שרשור הכרות

או, סוף סוף עוד רוסרינו

ההורים שלי משם, וכמעט כל המשפחה המורחבת שלי עדיין שם. בארץ יש לי מעט מאד משפחה.

contestandoo

שם:מיתר גיל:16 ישוב:שערי תקווה, ספק אם מישהו פה מכיר... קשר לארגנטינה:בעיקר בזכות הכדורגל והמוזיקה(רוק!!!!).. וגם דוד ארגנטינאי, דודה ברזילאית ששומעת הרבה מוזיקה ארגנטינאית.. ו..אמ.... הרבה חברים:) קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה:היחידה שקיימת!!!!!!!!!!!!!!!!!(בוקה!) מאכל ארגנטינאי אהוב:אני חושבת שאני יוצאת דופן כאן.... מסטיקים beldent!!! ואלפחורסP:(בשר אני לא אוכלת.....)

הלנה

New member
ברכות על הפורום החדש

אני בכלל מאורוגואי (אני יודעת הפרובינציה וכל זה...)...אבל מזדהה מאד עם נושא האוכל - אוהבת את כל מה שציינתם - אמפנדס, אלפחורס, דולסה דה לצ'ה ואין ספק, חייבת להודות אין כמו הוואנה... אגב, ברח' אלנבי בתל אביב יש חנות אחת של שוקולדים שמדי פעם מביאה אלפחורס משם, נמכרים בקופסאות של 6 ו- 12 ובדרך כלל מתחסלים תוך שבוע...

Matanhirsch

New member
que bien idea!!

שם: מתן גיל: 18 ישוב: ראשל"צ קשר לארגנטינה: משפחה מצד האבא..הייתי כמה פעמים!!מאוד אוהב את המדינה:) קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: ריבר פלייט מאכל ארגנטינאי אהוב: אמפנדס..לא כמו בארץ

ועכשיו אני...

שם: לואיס גיל : 25 ישוב: ב"ש קשר לארגנטינה: נולדתי בבלגרנו - בואנוס איירס, לפני 10 שנים (אפריל) עלינו לארץ עם כל המשפחה. מאכל ארגנטינאי אהוב: אמפנדס, והדבר הכי טעים בפלנטה... אני זוכר מחופשות הקיץ.... קורנליטוס.

מרסלו1

New member
כדורגל

מתבקש , לא?? איזה קבוצה אתם אוהדים. אני בעיקרון עליתי בגיל צעיר (6), בגדול אוהד את אינדפנדיינטה, כמו הורי.

GeriReshef

New member
מצרף אותך לשירשור ההכרות של הגמדה..

כל אחד כתב מה הקבוצה שלו, ואתה מוזמן לעיין ולעשות חשבון (בינתיים אתה הראשון מ-Avellaneda..).

mikko1

New member
חדש פה

שם: מיקו גיל: 23 ישוב: חולון קשר לארגנטינה: חייתי שם במשך 12 שנה בתור ביצית לא מופרית. קבוצת כדורגל אהודה: הפועל קורדובה. מאכל ארגנטינאי אהוב: אלפחורס.

מרסלו1

New member
או קי

לא ראיתי את השרשור שם: קובי/מרסלו גיל:32 ישוב:באר-שבע קשר לארגנטינה: רצה הגורל שהחריב טיטוס את ירושלים ואני נולדתי באחת מערי הגולה (עד גיל 6) קבוצת כדורגל: אינדפנדיינטה מאכל: אסאדו, קופיטוס, אלפאחורס

LemonLimeLilach

New member
../images/Emo29.gif

שם: לילך גיל: 19 ישוב: מודיעין קשר לארגנטינה: טלנובלס! קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: לא מבינה בכדורגל מאכל ארגנטינאי אהוב: אלפחורס

yauli747

New member
שלון לכולם

שם: יאיר (יאולי) אבל נולדתי בשם גסטון יאיר גיל: 27 ישוב: ניו יורק...כן יש "ישוב" כזה זה נמצא "קצת" צפונית לבואנוס איירס קשר לארגנטינה: נולדתי שם וגדלתי עד גיל 10 קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: אין
אני מתבייש לומר שאני לא אוהב בכלל כדורגל (יש הטוענים שאני הארגנטינאי היחיד בעולם) וזה גם גורם לזה שאנשים לא ממש מאמינים לי שאני ארגנטינאי.. מאכל ארגנטינאי אהוב: הכול!!! למרות שאני מגדיר את עצמי בתור ישראלי שרק נולד בארגנטינה האוכל הארגנטינאי זה עדיין האהוב עלי... בשר (על כל צורותיו השונות), אמפאנדס (בעיקר של אמא כי הם הכי טובות בעולם), ריבת חלב, אלפחורס (אבא שלי הגיע לניו יורק לביקור אחרי שהוא עבר גם בארגנטינה והביא לי 3 קופסאות של 24 אלפחורס + 2 של HAVANET + קופסא 1 של קבשאה + 1 של bocaditos de bonafide + קילו של ריבת חלב!!! כן אני אוהב מתוקים האמת למרות שאני דובר את השפה וכל המשפחה שלי מארגנטינה הידע שלי לא כזה גדול והרוב מתבוסס על זכרונות ילדות שלי... אגב בניו יורק יוצא לי למצוא מלא קישורים לארגנטינה וסוף סוך לדבר ספרדית.... אני מקווה להשתת, בדיונים בעתיד....

אלון 58

New member
Hola por toda la jente aqui../images/Emo24.gif!

1.שם:אלון תמיר
2.גיל: 47+חודש ו-½(נכון לעכשו)
3.ישוב:ערד
4.קשר לארגנטינה:מעין קשר רגשי "עתיק-יומין",דרך חבר שנולד שם ונפטר כאן,ושאר משפחתו נמצאת שם,ופגשתי אותם בבואנוס-אירס לפני חודש.
5.קבוצת כדורגל:
,לא התחום שלי,לא מתמצא
6.מאכל אהוב: Alfajores/Pasta con crema(מה לעשות?לא חובב בשרים גם בארץ).

ס ק א ל י

New member
נעים מאוד

שם: סקאלי ישוב: כפר ויתקין קשר לארגנטינה: בן זוג שהוריו עלו מארגנטינה, וכל מפגש עם בני משפחתו כולל אוכל, שתיה, דיבור, מויזקה ושלל דברים אחרים שקשורים בארגנטינה ... כמוכן, הייתי שם באוקטובר האחרון [ב"אשמתו" של אותו בן זוג] ... מאכל ארגנטינאי אהוב: אסאדו מחבבת מאוד מוזיקה ארגנטינאית, וטנגו ארגנטינאי [אבל הוא מסובך לי מידי לרקוד...] בהצלחה.

שלי ../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif...........

שם: אריק גיל: 17.8 ישוב: בת חפר [ליד נתניה] קשר לארגנטינה: נולדתי בארגנטינה ועליתי לארץ בגיל שנה וחצי קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: בוקה ג'וניורס!!!!!!!!!!!!!!!!! דאלה בוווווווו מאכל ארגנטינאי אהוב: אמפאנדס.

למעלה