עוד יום כיף בנהריה

רונן ס

New member
איזה יופי ../images/Emo13.gif

פעם הבאה שאני קולט אותך בחנות את לא מתחמקת מלנגן לי ככה ברור?!
לא הבנתי על איזה פאשלות דיברת אבל הקטע מקסים. רונן

StagaDish

New member
פשש.. כל הכבוד!

נשמע מצויין!
אולי מעט מעט בריחה מהקצב במקומות מסויימים אבל אפשר להתעלם מזה
. קבלי ח"ח חיילת!

veish

New member
נשמע טוב ../images/Emo13.gif

אחלה קטע ונראה שהיה אחלה יום!

wiz

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

קטע מעולה, ואת כבר יודעת שאני מת עליו
. אחלה ביצוע, אל תמעיטי בערך עצמך !

DrunkGoat

New member
אחלה...

אהבתי כשאת עושה ווק, אקורדים וגם קצת מלודיה ביחד
חשבתי שזה משהו ששמור לפסנתרנים בלבד!

DrunkGoat

New member
walking bass...

זה תפקיד הבס המקובל בסווינג (הגרוב הכי פופולרי בג'אז). התפקיד של הבס הוא לחבר בין התופים לבין ההרמוניה. הבס מנגן רבעים רוב הזמן (למרות ששמיניות או טריולות מידי פעם זה כמובן לא פסול), ככה שנוצרת אשליה שלרייד (מצילה, שגם לה חלק מאוד חשוב בג'אז ובסווינג במיוחד) יש פיץ', גובה, צליל מוגדר. הצלילים שהבסיסט בוחר אמורים להתאים לאקורד המנוגן באותו רגע, כמובן... וזו כבר תורה שלמה, שקצרה היריעה מלכתוב אותה כאן. בעצם, זה יותר עניין של נסיון...

Harness

New member
בלוז פור מתילדה ../images/Emo45.gif

נשמע אחלה , ומותק של סאונד...

Maorah

New member
../images/Emo45.gif קטע מצויין! ...

אני מאוד אוהב נגינה כזו על חשמלית זה נותן אופי לכלי הזה. ח"ח לזיו על הסאונד, ולעמית על השיפוץ (למרות שלא שמעתי לפני). בכלל נחמד לראות את בני או במקרה הזה בנות הפורום על מדים :) (בקרוב אצלי :( ) וכמובן לראות את זיו בפעם הראשונה.

EBow

New member
נהדר../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif

קטע ממש ממש יפה.
כל הכבוד!

soraya

New member
וווווואו

כמה תגובות מדהימות.......... סתיו,היקרה ראיתי אותך נראה לי פעם אחת... כשבאת עם רותם חברך היקר וידידי הנפלא לג'אם המעפן הזה במבואות עירון או איפה שזה לא היה ואז עזבתי את הארץ... אבל כשאני חוזרת... כדאי שתתחילי להתכונן, כמו שאמרתי לך כבר.. כואב לי הלב שאין עליך תיאוריה ותווים, אבל זה לא דבר שאי אפשר להתגבר עליו! האוזן שלך בהחלט עושה עבודה נפלאה, הסאונד והטאץ' שלך מעניינים אנד יו אר איבן סווינגינג! וזה לא עניין שהוא מובן מאליו. וולקינג בייס וכל זה! כבוד... על אחת כמה וכמה שאת אומרת שאין לך מושג מה את עושה, מבחינה תיאורתית, ושוב... נתגבר, ואין דבר העומד בפני הרצון. ויש רצון... נכון? נכון! אז תוציאי מהמגירות את אינט מיסביהייבינג, ואת כל העליזות למיניהן, שיהיה גם סו וואט, כי מעניין לאלתר עליו, כי הוא מודל (את יודעת מזה מודל ג'אז נכון? יופי :)) אה, ותתחילי לאלתר, הכי חשוב, לדוגמא, אמרת שאת יודעת מודוסים? נפלא קחי את סו וואט, תקליטי את עצמך עם הליווי ותאלתרי עליו, רה דוריאן ומי במול דוריאן, כל השיר. ואם תרצי יש לי פלייבק למנגינה הזו עם כמה מהנגנים הכי טובים באריזונה, אז אני יכולה לשלוח לך אם רק תרצי :) שלך מעין

../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif כולם להיכנס ../images/Emo41.gif |*

מעייני, יפתי, גורו שלי- תודה על התגובה המקסימה. להגנתי אני רוצה להגיד שכן יש לי מושג כלשהו מה אני עושה, אבל לא ברמה מספיק גבוהה (כמו שלך למשל...)
אני רוצה שתהפכי לחלק מהפורום. לכולם: תכירו, זאת מעין, קלידניסטית (
) בחסד עליון, אני מקווה שהיא תישאר לקפה או שניים בפורום, כי יש לכולנו מה ללמוד ממנה (אם היא תעלה הקלטות, תדעו על מה אני מדברת). אז תתייחסו יפה בבקשה.
וכמובן המון תודה לכולם על התגובות, אני אוהבת אתכם, חלקכם גם הצחיק אותי מאד (איתן
), וזהו... כשאני ומעין נקים הרכב
יהיה פה שמח.

soraya

New member
קלידניסטית בחסד עליון ../images/Emo51.gif

סתיו עשית לי חשק להקליט תצמי סופסוף קצת... באמת הגיע הזמן. ונעים מאוד כל אנשי הפורום, אני מעין כמו שסתיו אמרה, אשמח להישאר לקפה או שניים, אולי שלושה. אני פסנתרנית ג'אז (וגם לא ) ו אורגניסיטית, ומשתוקקת לחזור לארץ ולהקים הרכב... ואם לא נאמר כבר אני כרגע באריזונה, כבר כמעט שנה וחוזרת אוטוטו... ובקרוב אני מקווה שיהיו לי גם הקלטות כדי לשתף אתכם

למעלה