אנחנו מתגעגעים אז... באנו להגיד

איריS

New member
קארןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן|חיבוק

אהובתי, מה שלומך
אני מתארת לעצמי כמה קשה את עובדת
, כ"כ מכירה את זה שמסיימים עם אחד ועוברים לשני
, אבל את תראי, בסופו של דבר תלמדי לחלק את הזמן בין כל המטלות ותוכלי גם להכנס למחשב.
אני מנצלת את הזמן שהם ישנים בבוקר, בצהריים ובלילה, כן, מה לעשות מכורה(אפילו במקום נקיון ובישולים אבל ששששששששש). שונית ואוראל מקסימים, אייך הם גדלו , ממש תענוג לעיניים, כ"כ חבל לי שבכל פעם שאנחנו מתחילות לדבר במסנג'ר את חייבת ללכת. מקווה לראותכם כמה שיותר קרוב. הצעתי עדיין בתוקף. מאלמוג וירדן.

עדי 4

New member
איזה מלאכית

ראיתי את התמונות לפני איזה שעה ועכשו חזרתי להציץ שוב. היא משו משו

קארן הם מ-ק-ס-י-מ-י-ם

איפה החבאת אותם עד עכשיו? הם פשוט מתוקים, מתוקים. מקווים לראות אותך כאן לעתים יותר קרובות. תחזיקי מעמד

קרן, השבוע חשבתי עליך

(ראיתי מישהי עם שיער בלונדיני ארוך, פעם פרסמת תמונת בטן ב"הריון ולידה" עם שיערך השופע, אז זכרתי) וחשבתי עליך. קשה, זה קשה לאללה עם אחד, אז עם שניים? אני מתארת לי שאת פשוט משועבדת. אבל אל תדאגי, הם גדלים וזה נהיה יותר קל. ובינתיים -
- הם פשוט מהממים! בני כמה הם כבר?

גם אני רוצה להיות ../images/Emo118.gif ...

הם
מ
ה
מ
מ
י
ם
!
איזה כיף שבאת! כל כך התרגשתי לראות הודעה שלך פה!
תשתדלי להאיר לנו את הפורום יותר עם התמונות של האוצרות שלך ! מבטיחה? לפחות לסופשבוע? בבקשה תשתדלי! את יודעת שאת מאוד מאוד חסרה פה!

../images/Emo24.gif שונית ואוראל ../images/Emo25.gif

יו.........איך גדלתם
. שתדעו לכם שאני כבר מחכה ומצפה לראות אתכם על אמת , כי זכיתי לראות אתכם רק בתמונות וכשהייתם בבטן של אמא שלכם . ( יש לכם אמא...משו משו..
. חבל שהיא לא ראתה את המייל של אמא שלי בזמן....היינו נפגשים בים....אבל לא נורא...בפעם הבאה
. רק רציתי להגיד לכם שאתם מקסימים , ואל תצ'געו את אמא יותר מידי , יהיה לכם עוד ים בזמן , לא הכל בבת אחת...תנו לה קצת לנוח....( ככה אמא שלי אמרה להגיד לכם...
). טוב נו...אמא שלי רוצה ת'מחשב שלה בחזרה...נודניקית זאת... מחכה ומצפה לראות אתכם, אוהב
בר נ.ב : הזקנה שלי מוסרת
&
לזקנה שלכם....

איריS

New member
ועוד משהו....

יש מפגש בחיפה ביום ד' אחה"צ אם את מעוניינת בפרטים אמא של אביתר או אני נשלח לך.

עדי 4

New member
קארן,הם מדהימים

איזה שני בונבונים יש לך. היה שווה הכל,נכון? תתחילי להיכנס יותר ולהשווויץ בהם. התאהבתי קשות

karenh

New member
היי עדידוש../images/Emo24.gif

את תמיד מוזמנת לראות אותם אם מתחשק לך לצערי אני כמעט ולא מוציעה את האף מהבית

yaelli10

New member
מ../images/Emo23.gifד../images/Emo23.gifה../images/Emo23.gifי../images/Emo23.gifמ../images/Emo23.gifי../images/Emo23.gifם../images/Emo23.gif

יאאא... איך שהם גדלו ! להסתכל על התמונות והחיוכים המאושרים שלהם - מקסימים מתוקים. מאוד התגעגעתי אליך. כן החיים השתנו... אבל הכל למען הפרחים היפיפיים האלו שלך.

איזה כיף לראות אותך כאן סוףסוף

ואת המהממים שלך, הם מדהימים
אולי באמת אם זה לא יהיה לך קשה תבואו למפגש ביום רביעי
ואל תשכחי להיכנס ולשים עוד תמונות וגם להישאר כשיהיה זמן

היי קארן!../images/Emo24.gif

כל הכבוד על כל הכוח! לא קל... אני אישית רק בת 17 וחצי (ואת חושבת לעצמך: עוד ילדונת מה היא רוצה ממני???) גם אחותי ילדה תאומים יפהפיים שהיום כבר בני 4 ואני אישית עזרתי בגידולם (הייתי איתם יותר ממנה...) אם רק תרצי עזרה אן כל דבר שקשור בעכברונים המדהימים הללו תוכלי לפנות אלי לאי מייל או לאיי סי קיו וליצור איתי קשר!) האי מייל שלי הוא [email protected] וגם אם לא אז תמסרי לשני הפיצפונים את אהבתי!

rona25

New member
קארן הם מדהימים ויפהפיים!!

תחזיקי מעמד אני יודעת מקרוב מאוד כמה זה קשה לטפל בשניים...........

karenh

New member
../images/Emo23.gifתודה רבה רבה לכולכם../images/Emo23.gif

כל כך כיף לראות כל כך הרבה מתמאות אני מבטיחה להשתדל להיכנס יותר פשוט זה באמת קשה עד שאני מגיעה למחשב כאילו הם קוראים את המחשבות שלי ותמיד תמיד תמיד מישהו מתחיל לבכות או רוצה משהו מקווה להיות כאן יותר ומקווה לראות אתכם מהר

קרן^

New member
קארן../images/Emo23.gifסופסוף את מראה את היפהפיים

שלך פה! סופסוף יש לך דקה לנשוםםםםםםם מהממים
נשיקות לכולכם

karenh

New member
כמה שהתגעגתי נשמה../images/Emo23.gif

איך אצלך? חזרת כבר לעבודה? מה שלום המדהים שלך?

דניאLי

New member
שונית ואוראל מדהימים! איזה כייף

תאומים! נראה לי כזאת חוויה. טוב אני לא צריכה לקום לשניים כל פעם, אז קל לי להגיד
בכל מקרה הם משגעים ומתוקים (גם בעלי הציץ בתמונות וחושב כמוני). הצליח לך! ומקווה שכשיהיה לך יותר זמן, נראה אותך יותר בפורום ובמפגשים.

למעלה