קורס פינית במרכז לשפות נורדיות נפתח ב 19.1!

שלום לכולם, לכל מי שמעוניין להבין ולדבר פינית, עדיין ניתן להרשם לקורס. 15 שבועות קורס מתחילים נפתח ב 19.1 בתל אביב. לפרטים: יוני 052-2454577 [email protected]

../images/Emo79.gifההופעה של אטליז בירושלים

עוד לא יצא לי לבקש להזיז את הסגירה, אבל גם אם לא נזיז יש סיכוי שאוכל לבוא! עלה רעיון שניסע לאוהל של גלעד שליט בירושלים באותו יום שישי, ואם באמת נעשה את זה - אני בטח אוכל לחזור הביתה ביום חמישי בערב (זה גם ככה ערב חופשי שלא עושים משהו ביחד), ללכת להופעה ולפגוש את כולם בירושלים למחרת. :0 אם זה קורה, מיכאל ושירה, רוצים לבוא לאטליז?

bachner1

New member
יש מצב :)

מדובר על חמישי הקרוב נכון? ואני מעדיף לשמוע את האלבום החדש, אין לי כוח להגיע שוב להופעה שלהם כשאני מכיר רק איזה 2-3 שירים

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאיזה שם לא מזמין יש להם../images/Emo6.gif

בעיקר לצמחונים

הרשמה להנחה../images/Emo26.gif

http://anovamusicpublishing.com/mailing/?cat=102 ההופעה בחמישי הקרוב כבר. אם עד שבת בערב לא תהיה לכם תשובה אני אציק לכם בטלפון במהלך השבוע P: תשתדלו להחליט מהר כי אני צריכה לדעת איך להתארגן מבחינת חזרה הביתה בחמישי בערב, לפגוש את הקומונה בירושלים בשישי, אישור מהמנהלת לצאת קצת מוקדם ביום חמישי... אני ממש רוצה ללכת

bachner1

New member
למה היה כתוב בעיתון שהכניסה חופשית? ../images/Emo12.gif

כתבו את זה ב"זמן ירושלים" של מעריב... ואני די בטוח שאני אבוא.

LadySilkworm

New member
היי! אביעד שם את זה פעם פה :)

ודווקא דיברנו על הקליפ בהקשר של החיקוי הקצת-פתטי לטאריה והאובר דרמטיות בעיניים :) אגב כל פעם שאני רואה את הקליפ הוא משעשע אותי מחדש. לפחות השיר סביר כזה.

The Cat Woman

New member
חחחח באמת?? אביעד הזה...

והיא באמת זזה כמו חיקוי פאתטי של טריה...

למעלה