שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

pavel01

New member
דחוף- חייב עזרה עד 6 בבוקר

אני שיררתי בשדה דב!
אבל לא יודע אוטובוסים..היה לי רכב פרטי... אחלה בסיס, רק שלא הבנתי משהו.. אתה הולךלשרת שם או שאתה רק הולך לבסיס המיון של חיל האויר שנמצא בתוך שדה דב (הימ"מ) כדי לקבל מדים והפניה לבסיס של חיל האוויר בו תשרת? אני שירתתי שם כנהג בוס של מפקד טייסת תחזוקה והייתי אחראי הרכבים של הטייסת (וגם הייתי החייל המצטיין של הבסיס לשנת 2000..:)...) היום אני יכול לספר את שמו של הבוס שלי כי הוא כבר פרש מהצבא ... מפקד טייסת מיתולוגי סא"ל במילואים..אבל מכיוון שהוא עדיין פעיל במילואים כמכונאי מוטס..אמנע מפירסום שמו... נדמה לי שיש לך קו 4 למסוף רידינג הסמוך לבסיס. שירות מהנה! חיל האוויר.. גאוות יחידה!!!
דחוף- חייב עזרה עד 6 בבוקר
הבסיס הצבאי של שדה דוב צמוד לשדה התעופה האזרחי שדה דב ליד רידינג או שהבסיס הצבאי נמצא במקום אחר?

elians

New member
שאלת הכוונה רצינית,

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
שאלת הכוונה רצינית,
אני אמור להגיע מת"א לאזור צורן / עין שריד / פורת בתחבורה ציבורית עד כה הייתי עושה את זה ברכב ככה שלא היתה לי בעייה והבעייה שרכב לא יהיה לי שבוע הבא, אז אני נאלץ ללכת על תח"צ ידוע לי שמדובר באזור מסובך, מבחינת תחבורה ציבורית, לכן אבקש את עזרתכם ונסיונכם. להלן מפה של הנקודות שאני צריך להיות באזור שלהם

צורן

שאלת הכוונה רצינית,
אני אמור להגיע מת"א לאזור צורן / עין שריד / פורת בתחבורה ציבורית עד כה הייתי עושה את זה ברכב ככה שלא היתה לי בעייה והבעייה שרכב לא יהיה לי שבוע הבא, אז אני נאלץ ללכת על תח"צ ידוע לי שמדובר באזור מסובך, מבחינת תחבורה ציבורית, לכן אבקש את עזרתכם ונסיונכם. להלן מפה של הנקודות שאני צריך להיות באזור שלהם
צורן
לצורן אין שירות סדיר מת"א, אתה צריך להגיע לנתניה או צומת בית ליד ומשם לקחת את קו 47 או 49 של נתיב אקספרס. מתל אביב יש קו 642 שנוסע לצורן פעם ביום ב 16:15. נסיעה טובה

elians

New member
הייי

צורן
לצורן אין שירות סדיר מת"א, אתה צריך להגיע לנתניה או צומת בית ליד ומשם לקחת את קו 47 או 49 של נתיב אקספרס. מתל אביב יש קו 642 שנוסע לצורן פעם ביום ב 16:15. נסיעה טובה
הייי
תודה על האינפו, אך מצאתי גם מתחנת רכבת בית יהושע אוטובוס של נתיב אקספרס בקו 11 מדי שעה לצורן, השאלה אם הוא עדיין קיים ובמתכונת של כל שעה.

אורי404

New member
שעות קו 11 מתחנת הרכבת:

הייי
תודה על האינפו, אך מצאתי גם מתחנת רכבת בית יהושע אוטובוס של נתיב אקספרס בקו 11 מדי שעה לצורן, השאלה אם הוא עדיין קיים ובמתכונת של כל שעה.
שעות קו 11 מתחנת הרכבת:
אז ככה: נכנסים לאתר "רכבת ישראל", ממנו לקישור תחנות נוסעים. בתוך זה קישור של "פירוט דרכי הגעה לתחנה באמצעות תחבורה ציבורית". זמני קו 11 מתחנת הרכבת לפי האתר: 9:10, 14:10, 15:10, ואז מ 15:50 עד 19:50 בתדירות של כל שעה ונסיעה אחרונה ב 20:35.

