"כדי שאני לא אשכח מי אני"

O f r i s h

New member
../images/Emo39.gif"כדי שאני לא אשכח מי אני"../images/Emo39.gif

אז הפינה חוזרת בפעם השלישית, ואני שוב מזכירה
כל יום ראשון, נראיין מישהו אחר. [אתמול לא הייתי בבית כמעט כל היום, סלחו לי, מה
] אתם רק צריכים לשאול שאלות. ומתישהו תצטרכו גם לענות תשובות
כל מרואיין, בוחר את המרואיין הבא אחריו. פשוט, שולחים לי מסר\הודעה במסנג'ר ומודיעים לי מי רוצים שיהיה המרואיין הבא
אבל לשלוח, כן?! לא ברגע האחרון להודיע! המרואיין, צריך להגיב להודעה הזאת, שמכריזה על זה שהוא המרואיין להשבוע בתגובה שכתוב בה
שם, גיל, מקום מגורים, זמר\זמרת אהובים, מאכל אהוב ולא נהרוג אתכם אם יבוא לכם להוסיף עוד משהו
אפשר לשאול יותר משאלה אחת, אפילו רצוי!
אבל גם בשבילנו, וגם בשביל המרואיין, רצוי לא לחפור יותר מידי!D: המרואיין צריך לענות על כל השאלות, או על אף אחת, ואז אנחנו נעבור למישהו אחר. כי, תסכימו איתי שזה מעליב אם לא עונים דווקא על השאלה שלך, במקרה או לא. אם יש שאלה מסוימת שהיא אישית מידי ולא מתאים לכם לענות עליה, תכתבו את זה! אז, המרואיין\ת להפעם הוא\היא... *תופים*תופים*תופים* נטע הלא היא Refreshing Menta אז תציפו בשאלותD: בוקר מעולה לכולם
עפרי:]

אעה!@# נטע~!@ ../images/Emo99.gif

איזה מגניב
*נכון שהיה לך כיף אצלי?
*נכון שאת אוהבת אותי ומתגעגעת אליי וחוזרת לישון אצלי שוב?
ועכשיו ברצינות.. אם הייתה לך מכונת זמן כזו, לאיזה רגע או תקופה הכי היית רוצה לחזור? ולאיזה רגע מסוים או תקופה לא היית רוצה. (משהו שאת מעדיפה לשכוח וכו'..) אוהבת אותך עד הירח ובחזרה!

../images/Emo126.gif ליאלללל ../images/Emo99.gif

היה לי הכייייי כיף בעולם אצלך!!!!#@$@#% אני חולה לך על התחת המוצק ובאאארור שאני אבוא שוב!!! ואני מתגעגעת המונים
ועכשיו ברצינות, התקופה שהכי הייתי רוצה לחזור אליה- טוב, אז.. הממ לפני שנתיים בערך [סוכות של כיתה ט'] נסעתי לחו"ל לטיול בת מצווה מאוחר, לצרפת בלגיה והולנד, והיה פשוט מדהים! הכרתי חברים, ואנשים טובים וזה עוד היה בחו"ל אז בכלל. וממש הייתי רוצה לחזור לשם, או לעשות את זה שוב עכשיו חח לא הייתי רוצה לחזור לתקופת הדיכאון שלי, כיתה ז' בערך... שבקושי יצאתי מהבית, ובקושי נפגשתי עם חברים.. ו.. היה לא משו. אוהבת אותך עד השמש ובחזרה אלפי פעמים

../images/Emo126.gif זה הטיול הכי שולט בעולם!! ../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif

כי אני רוצה שוב!!!!!!!!!!

mazalika7

New member
מנטע!!!../images/Emo23.gif

מה קורה? איך זה להיות נבחרת ע"י עודד???
מה החלום הכי גדול שלך?! אוהבת

../images/Emo126.gif מנטה, אני מבקשת ../images/Emo9.gif

זה צורם לי שמוסיפים לי ע'.. אני יודעת שזה מתאים לשם והכל.. אבל לא אוהבת שמוסיפים ע'
סורי...
הכל טוב מה איתך כפרע? להיות נבחרת על ידי עודד? זה פשוט WOW! חחחח אני רצינית, הייתי ממש בשוק!!! אני רואה פתאום כותבים נטע נטע ואמרתי "מה? יש עוד נטע בפורום?
" החלום הכי גדול שלי? האמת היא שלפני שנתיים- שלוש רקמתי לי חלום, של להופיע בקיסריה. למרות שאני לא בטוחה שזה באמת מה שאני רוצה. אבל בא לי להופיע קצת, לשיר, למרות שאני לא סגורה שזה מה שאני רוצה לעשות כל החיים, בינתיים זה נראה לי מגניב. אז.. זה החלום הגדול שלי בינתיים די חפרתי

kurt2000

New member
כמו צועני מסתובב לי בעולם

הייתי בצפון כמה ימים, +התחלתי תפקיד חדש אז יש לי קצת פחות זמן לכתוב בכל מקרה.

mazalika7

New member
../images/Emo6.gif אחלה, אז גם צוענים יש לנו פה ../images/Emo8.gif

אני שמחה שאתה נהנה.. ואיחוליי לתפקידך החדש, המון בהצלחה
מה התפקיד? שגוזל אותך מאיתנו??

