"כדי שאני לא אשכח מי אני"

../images/Emo126.gif טוב אז.. אחרי התייעצויות רבות

ולבטים רבים החלטתי להיות- שערות סבתא! ומסיבה אחת פשוטה- יש לי שערות לבנות. ואני צובעת שיער כבר מגיל 15 וחצי
*ויש הטוענים שאני מתוקה, תשאלו אותם למה* אתי, אני חייבת לציין שזו שאלה ממש ממש קשה. ואני בטוחה שעוד יצוצו לי המון תשובות אליה חחח

בת 1986

New member
נטע../images/Emo23.gif

כשאת נמצאת בדיכאון.. מה הכי עוזר לך לצאת מיזה? מה יותר חשוב לך- משפחה או חברים?... יאא איזה שאלות חופרות... סורי, זה מה שיצא..

../images/Emo126.gif חיה ../images/Emo23.gif

כשאני במצב רוח רע [לא אוהבת להגיד דיכאון] הדברים שמשמחים אותי הם: חברים, לשיר לעצמי בקולי קולות לבד בבית, ולשמוע מוזיקה משמחת. ומה יותר חשוב לי? זו שאלה ממש קשה. כי- משפחה זה לכל החיים. ויש חברים שגם לכל החיים אבל ההבדל בין משפחה לחברים זה שחברים טובים יודעים מה עובר עלי יותר מהמשפחה. והם איתי בקשר יותר שוטף. אני לא הייתי מוותרת לא על המשפחה, ולא על החברים בעד שומדבר שבעולם. שאלות מצוינות!!! גורמות לי לחשוב
וזה קשה לגרום לי לחשוב
סליחה על החפירה.

O f r i s h

New member
הו נטעD:

יש לי שאלה מתוחכמת
וארוכה!:] את פשוט צריכה להשלים איפה שיש קו... ותשלמי את זה עם דגש... שנדע איפה שלמת וזה
אז ככה... יום אחד את קמה בבוקר והדבר הראשונה שאת מסתכלת עליו הוא ______. את מסתכלת בשעון, רואה שכבר 12 בצהריים ויש לך פגישה חלומית עם _______ ב12:30. את לובשת _______ ו________ נועלת _______ שמה קצת ________ לוקחת איתך _________ ורצה לתחנת ה______ הקרובה. נוסעת נוסעת נוסעת ומגיעה לפגישה בבית קפה _______ שנמצא ב_______. את פוגשת את ______ אומרת שלום, נותנת חיבוק מתישבת ומתחילים לדבר על ________. המלצר מגיע ושואל להזמנה, את מבקשת _______. את מדברים ו_______. הוא שואל אותך _________ ואת שואלת אותו_________. את מסתכלת על השעון רואה שכבר 14:00. את יודעת שהוא \ היא צריכים ללכת. אבל הוא \ היא לא שמים לב לשעון. את אומרת _________. כ"כ חבל לך שזה נגמר, היית רוצה שוב. הוא \ היא אומרים ___________. וכל אחד הולך לדרכו. את נוסעת בחזרה ב________ לכיוון _________. את חושבת על __________. ואת מרגישה _____________. את מגיעה הביתה. נכנסת למיטה. חושבת על כל מה שהיה. את ___________. את נרדמת וחולמת חלום _____. ארוך, מיגע, אבל תסבלי
והיי, תשלחי לי כבר בימים הקרובים מסר עם מי שאת רוצה שיהיה המרואין הבא:]

