מעב"ר
!!

TauraMan

New member
יאפ יאפ ../images/Emo9.gif

דוקינג זה צלילה עם הגוף העליון... ducking כמו ברווזים

L o o K At Me

New member
היה פשוט מעולה ../images/Emo13.gif

נדיר שיש שיעורים מעולים...רכבתי על נלה..אחרי שנים שרכבתי על באק ואוסמה סוסה מחורפנת ב-ה הידיעה עליתי עליה ......זה היה ממש הזוי כי היא סוסה ממש גבוהה יחסית לקווטרית ואז באתי לעלות ולא הארכתי ארכובות ואז עליתי ונקעו לי המכנסיים בברך מהדורבנות ויש לי שם חתך ממש חתך באורף איזה 15 ס"מ בלי להגזים עם המון שפשופים
....התחלנו חימום.....חשוב לציין שזה היה בעשרה לשמונה בבוקר....התחלנו בטרוט טוב שאין לה צעד מהיר ומושלם עבדנו על כיפופים לכנס אותם והיא פשוט הייתה שיא המושלמ ת אפילו המדריכה הייתה דיי המומה כי תמיד שהיא מתחילה תיום היא קצת מחורפנת ולא זזה ומתנגדת ליד....ואז עברנו לטרוט....כופפנו והיא כל כך באה אל היד והייתה מושלמת.....ובקנטר בכלל
היא קצת בעייתית בקנטר במעגל שמאל 99%שהיא תרים קנטר ימין אבל על הפעם הראשונה היא הרימה קנטר שמאל ויש לה קנטר מהיר כזה
והיא ממש התעגלה והמדריכה שלי אמרה שאני קאובוית
(רק בלי השפם) כי נלה אוהבת לשחק ברוכבים שלה ולא נתתי לה...קיצר היה בסט בלי לפתוח פה.......תמיד צריך לשאוף ליותר אבל זו פתיחה נהדרת ליום הזה

GR££N woMAN©

New member
../images/Emo42.gifהיה קווווווווורע!

באתי בצהריים והיה בלאגן בחווה, חיים ושלמה ניקו לפרות (סופסוף) ת'רפת חחחח וזה.. קשרתי את אליוט והלכתי לדשא ושניס, שני, אלה, ניר וישראל היו שם.. וישבתי איתם וזה.. ואלה קנתה מכנסיים חדשות
אפור ושחור... ו... שני הרגה חיפושיות! ודיברנו מלא וזה... טחחחחח "רוצחת חיפושיות וזבובים!"
היה מצחיק... בשיעור היה כככככזה מצחיק חבל"ז! חחח רכבתי על אליוט, אלה על פאנטה(
), טל על ביאנקה, שני על בילי, דולב על קרן, ושני הייתה אמורה להיות על קלי אבל היא לא באה... אה וברק היה על בילבי.. לפני השיעור סידרנו גריד של 5... פפפ עשינו חימום וזה, ואז התחלנו לקפוץ, אלה כמעט נפלה פעמיים, שני כמעט עפה בילי ויצאה לה הארכובה מהאבזם!
היה מצחיק... עודד החליט להיות מכולת, כל סוס שעשה טוב הוא קרא לו ותן לו גזר! מהגזרים של דולב וטל
ואז.. אני יוצאת מהחווה ואמא ליידי באוטו והיא אומר לי שחיים אמר לה שאני יכולה לשים את אליוט בחווה ולקחת כל סוס!!! התפוצצתי מצחוק! ועוד הוא אמר לי לקחת את קרררררררן! הלוואי.. אבל ממש לא! חחח הוא עובד על אמא שלי בעיניים! פחחח ואז הגעתי הבייתה ואני רגילה שסול צוהלת כשהיא שומעת אותי... אני קוראת לה והיא לא עונה! באתי והיא לא הייתה בתא, נלחצתי והתקשרתי לאמא והיא אמרה שמשה - הבעלים שלה עושה לה לונז' למטה, אליוט קלט שהיא לא שם והתחיל לצהול כמו מטורף וזה... לא משנ ונראה לי שהוא קיבל מכה בעין כי היא נפוחה
אז שמתי לו משחה היום בבוקר והוא התגרד עליי וזה.. חצוף!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo15.gifחחחח היה בסט...

יש לסוסה הזאת קפיצות משוגעות!
היום היה מעצבבבבן אבל סביר... חחחחח תקחי את קרן ותשאירי את הסייחה בחווה?! תקחי סוס אחר!

