שאלה למביני עיניין

יערית

New member
קניתי לה

DR PET אוכל לגורים,ובכל זאת נקניק כצ'ופר? בינתיים היא ממענת לאכול את מה שקניתי.

שימי לה כמות קטנה

עם קצת חלב ולאט לאט להוריד את כמות החלב אבל אל תישברי כי בסוף היא תרצה אנטריקוט עם מרלו...ושיוגש במרפסת...

יערית

New member
עשית מצווה גדולה../images/Emo24.gif

עכשיו קראתי אותך דקה לפני שיוצאת ואכן הוספתי לה חלב....היא אוכלת
מחכה לראות שתסיים ה-כל!{כשאחזור}

הלו מה יוצאת?

זו התעללות...כלב מעכל מהר חצי שעה אחרי האוכל היא חייבת ל... את חייבת להשתדל לתת לה לאכול בזמנים שאת יודעת שאת פנויה להוציא אותה אחר כך והכלבה עכשיו בראש.."מי המנייאק שלימד אותה לעבוד עליי ככה" האווווווווווווווווווווו

נשמע כמו אהבה אמיתית ../images/Emo23.gif

לדעתי - תני לה לעלות למיטה, ואת כל האהבה שאת יכולה. עם הגיל גם הצורך שלה בטריטוריה משלה יגיע (בדיוק כמו אצלנו) והכל ישתנה מעצמו, באופן טבעי. כעת החסך שלה בחום ואהבה (כמו שאני זוכר את הגודל של הגורים שאביב הביאה, הם אולי נלקחו מהאם קצת מוקדם מדי) של האם גדול במיוחד. בנושא ההרגלים - אל תדאגי, הזמן יעשה את שלו. תמיד יהיו נשמות טובות שיגידו שהיא תתרגל וכו וכו, אבל עשי מה שמרגיש לך.

ועוד משהו

בנושא הצרכים, גם זה מגיע לבד, בדרך כלל תוך כמה חדשים, ומעצמו, ביחד עם הצורך של הכלב להגדיר לעצמו טריטוריה, ולעשות את צרכיו הרחק ממנה. לכעוס ממש אין מה על הנושא, ורק בעדינות לצאת כמה שיותר, בעיקר אחרי האוכל, ולמקום שבו עשתה את צרכיה בפעם הקודמת, כדי שתריח ותסמן את האזור הזה כאזור עשיית הצרכים שלה, רצוי על חול.

יערית

New member
תודה יאיר

נראה שהדיעות חלוקות בעיניין של ההרגלים :) בינתיים כמו תינוק...אני מסניפה אותה

יערית

New member
../images/Emo10.gif עקב אכילס שלנו

הכלבה שלנו נולדה עם דפקט או מולד או שהיתעללו בה לפני כן,כמעט ואין לה אצבעות,אין ציפורניים, כבר שתי אצבעות מכפות הרליים נשרו...למרות זאת אני יותר אוהבת אותה,חושבת שלוטרינר יהיו את כל התשובות לשאלות שלי:) כפות קטנטנות.

יערית

New member
אין ממש צליעה

אבל כפות רגליים שטוחות ומוזרות,כואב לי עליה, לא יודעת למה זה קרה.

../images/Emo4.gif

בלי אצבעות בכלל???????????? שתי אצבעות...החמישיות...אמורות לנשור ד"כ... אבל 4 צכות ליות. ציפורניים...המממממ...לא תהייה ברירה...תצטרכי לשלוף עבורה

יערית

New member
את אומרת לי משהו חשוב!!!!

הרי אין לי מושג מכלבים,ז"א שיש להן עודף של אצבעות? אני חייבת לבדוק אותה כשתתעורר...מרגישה רגועה יותר פתאום
{אצלינו לא שולפים ציפורניים- רק בשעת סכנה
}

למעלה