Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifכן, השיר באמת סביר...

זה ממש יוצר קונפליקט פנימי

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהאמת שזה נע בין מפחיד לקורע מצחוק../images/Emo6.gif

כ"כ עצוב שזה נראה כמו פרודיה כבר
גודנס גריישס.

LadySilkworm

New member
לגבי המשחק- אני אפתח אותו מחר, סופית

אין לי רעיון בינתיים ואני גם אוטוטו נרדמת על המקלדת, אז אין לי כוח לחשוב על משהו אפילו.. מצטערת, תחכו עוד קצת. :)

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifרעיונות זאת לא בעיה../images/Emo3.gif

שלחי לי מסר אם את צריכה כמה

Fairywitch

New member
מי עוד מכיר את WE ARE THE FALLEN?../images/Emo2.gif

הסולנית היא יוצאת "אמריקן איידול" שאהבתי, וממש אתמול גיליתי שהלהקה שלה הוציאה אלבום לא רע בכלל!!! הנה שיר לדוגמא, ובהחלט אחד הטובים באלבום: http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk

ידעתי שהשם מוכר לי

זו הלהקה שכל מהותה פחות או יותר היא נקמה באיימי לי
השם הוא אלוזיה לפולן של אוונסנס, חברים בה בן מודי ועוד שניים שהיו פעם באוונסנס (זיהיתי מהקליפ את רוקי, המתופף) והם די דומים באופן כללי. ותכלס - הסולנית ממש נראית כמו איימי לי.
שמעתי פעם על הלהקה הזו בקטע של בן מודי שהוא מרושע לאיימי לי ויש לו את הלהקה הזו שדי דומה לאוונסנס וכו', ועכשיו בדקתי בויקיפדיה למה שם הלהקה מוכר לי ו...וואו, לבנאדם יש חסכים רגשיים חמורים לגבי אוונסנס

yael627

New member
אני לא מסכיהמ איתך.

אני יכולה להודות שהשם דיי.. חשוד [
] אבל אני לא חושבת שאפשר להאשים את בן שהוא עושה מוזיקה שדומה לאוונסנס. תכלס, הוא אחראי לחצי [אם לא ליותר] מכל fallen של אוונסנס, וזו המוזיקה שהוא אוהב ויודע ליצור. אז להאשים אותו בזה שהוא עושה מוזיקה שדומה ללהקה שהוא פעם הקים... זה נראה לי טיפה מגוחך.

לא אמרתי שהוא העתיק במוזיקה או משהו כזה

לגבי איך שזה נשמע (לא שאני יודעת - לא באמת שמעתי שירים שלהם), ברור שזה הגיוני שזה יהיה דומה, בגלל הסיבות שאמרת. לא דיברתי על המוזיקה בכלל. P:

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifכן, זה קטע קורע../images/Emo6.gif

אבל אני חייבת להגיד שמה ששמעתי מהם (את האלבום Tear the world down) ממש אהבתי. זה מזכיר מאוד את "אוונסנס", מן הסתם, אבל הסאונד נוטה טיפה יותר לכיוון המטאל מהרעש של "אוונסנס" (פעם ממש אהבתי אותם, ואז גיליתי את וויתי'ין ואת נייט...).

Fairywitch

New member
לפי "מטאלשופ" אורפנד לנד מגיעים להופיע בחיפה!

מישהו מתכנן להגיע? זה קל"ב - אם יישארו כרטיסים אולי אלך

למעלה