שאלה למביני עיניין

יערית

New member
../images/Emo35.gifשאלה למביני עיניין../images/Emo35.gif

הקדמה: לפני כחודש ימים ,אביב 36 מסרה לידינו גורה שעדיין לא ידוע לנו מה הסוג שלה.הילדים העלו את הרעיון,מאחר ואני לא אוהבת בעלי חיים משוחררים בבית{אלא אם כן יש גינה-ואין לי}החלטתי לאתגר גם את עצמי בעיניין והסכמתי. הכלבה עדיין עושה פיפי וקקי בבית,היא כלבה אומנם אך יש לה עיניים טובות ביותר,היא מתוקהההההההה מאד,הילדים התחברו אליה,אני מנסה ל"חנך" לגבי הצרכים שלה,מורידים אותה לטיול למטה,משחקים איתה וכו'.בסה"כ עושה רושם שהיא התאהבה בנו ואנחנו בה....כן כן אנחנו כי גם אני פיתחתי רגשות מול הכלבה האנושית הזו. השאלה שלי: לאחרונה בערבים היא מיללת הרבה ליד מיטתי,אני מעלה אותה למיטתי ומרדימה אותה בין זרועותיי,היא ישנה כמו תינוקת {מזכירה לי את הטעויות שעשיתי עם ילדיי שהיו קטנים,רק שלה אין ריח דומה בכלל}.בקיצור,האם ישנו חשש שהיא תתרגל בכל לילה לבקש לישון במיטתי?מאד קשה ילשמוע את היללות שלה,לראות את הפרצוף העצוב שלה,יש לה פינה משלה, כריות משלה,"שמיכה" משלה..ובמשך החודש היא תמיד שם, גם במהלך היום,אבל בלילה כשהיא מיללת ,אני משתיקה את היללות ומכניסה אותה מתחת לפוך הזוגי שלי
. אני מאוהבת לדעתם? אשמח לקבל כל ביקורת שהיא

היא מיללת בגלל

גירויים שיש בסביבבה סביר שאת לא שומעת את הגירוי עצמו אך השמיעה של כלבים שונה לחלוטין שלי פעם ישנה איתנו במיטה והיה לה מבט פגוע כשהחלטתי שדי אבל כל עוד היא תקבל חום ואהבה וטיפול היא "תסלח" על הכול

יערית

New member
אני אשתדל להדגים../images/Emo6.gif

בעצם אנילא יכולה להדגים לך יללות כאן,אבל אלו יללות של פינוק,יללות חנוקות שמבקשות תשומת לב,את החיבוק שלי והנשיקות אני מרפרפת עליה {אני בשוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק מעצמי אמאאאאאאאא} כשהיא רואה גירויים היא נובחת,למדה לנבוח הכלבה הזו!

חכי חכי

היא למדה עכשיו לנבוח.. היא מתרגלת לבית..ליושבים בו וגם מפתחת את הצורך להגן! יום אחד מישהו יחבק אותך..במקרה הטוב יקבל מבט זועם (לא ממך!) או נהמה.. חושב שעשית משהו גדול עם לקחת את הכלבה והיא תחזיר לך בהמון אהבה בילתי תלוייה עכשיו רק תלמדי אותה להוריד את הזבל...

maof

New member
למה לא מצליחה../images/Emo35.gif

"אין דבר העומד מול הרצון" ואמרו את זה לפני
מעוף

t o t a l

New member
עצה אחת בלבד

אל תזכירי את החיבוק הלילי הזה, בכרטיס שלך ב- Jdate

יערית

New member
אין בעיה

מימלא אין כרטיס
-אבל לא מתביישת בכפיות שאני אוהבת!

a n a t i 3 3

New member
אם גבר היה מזכיר חיבוק כזה...

זה היה הדבר שהכי היה עושה לי את זה
ביננו.. זה מה שקרה עם רון.. הוא סיפר פה בפורום על הכלב שלו.. והסוף ידוע

T i g e r R o n

New member
רוצה חיבוק../images/Emo35.gif

שלום קוראים לי רון ואני אוהב כלבים וחיבוקים עושה לך את זה
תתמסרי בפרטי

יערית

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ובכל זאת,כנראה שאותם דפוסים לבן הזוג אנחנו מעמידות מול הכלבים שלנו?
האם היא תתרגל לדעתך?

את בהחלט מאוהבת! ../images/Emo107.gif

לגבי הכנסה תחת הפוך - מניסיון - תהני מזה כל עוד את יכולה!!!! עוד מעט היא תגדל וריחה ישתנה ואז לא תוכלי להעלות אותה למיטה בכלל!

יערית

New member
תודה../images/Emo5.gif

נראה שכדאי למסור אותה מעכשיו!{אני וריחות רעים לא הולך יחד!}

../images/Emo6.gif יש דרכים להפחית את הריחות -

א. הכי חשוב - להאכיל רק באוכל של כלבים - לא לתת את השאריות שלנו! ב. להקפיד על טיפול 10,000 פעם בחודש - חודש וחצי - מקלחת, סירוק, ניקוי ציפורניים ואוזניים וכן - יש בושם לכלבים!! מאיזה גזע היא?

יערית

New member
אתמול

קניתי לראשונה אוכל של גורים,עוד היום רוצה לקבוע תור לוטרינר בכדי לחסן ולבדוק את הגזע שלה, היא יפיפייה
עדיין לא חושבת שזה הזמן למיקלחות או ניקוי ציפורניים {שכמעט ואין}ואוזניים..בררררר מנקה אותה כרגע במגבון ריחני ומנגבת היטב.

כרגע בטח שאין צורך במקלחת חודשית

כדי לא לגרות את העור יותר מדי, אבל בהחלט בהמשך ... תקבעי את התור לוטרינר בהקדם, כי יש הרבה חיסונים בהתחלה. אם את צריכה המלצה - יש לי מישהו מעולה.

טיפול לציפורניים לכלב

הכי טוב הכי פחות מזיק להם והכי פחות מפחיד אותם זה להריץ על אספלט!

במקרה זה יש רק שתי אופציות

אם זה לא מפריע לך,אז שתעלה למיטה איתך ותשנו יחד, זה יכול להיות כייף גדול. ככה היה עם הכלבה שלי שישנה עם שנינו איתי ועם גרושתי. אח"כ נולד הילד ונוצרה בעיה. עם כל האהבה לכלבה זה קצת בעייתי. מה גם שהיינו היסטריים בכל הנוגע לילד החדש (למרות שהייתה מלקקת אותו בכל הזדמנות שהייתה לה). ואז התחלנו איתה "סדרת חינוך" וזה לא קל בכלל! לפעמים יותר קשה מילד! אם הייתי מביא היום כלב הביתה לא הייתי חוזר על הטעות הזו. וכאן מגיעה האופציה השניה: לא לתת לה לעלות למיטה שלך. היא תבכה ותילל ותעשה פרצוף של מסכנה... אבל זה יעבור לה והיא תלמד איפה המיטה שלה.
הבצלחה

למעלה