../images/Emo126.gif זה ממש מסובך, בגלל זה אני עונה על זה

אחרון. אבל הנה--- > אבל רק שתדעי- שאני מעריצה אותך על המקוריות יום אחד את קמה בבוקר והדבר הראשונה שאת מסתכלת עליו הוא הפלאפון, לראות מה השעה את מסתכלת בשעון, רואה שכבר 12 בצהריים ויש לך פגישה חלומית עם עברי לידר ב12:30. את לובשת ג'ינס וחולצת טריקו נועלת אולסטאר שמה קצת עיפרון שחור לוקחת איתךתיק ובו: פלאפון, מפתחות, ארנק, פנקס, עט ואולי עוד שטויות ורצה לתחנת ה רכבת הקרובה. נוסעת נוסעת נוסעת ומגיעה לפגישה בבית קפה כלשהו שנמצא ב מקום כלשהו בת"א את פוגשת את עברי
אומרת שלום, נותנת חיבוק ממש ממש חזק מתישבת ומתחילים לדבר על כל מה שרק אפשר. המלצר מגיע ושואל להזמנה, את מבקשת קפה הפוך חלש בלי קצף
את מדברים ו צוחקים המון . הוא שואל אותך אם אני רוצה לעשות איתו דואט ואת שואלת אותו אם הוא יכול להזמין אמבולאנס, כי אני עומדת להתעלף . את מסתכלת על השעון רואה שכבר 14:00. את יודעת שהוא \ היא צריכים ללכת. אבל הוא \ היא לא שמים לב לשעון. את אומרת וואי, כבר 2... איזה באסה שהזמן עבר כלכך מהר.. כ"כ חבל לך שזה נגמר, היית רוצה שוב. הוא \ היא אומרים נהיה בקשר. וכל אחד הולך לדרכו. את נוסעת בחזרה ב רכבת לכיוון הבית את חושבת על האם אני חולמת? או שזה אשכרה קרה?.... ואת מרגישה שזה היה היום הכי מדהים בעולם! . את מגיעה הביתה. נכנסת למיטה. חושבת על כל מה שהיה. את מחייכת חיוך ענקי את נרדמת וחולמת חלום שיגרום לי לקום עם חיוך! _____________________________________________ אפשר עוד אחד? היה לי נורא קשה להחליט בין שני אנשים אז.... מי שבא לו לקרוא, שיקרא
*גם אם אתם לא קוראים, תרדו לסוף*
יש מלא דברים אותו דבר, הרעיון המרכזי שונה
יום אחד את קמה בבוקר והדבר הראשונה שאת מסתכלת עליו הוא הפלאפון, לראות מה השעה את מסתכלת בשעון, רואה שכבר 12 בצהריים ויש לך פגישה חלומית עם נדב ב12:30. את לובשת ג'ינס וחולצת טריקו נועלת אולסטאר שמה קצת עיפרון שחור לוקחת איתךתיק ובו: פלאפון, מפתחות, ארנק, פנקס, עט ואולי עוד שטויות ורצה לתחנת ה רכבת הקרובה. נוסעת נוסעת נוסעת ומגיעה לפגישה בבית קפה כלשהו שנמצא ב מקום כלשהו בת"א את פוגשת את נדב אומרת שלום, נותנת חיבוק [אפשר גם נשיקה קטנה] מתישבת ומתחילים לדבר על מוזיקה, ו.. מה יהיה בנינו המלצר מגיע ושואל להזמנה, את מבקשת קפה הפוך חלש בלי קצף את מדברים ו צוחקים. הוא שואל אותך אם אני מעוניינת בקשר ואת שואלת אותו שאלות על הלהקה שלו, ועוד כל מיני דברים את מסתכלת על השעון רואה שכבר 14:00. את יודעת שהוא \ היא צריכים ללכת. אבל הוא \ היא לא שמים לב לשעון. את אומרת יו, כבר 2... איך הזמן טס לנו.. כ"כ חבל לך שזה נגמר, היית רוצה שוב. הוא \ היא אומרים חייבים להיפגש שוב ממש בקרוב. וכל אחד הולך לדרכו. את נוסעת בחזרה ב רכבת לכיוון הבית את חושבת על נדב כמובן... ואת מרגישה שממש בא לי עליו! את מגיעה הביתה. נכנסת למיטה. חושבת על כל מה שהיה. את מורידה משקפיים. את נרדמת וחולמת חלום כחול על נדב [סתם!!! חלום נחמד מאוד שאקום ממנו עם חיוך] *פאק! אני כזו פנטזיונרית!! אבל היה כיף לדמיין קצת
עפרי, תודה!!*

../images/Emo126.gif יאו ההדגשות ../images/Emo7.gif מנסה לתקן:

