שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

ranzz

New member
תל אביב לבני ברק?

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
תל אביב לבני ברק?
יש קו מאחת מתחנות הרכבת של תל אביב לבני ברק? אני לא כ"כ מכיר את המקום אבל... יש מעין רחוב מסחרי כזה לא?

קווים 54 או 69 של דן לב"ב

תל אביב לבני ברק?
יש קו מאחת מתחנות הרכבת של תל אביב לבני ברק? אני לא כ"כ מכיר את המקום אבל... יש מעין רחוב מסחרי כזה לא?
מתחנה מרכזית חדשה (ליד תחנת ההגנה), או מתחנות האוטובוס שליד עזריאלי (ליד תחנת השלום), או מהתחנות שעל דרך בגין (ליד רכבת מרכז). בנוסף יש גם קו 7 של דן מתחנת הרכבת בני ברק (ליד קניון איילון).

אוהד11

New member
האם זו בני ברק העיר או רח' ב"ב בת"א

מתחנה מרכזית חדשה (ליד תחנת ההגנה), או מתחנות האוטובוס שליד עזריאלי (ליד תחנת השלום), או מהתחנות שעל דרך בגין (ליד רכבת מרכז). בנוסף יש גם קו 7 של דן מתחנת הרכבת בני ברק (ליד קניון איילון).
האם זו בני ברק העיר או רח' ב"ב בת"א

LuLuLu iT

New member
../images/Emo69.gif אמ, שלום. ../images/Emo13.gif

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
אמ, שלום.

למישהו יש מושג למה מרכז שירות הלקוחות של אגד לא עובד? התקשרתי, וזה נשמע כאילו תפוז.
ואני חייבת לברר אם קו 155 מירושלים למבשרת עוצר ברחוב הדרור. ><

LuLuLu iT

New member
../images/Emo69.gif מישהו?

אמ, שלום.

למישהו יש מושג למה מרכז שירות הלקוחות של אגד לא עובד? התקשרתי, וזה נשמע כאילו תפוז.
מישהו?

טוארג

New member
נדמה לי שכן

אמ, שלום.

נדמה לי שכן
ואם לא אז הוא לא עוצר רחוק. אם הוא לא עוצר ברחוב הדרור אז הוא עוצר במרחק של מקסימום 5 דקות הליכה ממנו.

Degeneration X

New member
הועתק משאלה קטנה..

שאלות הכוונה ומודיעין

הועתק משאלה קטנה..
(זה בטח קורה לכם המון :)) נאמר ואני רוצה להגיע מהוד השרון לצומת רעננה צפון (וליתר דיוק - לאזור התעשיה שליד). יש תחנה בכלל? איזה קווים..? איזו תדירות, כמה עולה..? יש כרטיסיה לעניין..? יכול להיות שזה כלול בשטחים הצבועים של הכרטיסיות של דן?

אוהד11

New member
מהוד השרון לצומת רעננה צפון קווים

הועתק משאלה קטנה..
(זה בטח קורה לכם המון :)) נאמר ואני רוצה להגיע מהוד השרון לצומת רעננה צפון (וליתר דיוק - לאזור התעשיה שליד). יש תחנה בכלל? איזה קווים..? איזו תדירות, כמה עולה..? יש כרטיסיה לעניין..? יכול להיות שזה כלול בשטחים הצבועים של הכרטיסיות של דן?
641 ו- 921 של אגד. לאזור התעשיה עצמו יש קווים 4 ו- 6 של אגד מצומת רעננה מרכז דרך רעננה העיר

אורי404

New member
ובנוסף לזה:

