מעב"ר
!!

Blue Eyessss

New member
פףף../images/Emo122.gifתרגישי טוב בובה!!

את שותה מספיק!?אוכלת מספיק!? מה זה המוות הזה1?תרגישי טוב ותיהי לי בריאההה

S H I L G I

New member
חח..../images/Emo3.gif../images/Emo176.gif

איתי..אתה בסדר? אתה נראה קצת חיוור.. אתה אוכל?-כן אתה שותה?-כן אתה...?-כן כן..
והאמת שבאותו היום לא שתיתי בכלל לפני השיעור, או יותר נכון, לא שתיתי בכלל..ואני גם בקושי שותה ככה..

השיעור שלי../images/Emo9.gif../images/Emo175.gif../images/Emo180.gif

אז ככה הגעתי לחווה משו כמו 16:00 ורכבו על נולי כרגיל
. לא נורא, הפעם לא סחטו אותה
. התחלתי חימום, אממ בטרוט עבדתי איתה על להאריך את הצעד ולהקטין אותו ממש. אחרי זה עבדתי על שינוי בקצב, ועצירות עם רגליים מקבילות. אחרי זה עשיתי איתה קאנטר במעגל, והיא הלכה פשוט מ-ע-ו-ל-ה, היא בהתחלה מיהרה כמו כל פעם, תמי אמרה לי שהיא נבהלת מהלחיצה לקאנטר אז היא תוקעת בגלל זה שלוש צעדים ככה ספרינט ואז נרגעת. היא הלכה וזרמה טוב. קיצר היה טוב
.

S H I L G I

New member
לא סחטו אותה כי הוא בקושי../images/Emo176.gif

עבד איתה.. היה אמור להיות שיעור לפניו והוא לא הגיע ואז היה את הילד הזה שעשה בעיקר הליכה..

נטע

פעמים שעברות סחטו לי אותה. יעני גם אם הם עושים רק הליכה וטרוט, את יודעת איזה חם היה..
אבל היום אני הייתי השניה שעליה, ורכבו עליה סה"כ 3 ילדים אחד עשה רק הליכה, אחרי זה אני ואחרי זה אחד שעשה הליגה וטרוט. אבל היא הזיעה כמו לאדעת מה בגלל החום.

S H I L G I

New member
אז תבקשי לעלות על סטלה../images/Emo176.gif

או משהו.. סטלה לא כ-ל כ-ך קשה..ישימו לך מושכות צד ולא יהיה לך יותר קשה מנולי תאמיני לי.. חוצמיזה בקצב הזה כשישימו אותך על סוס גדול את תגידי שאת "לא יכולה להעביר אותו להליכה"
*שיעול*ביטחון עצמי*שיעול* פשוט אל תכניסי לעצמך לראש דברים כאלה..לא כל הסוסים הגדולים כאלה קשים.. נ.ב קחי אותי לדוגמא, מהשניה הראשונה שרכבתי, רכבתי רק על סוסים גדולים, גם ביגור כשהייתי בכיתה ו' הייתי משהו בערך כמו בגודל שלך, רכבתי על גאלה, עדיף שאני לא אתאר לך איזה דבר עצום זה גאלה..ורכבתי עליה בלי מושכות צד אנד סטאף..אז זה הוכחה שזה לא דבר בלתי אפשרי..

היוםםם

התכוונתי ללכת מוקדם היום אבל התעוררתי מוקדם כי לא הרגשתי טוב ורבצתי (מילה חדשה שאימצתי) על הספה עם השמיכה מול הטלויזיה....ואז בשתיים-עשרה וחצי נזכרתי שלאחותי יש שיעור באחת! ושאמא עדיין לא באה!.....אז התקשרתי לאמא והיא אמרה שהיא לא תבוא כי היא קונה מתנה לאיזה מישהו...אז אמרתי לאחותי שצריך ללכת והגענו בזמן בקושי..חח ולא הרגשתי טוב
והייתי מעופפת לגמרי ועייפה אז כל המדריכים צחקו עליי ואמרו שאני עובדת בנס"א..חחח וכל שניה הציקו לי...אז ראיתי ת'שיעור של אחותי והיא עשתה קאנטררר חח איזה חמודה היאאא היא עברה לקאנטר והיא הייתה לחוצה אז הסוסה רצה טיפה מהר...ואחרי איזה שלוש צעדים אחותי עצרה אותה וצעקה אמאל'ה חחחחחחחחחח איזה מצחיק זה היה! ואח"כ היא רצתה לעשות כל הזמן....אז ניצן אמר שיהיה לי שיעור בשלוש...העברתי ת'זמן שעבר מהר דווקא...הייתי על פוקה...עבדנו על הליכה אחורה בקו ישר ושיעור הבא נעשה גם ב-ר'...והסוסים לא יודעים אז זה לא הכי קל...במיוחד לא עם פוקה הדפוקה הזאת....ועבדנו על כל מיני דברים..היה נחמד+ אח"כ סתם שרפתי ת'זמן והיה נחמד...אה ועזרתי ברכיבה טיפולית (כשרכבתי) וגאד הילדה הזאת מפחידה אותי! היא מסתכלת מפחיד! זה הרכיבה הראשונה שרציתי שתיגמר כבר!! בקיצור רכבתי אח"כ עוד באיזה שיעור של מתחילות...כי הם דפוקות קצת (הרבה...) אה וקיבלתי מחמאה שאני רוכבת ממש יפה ושיש לי פוטנציאל ושחבל שלא מפתחים אותו כמו שצריך וקיבלתי הצעה שיעשו לי שיעורים רציניים ושאני אלמד ויתפתח! איזה כייף! סוף סוף קצת היגיון בחווה!!!

היה נחמד +++

אמא לקחה אותי היום
הגענו רבע שעה לפני הזמן ודנה ורועי בדיוק הגיעו...שאלתי את רועי על מי אני והוא שאל אם בא לי את קיסר...אמרתי לא כי לא היה לי כח לריב איתו לפני כל מכשול...אז הוא שאל את מי אני רוצה ואמרתי או אזארו או רדבול (כאילו, מי עוד יכלתי לבחור) אז הוא אמר אזארו. התחלתי להבריש ורועי אמר שהברישו אותו מספיק היום (התחילה הקייטנה) אז לא להימרח עליו
איכפתי מהר ורועי אמר לי לעלות (לפני הזמן) אז באתי לקחת אותו ושכחתי לשים מתג
אז שמתי מהר והוא בטעות נתן לי ביס קטן באצבע אבל הייתי עם כפפות אז זה לא היה נורא כל כך...חחחח עליתי התחלתי הליכה מסביב המושלמת נכנסה התחלנו חימום עבדנו קצת על מעגלים ואז רועי קרא לנו ואמר שנכנס ת'סוסים וכללל השיעור הוא התלונן שאני רוכבת ווסטרן וזה לא טוב
וכל הזמן אמרתי לו לשתוק
ועבדנו על החלפת רגליים בקאנטר והלך פסדר...
ואז קפצנו חח והייתה קפיצה אחת בלבד בעצם שתיים או שלוש שקפצתי כמו שצריך! חחח כל הזמן עפתי או לא קפצתי איתו! חחחח היה מצחיק! בקיצור היה נחמד....וגל רכבה מהמם כרגיל אפילו שהיא חושבת שלא הלך לה....לאב יוווווווווווו

למעלה