אחרון. אבל הנה--- > אבל רק שתדעי- שאני מעריצה אותך על המקוריות יום אחד את קמה בבוקר והדבר הראשונה שאת מסתכלת עליו הוא הפלאפון, לראות מה השעה את מסתכלת בשעון, רואה שכבר 12 בצהריים ויש לך פגישה חלומית עם עברי לידר ב12:30. את לובשת ג'ינס וחולצת טריקו נועלת אולסטאר שמה קצת עיפרון שחור לוקחת איתךתיק ובו: פלאפון, מפתחות, ארנק, פנקס, עט ואולי עוד שטויות ורצה לתחנת ה רכבת הקרובה. נוסעת נוסעת נוסעת ומגיעה לפגישה בבית קפה כלשהו שנמצא ב מקום כלשהו בת"א את פוגשת את עברי
אומרת שלום, נותנת חיבוק ממש ממש חזק מתישבת ומתחילים לדבר על כל מה שרק אפשר. המלצר מגיע ושואל להזמנה, את מבקשת קפה הפוך חלש בלי קצף
את מדברים ו צוחקים המון . הוא שואל אותך אם אני רוצה לעשות איתו דואט ואת שואלת אותו אם הוא יכול להזמין אמבולאנס, כי אני עומדת להתעלף . את מסתכלת על השעון רואה שכבר 14:00. את יודעת שהוא \ היא צריכים ללכת. אבל הוא \ היא לא שמים לב לשעון. את אומרת וואי, כבר 2... איזה באסה שהזמן עבר כלכך מהר.. כ"כ חבל לך שזה נגמר, היית רוצה שוב. הוא \ היא אומרים נהיה בקשר. וכל אחד הולך לדרכו. את נוסעת בחזרה ב רכבת לכיוון הבית את חושבת על האם אני חולמת? או שזה אשכרה קרה?.... ואת מרגישה שזה היה היום הכי מדהים בעולם! . את מגיעה הביתה. נכנסת למיטה. חושבת על כל מה שהיה. את מחייכת חיוך ענקי את נרדמת וחולמת חלום שיגרום לי לקום עם חיוך! _____________________________________________ אפשר עוד אחד? היה לי נורא קשה להחליט בין שני אנשים אז.... מי שבא לו לקרוא, שיקרא
*גם אם אתם לא קוראים, תרדו לסוף*
יש מלא דברים אותו דבר, הרעיון המרכזי שונה
יום אחד את קמה בבוקר והדבר הראשונה שאת מסתכלת עליו הוא הפלאפון, לראות מה השעה את מסתכלת בשעון, רואה שכבר 12 בצהריים ויש לך פגישה חלומית עם נדב ב12:30. את לובשת ג'ינס וחולצת טריקו נועלת אולסטאר שמה קצת עיפרון שחור לוקחת איתךתיק ובו: פלאפון, מפתחות, ארנק, פנקס, עט ואולי עוד שטויות ורצה לתחנת ה רכבת הקרובה. נוסעת נוסעת נוסעת ומגיעה לפגישה בבית קפה כלשהו שנמצא ב מקום כלשהו בת"א את פוגשת את נדב אומרת שלום, נותנת חיבוק [אפשר גם נשיקה קטנה] מתישבת ומתחילים לדבר על מוזיקה, ו.. מה יהיה בנינו המלצר מגיע ושואל להזמנה, את מבקשת קפה הפוך חלש בלי קצף את מדברים ו צוחקים. הוא שואל אותך אם אני מעוניינת בקשר ואת שואלת אותו שאלות על הלהקה שלו, ועוד כל מיני דברים את מסתכלת על השעון רואה שכבר 14:00. את יודעת שהוא \ היא צריכים ללכת. אבל הוא \ היא לא שמים לב לשעון. את אומרת יו, כבר 2... איך הזמן טס לנו.. כ"כ חבל לך שזה נגמר, היית רוצה שוב. הוא \ היא אומרים חייבים להיפגש שוב ממש בקרוב. וכל אחד הולך לדרכו. את נוסעת בחזרה ב רכבת לכיוון הבית את חושבת על נדב כמובן... ואת מרגישה שממש בא לי עליו! את מגיעה הביתה. נכנסת למיטה. חושבת על כל מה שהיה. את מורידה משקפיים. את נרדמת וחולמת חלום כחול על נדב [סתם!!! חלום נחמד מאוד שאקום ממנו עם חיוך] *פאק! אני כזו פנטזיונרית!! אבל היה כיף לדמיין קצת
עפרי, תודה!!*

../images/Emo126.gif #@$#@$%@$%^#$@^$%

לא הולך. מקווה שתסתדרו ! אוחחחחחחחחחחחחחחחחחחח#$%$^@$#^@$

3yuval3

New member
השאלה הקבועה שלי [שלך../images/Emo3.gif]

דג זהב היה נותן לך שלוש משאלות. מה הן היו? [אסור לבקש עוד משאלות] וצריך להוסיף פן אישי.. היית אוכלת אותו אחר כך? מוכרת אותו בשביל הרבה כסף? שמה אותו באקווריום? תולה על הקיר? תולה ליבוש? תולה? חתול.

../images/Emo126.gif יובל ../images/Emo99.gif

אוקיי. 3 משאלות------ 1. אהבה. אמיתית. ושיהיה לי טוב איתו. ושיהיו הרבה דברים
2. אושר והצלחה מכל הבחינות- משפחה, חברים, אהבה, לימודים, וכל מה שאני רק רוצה. 3. מלא כסף בשביל לפגוש אנשים, לראות הופעות, להגשים חלומות, וכדי לגרום לעצמי טוב על הלב. ועכשיו לפן האישי שלך [איפה תעשה פן? בגבה?!] היית אוכלת אותו אחר כך?לא.. כפרעליו!!!!! עשה לי קסמים! מוכרת אותו בשביל הרבה כסף?לאלא, הוא כבר נתן לי את הכסף שאני צריכה שמה אותו באקווריום?לא, משחררת אותו :] תולה על הקיר?לאלא! תולה ליבוש?לאלא! תולה?לאלא! חתול.חתחתול! אני מבקשת!!!!!11אחדשתיים

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifאהלן עוווווווופרי!!!