641 ו- 921 של אגד. לאזור התעשיה עצמו יש קווים 4 ו- 6 של אגד מצומת רעננה מרכז דרך רעננה העיר
ובנוסף לזה:
גם יש את קו 5 (גם מצ.רעננה צפון וגם מצ.רעננה מרכז). אבל, התדירות של הקווים האלה היא נמוכה ומאוד כדאי לבדוק מראש את הזמנים. כמו כן, יש חלופה של קו 571 מהוד השרון לאיזור התעשיה של רעננה, אשר פועלת כמה פעמים מראש. אבל, הכי כדאי, זה לבדוק איפה באיזור התעשיה של רעננה (כי הוא גדול). כדאי לבדוק האם המקום קרוב ברגל לתחנת האוטובוסים של צ.רעננה צפון או בתחנה שנמצאת כקילומטר צפונית יותר, ומהתחנות האלה, האם זה קרוב ברגל. ככה יכול להיחסך לך הטרטור עם השירות הפנימי "המעולה" ברעננה.

Degeneration X

New member
נבדקו קווים: 641,921,841,823

הועתק משאלה קטנה..
נבדקו קווים: 641,921,841,823
(דרך אוטובוסים.קום) שלושתם מגיעים לתחנה בשם "רעענה (מסוף)", שלמיטב הבנתי זה רעננה מרכז, הצומת המרכזי עם האמדוקס ליד :). אני עצמי נוסעת כמעט כל שבוע ב823 ואף פעם לא ראיתי אותו עוצר ברעננה צפון. בטוח שיש שם תחנה מסודרת..? :-\ (נאמר לי שהמקום המדוייק שאני מחפשת, רח' הסדנא, הוא מרחק הליכה מהצומת.)

The Halo Killer

New member
שאלה קטנה: מתי הגיעה התחנה שלי?

שאלות הכוונה ומודיעין

מחר אני צריכה לסוע לתל אביב למקום שמעולם לא הייתי בו. איך אני יודעת מתי אני צריכה לרדת? הנהג אומר פה זה רחוב הרצל 30 לדוגמה? תודה

connex

Active member
הכי טוב שתדברי עם הנהג

מחר אני צריכה לסוע לתל אביב למקום שמעולם לא הייתי בו. איך אני יודעת מתי אני צריכה לרדת? הנהג אומר פה זה רחוב הרצל 30 לדוגמה? תודה
הכי טוב שתדברי עם הנהג
וליתר בטחון תשבי קרוב אליו כדי להזכיר לו

elians

New member
פשוט לבקש מהנהג להודיע

פשוט לבקש מהנהג להודיע
לך מתי שהוא יגיע לתחנה הרצויה לך, כמו כן מומלץ לשבת במושב הראשון למען לא יישכח

ff6

New member
איך מגיעים מרכבת ארלוזורב או מרכבת

שאלות הכוונה ומודיעין

השלום לקניון רננים (באוטובוסים)?

elians

New member
הנה ....

השלום לקניון רננים (באוטובוסים)?
הנה ....
ההסבר מחברה שלי .. אז אם היא טועה האחריות עליה.. 641 מתמחת ת"א, עד לצומת רעננה כפר סבא, (תחנה מרכזית) ומשם לקחת אוטובוס לרעננה קו 2. ומגיע עד הקניון באיזור התעשיה (קניון רננים) או שאפשר לקחת 641 עד רעננה צפון ומשם ללכת כמה דקות ברגל. , קו 501 מתמחת ת"א, לרדת ליד יד לבנים לחצות את הכביש (יש שם סניף של בנק לאומי) ואז לעלות כלפי מעלה (בכיוון הבנק) הליכה של 15 / 20 דקות כמובן אם יש למישהו הוספות תיקונים הערות מוזמן להוסיף

אוהד11

New member
הנסיעה בתדירות די גבוהה. הלו"ז באתר

אממ מארלוזורוב? הקווים בתדירות
גבוהה? וצריך לעבור את הכביש?
הנסיעה בתדירות די גבוהה. הלו"ז באתר
של אגד. צריך לחצות את מגרש החניה שביציאה מהרכבת. התחנה בכיוון צפון

מצב
הנושא נעול.
למעלה