../images/Emo126.gif אומיגד ../images/Emo12.gif

חחח אני ממש בשוק אז.. הממ אוקיי: אני נטע, בת 16 וכמעט 10 חודשים
[ב29 לינואר אני בת 17] אני גרה ביבנה זמר זמרת אהובים? יש יותר מדי! עברי, ג'נגו, נועם פנחסוב, יוני בלוך, כפיר אפשטיין, אני אוהבת גם להקות כגון- snow patrol, switchfoot, the betles, nirvana ועוד מלאמלא מוזיקות
מאכל אהוב? חחח אמממ כל מה שאבא שלי מבשל כמעט , בעיקר פסטה |יאמי| חחחחחחחחחחחח בדיוק נזכרתי שאני צריכה לבדוק את המרק, הוא מוכן.. וכזה טעים |יאמי2| ו.. זהו נראלי
יאללה תפציצו בשאלות!! איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

היי נטע =]

מה הדבר שהכי היית רוצה שיקרה? איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו?

../images/Emo126.gif היי מיטל ../images/Emo13.gif

הדבר שהכי הייתי רוצה שיקרה- שתהיה לי אהבה, אמיתית. הדדית. אהבה ראשונה. הכי הייתי רוצה להיות כרגע בכפר תבור, אצל הידר [שזה לא ידיד אבל לא חבר חבר מבחינת בויפרינד] הכי טוב שלי! יובל כפרעליו! כי הייתי אצלו לפני שבועיים והיה הכי כיף בעולם! חבל שזה 3 שעות נסיעה ממני ;(

tohar6

New member
היי נטע../images/Emo13.gif

1. במה תרצי לעסוק כשתהיי גדולה? 2. לאיזה דמות מצויירת אחת הכי אהבת בילדות, למי סגדת?
חח בטוח יש אחת כזאת.. 3. אם יכולת לתת לדמות מצויירת כלשהי מעולם הילדים נשמה למי היית נותנת? 4. אם יכולת לבצע דואט עם זמר\ת עם מי היית בוחרת לבצע זאת? בהצלחה
חח

../images/Emo126.gif היי טוהר ../images/Emo13.gif, ../images/Emo126.gif היי טוהר ../images/Emo13.gif

1. במה תרצי לעסוק כשתהיי גדולה? המממ כרגע- פסיכולוגיה, או משהו שקשור בעיצוב. וגם תמיד תמיד תמיד לשיר תוך כדי ;) 2. לאיזה דמות מצויירת אחת הכי אהבת בילדות, למי סגדת? חח בטוח יש אחת כזאת.. דבר ראשון, אני לא סוגדת. לא אוהבת את המילה הזו. דבר שני- נורא אהבתי מרקו. כל יום אחרי הגן [גן חובה] היו לוקחים אותי הביתה, אבל ההורים שלי עבדו , אז הלכתי לשכנים שמתחתינו שהיו כמו סבא וסבתא נוספים בשבילי. הייתי מגיעה אליהם, משחקת במשחקים שצדיק היה בונה ואח"כ מקבלת ממתקים, ואח"כ יושבת עם רוזה ז"ל מול הטלויזיה והיינו צופות במרקו. בחיים אני לא אשכח את זה. יאו זה מרגש אותי לכתוב את זה. אהבתי מאוד גם הדרדסים. ואמא שלי הייתה קוראת לי דרדס
3. אם יכולת לתת לדמות מצויירת כלשהי מעולם הילדים נשמה למי היית נותנת?וואו.. שאלה קשה, ומיוחדת..אז אחרי חשיבה ממושכת, מאוד, אני אבחר את קונדסון. מהדרדסים. לשאול אותו למה הוא עושה את זה, ולדבר איתו פנים אל פנים. וגם ישנוני, לתת לו איזה כדור מרץ או משו 4. אם יכולת לבצע דואט עם זמר\ת עם מי היית בוחרת לבצע זאת?WOW זו שאלה שאני אוהבת, אבל כלכך קשה לענות עליה. כי... יש המווווון! דבר ראשון- עברי לידר. זה באמת חלום. אפילו לעשות לו קולות זה חלום שלי
דבר שני- הלהקות מחו"ל שאני אוהבת- snow patrol, switcfhoot יהיה מדהים לשיר איתם. ובעצם, כל מוזיקאי וזמר מוכשר שאני שומעת, אני אשמח לשיר איתו. סליחה על החפירה

מורביט

New member
נטע!../images/Emo9.gif

3 דיסקים שההית לקוחת לאי בודד? ממתי את שרה? מתי ידעת שמה שאת רוצה ויודעת לעשות זה לעמוד על במה ולשיר? כמה את אוהבת תפורום?
חחחחח סורי על השאלות הלא מפותחות אני לא בפוקוס.
מור.

../images/Emo126.gif מוררר!! ../images/Emo13.gif

3 דיסקים שההית לקוחת לאי בודד? המממ אוקיי : זה לא אותו דבר, שזה הדיסק הראשון שאי פעם קניתי לעצמי, ועוד 2 דיסקים של MP3 מלאים בשירים שאני אוהבת
ממתי את שרה? מתי ידעת שמה שאת רוצה ויודעת לעשות זה לעמוד על במה ולשיר?אני שרה תמיד. אבל התחלתי לשיר במסגרת בכיתה ג' במקהלת ביה"ס, בכיתה ד' הייתה הפסקה כי המורה שלימדה מוזיקה יצאה לשבתון, אח"כ המשכתי עד כיתה ו', ומכיתה ז' עד עכשיו אני בלהקת נוער עירונית ואנחנו מופיעים בטקסים ובאירועים עירוניים. [שזה כולל גם ריקוד לפעמים] זה נורא טבעי לי להיות על הבמה,[אפשר לומר שזה בגנים
] אפילו שאני לא מהטייפ שאנשים רגילים לראות על במות [עודף משקל] כמה את אוהבת תפורום?אוהבת מאוד!!!! אתם אנשים נפלאיםם!!! [אנשות פלוס עודד ואייל
] שאלות מצוינות!

למעלה