יאללההההההההההה שאלות לנטע מנטה! 1. הלווווווו עםמיאנימדבר?????????? 2. יש לך קקי? 3. זו רותם סלע? 4. מה קרה? 5. מי זו מירית ומה היא קשורה לחיים? 6. תעני לי בכנות - האם את דלוקה על דור? 7. מה זה ג'ינגו!!!!!!! 8. איזה שיר את שולחת לי מיד אחרי השאלון הזה??? 9. שאלה מתמטית - כמה שעות דיברנו אי פעם? 10. אצבעות לי יש כל דבר יודעות הן! לצייר ולקשקש, נונונו עושות הן! 11. שמעת מה פתחו מאחורי קניון מלחה בירושליים? 12. מתי תעשי לי כבר ילד???????????? 13. שאלת סיטואציה- שומר בעזריאלי מסרב לתת לך ולמפגשפורומך לעלות במדרגות הנעות. מה תעשי? 14. האם זה נורמאלי להתווכח עם אותו שומר שעות? 15. נכון? 16. טוב ביייייייייי לא צריך!

../images/Emo126.gif ברייר!!!!!@#$!%# יא מטורף אחד!

טוב אנשים, תכירו, זה בן ברייר, והוא קצת לא שפוי אבל הוא התעקש לכתוב שאלות. 1. הלווווווו עםמיאנימדבר?????????? עם נטע! בטלפון! ב5 בבוקר! 2. יש לך קקי? לא! 3. זו רותם סלע? מאיפה לי? 4. מה קרה?כלום! 5. מי זו מירית ומה היא קשורה לחיים? היא חברתי
והיא קשורה בחבלים
6. תעני לי בכנות - האם את דלוקה על דור?כמובן ש-לא
7. מה זה ג'ינגו!!!!!!!ג'נגו כפרעליו! זמר מוכשר! 8. איזה שיר את שולחת לי מיד אחרי השאלון הזה???איזה שתבקש... 9. שאלה מתמטית - כמה שעות דיברנו אי פעם?הרבה יותר מדי! סתם כפרעליך! הכי כיף!! 10. אצבעות לי יש כל דבר יודעות הן! לצייר ולקשקש, נונונו עושות הן!שנון!
11. שמעת מה פתחו מאחורי קניון מלחה בירושליים?לא! מה?
[סתם] 12. מתי תעשי לי כבר ילד????????????בוא!! עכשיו!!! 13. שאלת סיטואציה- שומר בעזריאלי מסרב לתת לך ולמפגשפורומך לעלות במדרגות הנעות. מה תעשי?אקח את ידו של חברי המסוקס בן ונעלה יחדיוה במדרגות. 14. האם זה נורמאלי להתווכח עם אותו שומר שעות?לא. אבל אתה גם ככה לא נורמאלי. אז, שיהיה. 15. נכון?לא 16. טוב ביייייייייי לא צריך!ביי נשמאמי!

mazalika7

New member
הוא בהחלט לא שפוי....

אבל נסלח לו רק בגלל השעה
[אהם, שחר, אהם]

טוב אז הנה שאלות ../images/Emo9.gif

היי נטע, אני נופר
אז מכיוון שאני לא מכירה אותך, אני אחפור לך. בת כמה את? מאיפה את? איך את מעבירה שיעמום? ואת השביתה? כמה אחים/אחיות יש לך? את אוהבת את איך שהחדר שלך נראה? מה את שותה בבוקר בדרך כלל? טוב ממ,אני הולכת

../images/Emo126.gif היי נופר ../images/Emo9.gif

הממ, אני בהחלט אשמח מאוד להכיר אותך, ובתור התחלה: בת כמה את? ב29.1 אחגוג 17 שזה אומר, 16 וכמעט 10 חודשים. מאיפה את?אני גרה ביבנה איך את מעבירה שיעמום?טלפון, מוזיקה, מחשב. ואת השביתה?כנ"ל ופה ושם חברים
כמה אחים/אחיות יש לך?יש לי אחות אחת גדולה בת 20 וחצי. את אוהבת את איך שהחדר שלך נראה?יש לי שניים. ואת שניהם אני די אוהבת. את החדר אצל אמא, שאצלה גרתי רצוף 3 שנים אני יותר אוהבת. אבל גם לחדר אצל אבא יש פוטנציאל. אני גרה שם עכשיו אז.. הוא כזה.. בדרך למגניב מאוד. מה את שותה בבוקר בדרך כלל?המממ בד"כ אני לא שותה. אבל בזמן האחרון זה תה. אני גם אוהבת קפה! סליחה על החפירה, אבל היה לי כיף, את מוזמנת לשאול עוד

למעלה