Vintage Queen

New member
~היום~

טוב הגענו לחווה די מוקדם- שיר,לידר,גלי ואני... בערך ב 8 וחצי! בלאט רועי עוד לא הגיע אבל יורם האכיל וניקה תתאים אז ישבנו בקפיטריה ודיברנו... שיר המציאה עלי תיאוריות מוזרות(כרגיל
) והיה נייס כשרועי הגיע והסוסים סיימו לאכול הלכנו לאכף... איכפתי את מיסי בישביל רועי... היא מטורפת והיא עדיין מנסה לעלות על 2 באיכוף אבל רועי עומד מאחוריה עם שוט אז היא מוותרת על הרעיון... רועי רכב עליה וקפץ איתה מסלול קצר של 110-120 והיא נראתה כל כך טובב
מושלמת
היא הפילה פעמיים.... זה בגלל שהיא לא קפצה איזה חודש וחצי גובה! פפפ רועי הסביר לי עוד כמה דברים עליה ואחר כך רחצתי אותה ועשיתי לה טיפולי יופי ואפילו עשיתי לה גולגולים ברעמה (כי שעמם לי-וכשמשעמם לי מיסי סובלת! חח
) אחר כך סתם ישבנו באורווה ודיברנו עד שהווטרינר הגיע לבדוק את קרמבו ואז הייתי צריכה לרוץ איתו בחום במנג' ואני כל כך לא בכושררר הוא גם ניסה לבעוט בי המטורף.... אבל העיקר שהווטרינר אמר שאין לו כלום ושהוא יכול לעבוד היום פפ

שבת+רביעי+חמישי../images/Emo181.gif

יום שבת- הייתה יומולדת ליאוז אחת שהבן שלה רוכב בחווה והיא מהשכונה אז סתם עזרתי להם ושיחררתי את טוי וצילמתי וכל זה וזהו. יום רביעי- יצאנו לטיול. שירית [מדריכה] גל וגאס |בטטה| רוי על רולקס |בטטה| בן [מדריך] על סילבר |ערבוש| אני על סידני |עבושהחמה|
והיה נחמד ועשינו קאנטר וטרוט והליכה פפפ ואז רוי קצת נלחץ מרולקס כי הוא התחיל לפחות תצעד...ובאמת רק לשבת עליו שהוא סתם בטרוט זה נוראי אז שהוא פותח את הצעד..פפפפ מסכן...
אז שירית כזה צורחת לו: "רוי תשלח לי אס.אם.אס אם קורה משהו אנחנו מקדימה" טפפפ וסתם שרנו וצחקנו וניסינו לצלם ואיך שבן בא לצלם סידני התחילה לרקד במקום ולהסתובב ולקפץ אז כל התמונות יצאו מוזרות... היום- רכבתי ב-8 וחצי כי ב-10 היה לרנה שיעור עם סוזן והיה ממש כיף קפצנו והלך ממש טוב בהתחלה רכבתי כמו לא יודעת מה אבל בסוף זה איכשהו הסתדר ואז עשינו מסלולון: אפרייט 70-80 אוקסר 70 וחומה 80-90 והיה ממש טוב קפצנו מעל אוקי
(הכלב של רנה לא OK אומרים את זה oki נגיד טפפפ) הוא כזה כלב זקן ושמן הוא ישב מתחת לחומה ולא הסכים לזוז אז קפצנו מעליו וטוי הלך ממש יפהההה ממש נהנתי והסרובים שהיו כמובן היו בגללי אז זה לא כזה נוראי רק שהיה סירוב מוזר על האוקסר הוא סתם היה מאניק הוא היה חצי באוויר וכבר חצי מעל כזה ונעצר ורנה התחילה לקלל אותו...פפפפ...
אבל היה טוב...

