שרשור הכרות

ChicoAnimado

New member
Hola

שם: ערן גיל: 21 יישוב: טבעון קשר לארגנטינה (רואה טלנובלות ויש לי מורה porteña לקסטאז'אנו
) קבוצת כדורגל: אין, אבל מישהו יכול להסביר לי למה יש להם רק מחזור אחד בליגה ואז ישר אליפות? איך הם נהנים מעונה קצרה כל כך? מאכל: טעמתי אלפחורס פעם (שהכינה אחותי!) והם היו מאוד טעימים.. מעבר לזה כלום..

מה פתאום מחזור אחד../images/Emo12.gif

הלידה בארגנטינה מתחלקת לapertura-ליגת הקיץ, וclausura-ליגת החורף. כרגע האפרטורה בארגנטינה נמצאת במחזור ה19. ועם קבוצות ושחקנים כמו שיש שם, אי אפשר לא להנות מהמשחקים

איפה את חיה

(זה לא אמור להישמע מגעיל... VA CON ONDA) האפרטורה נגמרה לפני כחודש!!! בוקה לקחה טריפל!!

רגע איך טריפל?

האליפות, הגביע של סוד אמריקה , חסר לי אחד (וכן אני קצת גרועה בכדורגל ארגנטינאי
ולא שמת לב שכתבתי שם תיקון? הייתי עייפה לגמרי כשכתבתי את זה..

גרי רשף

New member
אפשר לקבל הסבר?

לא הבנתי אף אחת מהקללות האלו.. אפשר להסביר לי לאט כדי שאבין?

למה קללות?

ממש לא בכיוון... רק הסברתי לה שהאפרטורה לא נמצאת במחזור ה-19, אלא נגמרה כבר לפני כחודש עם האליפות של בוקה שהשלימה טריפל - האליפות המקומית(אפרטורה), ה"copa sudamericana" וה"recopa".

גרי רשף

New member
ועכשיו הבהרות..

אפרטורה- הליגה המקומית? copa sudamericana- זה מה שפעם היה La Copa Libertadores de America? recopa- מה זה?

כמה תשובות...

הליגה בארגנטינה מתחלקת לשתי עונות-אפרטורה(ליגת החורף שנגמרת עם תחילת הקיץ-כלומר סוף דצמבר) וקלאוסורה-ליגת הקיץ שמסתיימת עם תחילת החורף(קיץ אצלנו). בכל עונה מתקיימים 19 מחזורים-כל קבוצה משחקת פעם אחת בלבד מול כל הקבוצות האחרות, כך שבמשך שנה היא מקיימת שני משחקים מול כל קבוצה-בית וחוץ. למשל, אם באפרטורה בוקה שיחקה משחק בית מול ריבר בבומבונרה, בקלאוסורה היא תשחק מול ריבר באצטדיונה של ריבר, המונומנטל. הקופה סודאמריקנה לא מחליף את הליברטדורס, הוא מתקיים במקביל לאפרטורה, והליברטדורס במקביל לקלאוסורה. זאת אומרת, לכל סיבוב גם יש גביע יבשתי. מסורת הקופה סודאמריקנה החלה רק לפני 4 שנים ולכן הוא פחות מוכר... מתוך ה4 שנים האלה, בוקה זכתה בשתי האחרונות.. הרקופה-גביע שמפגיש את הקבוצות המנצחות משני הטורנירים של היבשת(סודאמריקנה וליברטדורס) והמנצחת מביניהן מוכרזת בעצם כאלופת דרום אמריקה האמיתית. בוקה כאמור, זכתה בגביע לאחר הזכיה בסודאמריקנה, ולאחר האליפות המקומית זכתה בתואר EL REY DE TODAS LAS COPAS

זהבית 1

New member
נעים מאוד

שם:זהבה גיל"25 (חודש הבא) יישוב:תל אביב קשר לארגנטינה: מהטלנובלות 12 שנה אני צופה של טלנובולות משם וחלום חיי לבקר בארגנטינה קבוצת כדןרגל:האמת שכדורגל לא מעניין אותי מאכל: לא יצא לי לטעום תאמת

hagith1

New member
בבקשה

שם: חגית גיל: 32 ישוב: נס ציונה קשר לארגנטינה: משפחתי אין - יש לי ידיד טוב טוב שגר שם (וכן הייתי מעדיפה שיהיה לי חבר לטיני כמוהו..אז בנים אתם מוזמנים..חהחה) קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: - מאכל ארגנטינאי אהוב: אסאדו, אלפחורס הוואנה, אמפנאדאס

liadile

New member
אאני ליעד:]]

שם: ליעד , אני בת לא בן גיל: 14 ישוב: בת-ים קשר לארגנטינה: משפחה מצד האבא כולל האבא כולם נולדו שם קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: ריברפלייט ובוקה, כן יש לי פיצול אניודעת מאכל ארגנטינאי אהוב: אמפאנדס, והמאכלים הארגנטינאים של סבתא

ואני מתחכמת ../images/Emo6.gif

שם: מבט מהצד גיל: 41 (גרי, אני מהחתך הגילאי שלך. נראה לי שאנחנו מקפיצים כאן את ממוצע הגילאים
) ישוב: המקום הכי יפה בארץ, על אם הדרך מכאן לשם קשר לארגנטינה: הורי ואחותי נולדו שם, ואותי "עשו" שם והביאו אותי ארצה בבטן קבוצת כדורגל: לא בבית ספרנו מאכל ארגנטינאי אהוב: אסאדו, צ'וריסוס, אמפנדס, אלפחורס, FLAN CON DULCE DE LECHE, ואפילו (כן, לא תאמינו, אבל אפילו את הדבר הכל כך פשוט הזה) טוסט CARLITOS.

HOLA ../images/Emo23.gif

שם- אסיה
גיל- 17 וקצת
ישוב- ת"א
קשר לארגנטינה-
ארגנטינאית טהורה
|שני ההורים|
- בוקה כמובן :] מאכל? וואו.. כל כך הרבה.. אבל
סדוויצ'ס דה מיגה
:] בהצלחה עם הפורום :]

Lolly Deep

New member
וואו! איזה יופי של פורום! ../images/Emo9.gif

אני חדשה פה.. אז.. שם: יעל גיל: 17 עוד מעט ישוב: גבעת עוז קשר לארגנטינה: נולדתי שם, חייתי שם עד גיל 6 קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: ריבר פלייט מאכל ארגנטינאי אהוב: כל כך קשה... אני מניחה שאמפנדס!

Rosarino de Ley

New member
../images/Emo6.gifholllaaa

שלום אני חדש כאן... דוד וכמו שאתם יכולים לראות אני מרוסריו!

Rosarino de Ley

New member
אמממ

שם:דוד גיל:18 ישוב:כרמיאל קשר לארגנטינה:נולדתי שם וגרתי שם עד גיל 9 קבוצת כדורגל אהובה מארגנטינה: ניולס אולד בויס!!!! מאכל ארגנטינאי אהוב:אמממ וואה וואה יש פוול אבל כרגע באמת בא לי איזה אלפחור...

למעלה