אנחנו מתגעגעים אז... באנו להגיד

karenh

New member
../images/Emo41.gifאנחנו מתגעגעים אז... באנו להגיד

שלום ושאנחנו מאוד מאוד מצטערים שלא יוצא לנו כמעט לבקר אבל... אנחנו מעבדים את אמא שלנו מאוד קשה (סביב השעון) בלי טיפת מנוחה. מידי פעם נכנסים ורואים את כל התמונות של כולם ובדיוק איך שמתחילים להגיב אנחנו צריכים להתחיל לבכות או סתם לשגע את אמא שלנו אז... אנחנו לא משאירים לה טיפת זמן פנוי. היי לכולם, אני באמת מתגעגעת ובאמת מחכה לרגע שיהיה לי כבר זמן, אפילו קצת זמן לעצמי לבד, אני מידי פעם מציצה וכל כך מקנאה בכן שיש לכן את הזמן לשבת בכיף מול המחשב, מתי זה מגיע???? מקנאהה בכן בכל המפגשים המקסימים, רואה את התמונות ומחכה לרגע גם להיות שם (חבל שפיספסתי את המפגש בכאמל, אבל לא ידעתי בגלל שלא יוצא לי להיכנס אני מפספסת כאלה דברים) מקווה לראותכם במהרה וסתם בשביל הטעם הטוב כמה תמונות של המדהימים שלי

karenh

New member
תודה מתוקה../images/Emo9.gif מחנות בקניון חיפה

לצערי שכחתי איך קוראים לה

karenh

New member
../images/Emo13.gifהרבה עבודה??? המוןןןןןןןןןןןן

אין זמן לכלום, אין לי יום ואין לי לילה חברה צוחקת עלי שאני חיה מהאכלה להאכלה

kat the bat

New member
הם פשוט ח-מ-ו-ד-י-ם-!

ואני דודה גאה לשתי תאומות מקסימות בנות שנה וחמישה חודשים - וממעט המעורבות והעזרה שלי - אני כמעט יודעת כמה זה קשה... אבל שווה כל רגע (כבר אמרו לפני - כפול עבודה, כפול אושר). נ.ב. אם אפשר לדעת - מאיפה הסדין המקסים עם הכבשים (מהתמונה הראשונה)? יש לי אוסף כבשים...

עדי 4

New member
איזה חיוך../images/Emo9.gif

הוא מדהים. בני כמה הם כבר? טפו טפו טפו מהממים.

dafdaf

New member
קארן,הם מהממים ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

כבר אמרתי אבל מכ'פת לך עוד פעם...
מתוקים הקטנטנים שלך
והזמן שלך עוד יגיע....אל דאגה

karenh

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif את יודעת שאני

אוהבת אותך ושרק יגיע כבררררררררררררר

שוגי13

New member
קרן, התגעגענו ../images/Emo24.gif

הם כאלה מתוקים, משהו
אני מקווה שיש לך עזרה מדיי פעם כדי שלא תאבדי את השפיות, ובכל מקרה שני הפשושים שלך שווים את ההשקעה, לא

karenh

New member
../images/Emo24.gifהיי מתוקה

גמני התגעגעתי לצערי אין לי עזרה אני לבד לבד לבד אז... זה הרבה יותר קשה אבל... נתגבר בסוף לא?! או שיאשפזו אותי במחלקה סגורה

wildcat6

New member
תודה שמצאת רגע פנאי

ןבמקום לנוח הראת לנו את הצאצאים המדליקים שלך

למעלה