אורי404

New member
מנתניה לפורת: קו 44 של נתיב אקספרס.

שאלת הכוונה רצינית,
לפי האתר של החברה, הוא יוצא מהתחנה המרכזית של נתניה בשעות 14:35 וב- 18:30. הוא נוסע כל כביש 57, וסביר מאוד להניח, שיש לו תחנה ליד תחנת הרכבת של נתניה. בקיצור - עדיף לנסוע לתחנת הרכבת של נתניה. לבדוק, אם יש שם תחנה של קו 44 (לדעתי, סיכויים גבוהים שיש). אם אין תחנה, לקחת את אחד הקווים שמגיעים לתחנה של צומת השרון/בית ליד (כמו 641 של אגד ועוד מלא קווים של אגד ושל נתיב אקספרס), ומשמה לקחת את קו 44.

elians

New member
תודה אורי אני אבדוק את זה

לפי האתר של החברה, הוא יוצא מהתחנה המרכזית של נתניה בשעות 14:35 וב- 18:30. הוא נוסע כל כביש 57, וסביר מאוד להניח, שיש לו תחנה ליד תחנת הרכבת של נתניה. בקיצור - עדיף לנסוע לתחנת הרכבת של נתניה. לבדוק, אם יש שם תחנה של קו 44 (לדעתי, סיכויים גבוהים שיש). אם אין תחנה, לקחת את אחד הקווים שמגיעים לתחנה של צומת השרון/בית ליד (כמו 641 של אגד ועוד מלא קווים של אגד ושל נתיב אקספרס), ומשמה לקחת את קו 44.
תודה אורי אני אבדוק את זה
מול זוגתי...

elians

New member
שאלה נוספת לגבי תל אביב פתח תקווה

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
אני צריך להגיע יום שלישי לפתח תקווה - סגולה / רחוב אלכסנדר ינאי 1 בניין smile (אינטרנט זהב) ממש על הבוקר, כיצד אני מגיע לשם. רכבת אוטובוס?

קו 51 מתמח"ת ותחליף בתוך פ"ת

אני צריך להגיע יום שלישי לפתח תקווה - סגולה / רחוב אלכסנדר ינאי 1 בניין smile (אינטרנט זהב) ממש על הבוקר, כיצד אני מגיע לשם. רכבת אוטובוס?
לקו 8 פנימי.

elians

New member
פיייי. זה יותר מדי

לקו 8 פנימי.
פיייי. זה יותר מדי
אני עולה על 369 מקרית מלאכי לתל אביב משם ל51 ומשם ל 8? זה סיוט ואני צריך להיות שם ב9.15 בבוקר, אין ברכבות משהו? הבחורה באינטרנט זהב אמרה לי שהתחנת רכבת היא במרחק הליכה של כמה דקות מהמבנה. השאלה אם יש רכבת בסביבת השעה הזאת

אני לא יודע אם זה באמת מרחק הליכה.

פיייי. זה יותר מדי
אני עולה על 369 מקרית מלאכי לתל אביב משם ל51 ומשם ל 8? זה סיוט ואני צריך להיות שם ב9.15 בבוקר, אין ברכבות משהו? הבחורה באינטרנט זהב אמרה לי שהתחנת רכבת היא במרחק הליכה של כמה דקות מהמבנה. השאלה אם יש רכבת בסביבת השעה הזאת
אני לא יודע אם זה באמת מרחק הליכה.
בכל אופן, תבדוק באתר הרכבת רכבות מת"א ההגנה לפ"ת סגולה, ותראה באיזה שעה הרכבת אמורה להגיע לשם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה