,תגובה למכתב

חיים ש

New member
../images/Emo39.gif,תגובה למכתב

אני מורה לא מעט שנים במשגב ומשם אני מכירה את חנן אבל לענינינו אני מאוד מסכימה איתו מורה אמיתי פנוי לתלמידיו תמיד ולא רק בין 20:00-22:00 באסיפות הורים אני בפירוש מיידעת את ההורים ואומרת להם כי מספר הטלפון שלי והנייד שלי רשום לילדים ביומן האישי שלהם והם ורק הם רשאים להתקשר אלי בכל שעה!!! (גם אם אני בסופר) והרי אם ילד בחר להתקשר אלי בשעה שכזו כנראה שהעניין דחוף ואני צריכה ורוצה להיות דם עבורו . להורים הם יודעים לדחות סיפוקים להמתין ולחשוב האם העניין מצריך טיפול ויידוע טלפוני. אני חושבת שאין כל קשר לתגמול שהרי אנחנו יודעים היטב עד כמה אנו לא מקבלים כגמולנו אבל אסור שהדבר יגיע על חשבון הילדים שמגיעים ורוצים אותך פנויה וקשובה עבורם . הרצוי ביותר למצוא שביל אמצע שיתן לי מרחב וחיים פרטים בשילוב עם חיי המקצועיים וכשזה אמיתי באמת אז אין הבדל בינהם.

ענתי יקרה

גיסתי , חביבתי על סוגיה זו נשוחח בארוחת החג בין מנה למנה. ריקי

עת לכל חפץ

גם אני מוסרת את הטלפון שבבית לתלמידים. ( ודדאי שלא את הנייד, אחרי שפעם קיבלתי שיחה לחו"ל.) בצירוף הוראות: מותר להתקשר כל יום פרט לסופי שבוע וחגים בין השעות 6 ל 7 בבוקר ובין 6 ל 7 אחה"צ. בצורה זו נשארים לי חחים משלי, וכל ילד/הורה שרוצה להשיג אותי יכול לעשות זאת. אם במקרה מישהו צריך להודיע דבר מה דחוף - הוא קודם מתנצל ואז מקצר בשיחה. ובכך יש לי לגטימיות גם לא לענות. בנוסף, ביטלתי את המענה הקולי, וכך לא מצפים ממני לחזור ולהתקשר על חשבוני. הסידור עובד כבר מספר שנים, ועובד טוב.

הדבר האחרון שאני רוצה

זה שהתלמידים שלי יתפסו אותי בסופר... וחוץ מזה, איזה מין חינוך זה שילדים לא יכולים ללמוד לדחות סיפוקים?? הרי אלו בדיוק הגבולות שאנו מדברים עליהם. גם לילדים אפשר לומר להתאפק ולהתקשר בשעות שמתאימות לי. האנשים היחידים בעולם שאני יכולה להיות פנויה אליהם בכל שעה הם הילדים שלי. אני חושבת שזה קצת מוגזם. גם מההורים ביקשתי להתקשר אלי רק בשל סיבות מאוד דחופות ולא שיחות נפש על התנהגות הילד בטלפון. בשביל זה יש שעות קבלה בבית הספר. באמת!! זה קצת מוגזם לטעמי. אילת היא עיר קטנה ואני פוגשת את התלמידים שלי בכיף בכל מקום שאני הולכת אליו, אבל זה ברור שלא מדברים איתי בכל מקום שפוגשים אותי. עם כל הכבוד שההורים שלהם יהיה קשובים ופנויים אליהם. טוב, אני מקצינה אבל כדי לחדד את הרעיון. וחוץ מזה, בעלי אומר שאין סיכוי שיתפסו אותי בסופר כי הוא עושה קניות אבל הבנת את הרעיון. שתהיה לנו שנה טובה עם שביל הזהב בכל מצב. אסנת

אסנת

תגידי לאריאל שהוא עשרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר ! המשפט לפני אחרון מצא חן בעיני. חג שמח ! ריקי

udiyulis

New member
ריקי,

יותר חשוב שהוא ימצא חן בעיני בעלך!
חוץ מזה - מה שלומך? מתגעגעת אליך ואל אסנת ואל כל האחרים. שנה טובה לכם

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אודי זה היה טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב.. שלומי גם טוב . יאללה תקפצו לאילת . נארח אתכם בשמחה רבה. שנה טובה וחג שמח גם לכם
ריקי

udiyulis

New member
ריקי´לה - תודה רבה

וגם נשמח להתארח, אך בינתיים יש רק תכנונים לסוכות - נראה אם יצא לפועל!

אודילה נשמה

הראתי לבעלי את הסרטון שאלישע העלה כדי שידע סוף סוף מי זו אודי .. מה שלומך?? רציתי גם לומר המון תודה על הסידור של הקישורים והקבצים. התרגלתי כבר לעבוד עם האורינית שלי פתוחה, וכל פעם שאני עולה על אתר שמתאים לי אני מכניסה אותו לאורינית. השנה עשינו פרויקט על מפרץ אילת כך שאם את צריכה אתרים מתאימים, אפשר לקחת משם. אודי, את אדם מאוד מיוחד ואני שמחה שזכיתי להכירך. שתהיה לך שנה נהדרת ונפלאה ופוריה ומעניינת ועוד ועוד אסנת

למעלה