמן בקמפיינים שמנים[
] בחו"ל, אבל..ההבעות:/

היא פשוט מדהימה!!!

באיזשהו TEEN VOGUE מהשנה היא מופיעה באיזה קמפיין לנעליים (אני חושבת, אבל זה בטוח היא אני רק לא יודעת אם זה נעליים XD).

יש לי ת'חצאית שלה

שהיא בעצמה קיבלה שהיא דיגמה לקרוקר קשרים
מה שכן היא זרקה את זה אבל לא לזבל או משהו פשוט נתנה למישהי שאני מכירה וזה עבר אלי.. זה חדש וזה
מגניב אה? חחחחח

skvsk

New member
נ-ר-א-י-ת ת-מ-י-ד א-ו-ת-ו ד-ב-ר

כל היופי בדוגמנית הוא שהיא יודעת להציג פנים שונות וחדשות כל פעם.. זה מה שעושה אותה מעניינת לדעתי. ואצלה באמת שחבל כי יש לה נתונים טבעיים מדהימים אבל בעייני הדבר הופך אותה למשעממת ומאוסה...

למעלה