סופסוף רכבתי.. ../images/Emo41.gif

אז ככה.. אתמול אמרתי לעצמי-עם טלי או בלעדיה, אני ארכב מחר!! *כבר יותר מחודש לא רכבתי* אז השיעור הפרטי היחיד שהיה היום היה בשתיים עם אורטל. כמובן שקבעתי את השיעור.. אז בקיצר היום אני באה בעשרים לשתיים לבקר את סקוטר (שהיה רשום לי) וראיתי שהוא לא מאוכףף
!! אז איכפו לי אותו והכל היה בסדר
. בחמישה לשתיים לקחתי אותו למנז' המקורה איפה שאורטל היה ועליתי עליו. אז כמובן שביום חם כזה אני לא ארכב במנז' המקורה (מזל שלי.. אל תשאלו
) כי היו צריכים אותו לרכיבה טיפולית. אז הלכנו כל הדרך עד המגרשים הרגילים (סתם, זה בדיוק 2 מטר) ולא היה אף אחד
!! פשוט שומם.. אז התחלנו חימום (מעגלים, מעברים ושטויות כאלה) במנז' השמאלי ואז הגיעה ליטל שלקחה לנו את המנז' לקבוצה שלה אז עברנו למגרש התקוע הזה באמצע (למי שמכיר). בשלב הזה סקוטר התחיל להילחץ מהגדר (
אל תשאלו) והוא כל הזמן ברח פנימה בפחד! טוב אז אחרי שראינו שזה פשוט לא הולך עברנו למנז' הגדול (יש!!), עשיתי איזה סיבוב קנטר ימין ואז נכנסתי לאיזה 6 קורות בישיבה קלה. אח"כ אורטל וקרן המותק (
) הרימו את הקורה השישית למכשול אפרייט של איזה 50.. (ואח"כ הרימו שוב) אז כמובן פעם ראשונה הוא סירב (הסוס הזה לחוץ כמו טמפון!
) ואז פעם שנייה הוא קפץ.. ועוד כמה פעמים, שהמכשול היה יותר גבוה (נחסוך מכם).. ואז אורטל אמר לי שאחרי המכשול אני ישר אעביר אותו לקנטר ימין (כבר בסוף המכשול), מה שאף פעם לא עשיתי... אז פעם ראשונה דווקא הלך טוב, זאת אומרת, הצלחתי להעביר אותו ישר אחרי אבל הצלחתי לעשות איתו רק איזה 2 צעדים בקנטר.. ואז אורטל שם לי אחרי הסיבוב 2 קורות במרחק צעד של קנטר ועוד אחת יותר רחוקה ואמר לי לעשות אותם ישר אחרי המכשול בקנטר. אז פעם ראשונה לא הלך לי..
(הוא עבר לי לטרוט) ואז פעם שנייה הלך סבבה! וזהו (מה עוד אפשר לעשות עם סוס לחוץ בחצי שעה?!).. אח"כ עשיתי לו הליכה וקרן נתנה לו לשתות (אחרי שגם היא ספגה קצת שפריצים.. חח
).. ת'אמת, היה לי שיעור טוב.. אני ממש מרוצה!
איך אני משוגעת על סקוטר (אני גם משוגעת אבל בלי קשר לסקוטר)!!!

שכחתי תמונה.. ../images/Emo42.gif

אני יודעת ששמתי את התמונה הזאת כל הזמן פשוט אין לי תמונה אחרת..
(שוכחת לקחת את המצלמה).. בכל מקרה, הסוס המותק הזה
הוא כמובן סקוטר!! (אלא מי..?) להסתכל ולהתאהב..!

S H I L G I

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo122.gif../images/Emo176.gif

כבר אמרתי שאני
שונאת
קיץ
?!?! הגעתי לאורווה ב3, תמי אמרה לי שאני על שאנטי, שהיא דיברה עם דניאלה ואמרה לה מה שאמרתי לה בשבוע שעבר
באתי אליו, הוא היה מטונף לגמרי, ניקיתי אותו איזה חצי שעה עם מברשות..ספוג..לא הצלחתי לגמרי.. הדפוק נשך אותי..פשוט תפס לי תאצבע..הוא פשוט אידיוט הוא לא ילמד.. אח"כ איכפתי, עליתי בעשרה ל4.. התחלתי איתו הליכה.. אח"כ עבדנו (תמי) על לשמור על קצב ולשמור אותו עגול, מה שלא הלך רוב הזמן, והשמש לא עזרה במיוחד, אחרי 3 דקות טרוט הוא כבר היה ממוטט וגם אני. אחרי איזה רבע שעה כבר הייתי מתה לחלוטין, הרגשתי שעוד שניה אני מתעלפת ומקיאה ליחה
(שוב אני והרגישות שלי לשמש) ביקשתי לשתות מים, היא אמרה לי לנוח..היא שאלה אותי אם אני רוצה לרדת (אין דבר שרציתי יותר מזה באותו הרגע), אז ירדתי, ישבתי בצל ושתיתי מים, אחרי 2 דקות עליתי שוב, הייתי אמורה לעשות איתה לונג' ו10 שניות אחרי שעליתי ההרגשה הנוראית הזו חזרה, ובדקתי בשעון וראיתי שנשארו עוד איזה 7 דקות אז אמרתי שאני כבר אקרר, ואז כבר הרגשתי בחילה נוראית וירדתי והלכתי לשירותים לשטוף פנים, ובשירותים כמעט התמוטטתי אז ישבתי על הרצפה חצי מתה.. אמא שלי רצתה לקחת אותי הביתה כי היא אמרה שאני חיוורת אבל שכנעתי אותה שאני אפרק אותו ואנקה אותו.. וזיהו..לא משהו מיוחד.. אה וסיכמנו שיעשו לי בקיץ שיעורים בשעות מאוחרות יותר כאילו אני אהיה השיעור האחרון כי למשל היום זה היה בשעה מאד חמה ובשעה יותר מאוחרת יש פחות סיכויים שזה יקרה.. וביום שני על הבוקר אני באורווה..
נייטע

S H I L G I

New member
ובגלל שאין לי תמונות מהשיעור../images/Emo176.gif

(וטוב שכך) תמונה של הזנב (שסירקתי) של שאנטי
חתיייייך

S H I L G I

New member
התחת הכי שווה בארץ../images/Emo99.gif../images/Emo176.gif

תתתתתתתחחחחתתתתתתתתת

למעלה