hadi13

New member
כנסוו=)

מידיי פעם אני משוטטת פה ופעם ראיתי שילובים אז הנה אתר לא יודעת אם אתם מכירים אבל מן תוכנה שעושה את השילובים זה בחינם ואנשים מכל העולם גולשים שם שווה לחקור=) אני מצרפת את ה"שילובים" שאני עשיתי יאללה ביי http://www.polyvore.com/cgi/profile?id=37015

סוףסוף משהו קצת טוב :)

קיבלתי הרגע מכתב מהנוער העובד והלומד, שמסביר על השנה בתנועה לשכבת החושלים [ט']. וכתוב על כל הכנסים, והטטיולים, והמסו"קים [מדריכי ספורט וקהילה. אנחנו עוזרים לילדים בשיעורי בית, עושים להם בחוג וכו. כמובן שהכל בחינם ולא רק לחניכי התנועה..] ויש תאריכים להכל כמעט [קורס מדצים ב28 ליוני!] ואני ממש ממש מתתרגשת. מוזר לי לחשוב שגדלנו.. רק לפני שניה עברתי פעולה ראשונה בכיתה ו'.. הרבה זמן לא הייתי שמחה כמו שאני שמחה כרגע.. ואתמול סידרתי הכל עם החברה הכי טובה.. בילינו קצת זמן איכות ועשינו שיחת נפש והיא הסבירה הכל.. והיום אני הולכת לחברה [שקצת רבתי איתה לפני שבוע] לחגוג את חנוכה :) והכל מתחיל להסתדר וממש כיף לי תודה לכל אחת פה שעזרה לי. באמת. הכל רק בזכותכן

Miss Chatterbox

New member
שמחה לשמוע שדברים מסתדרים לך.../images/Emo42.gif

את רואה? בסוף הכל עובר. יש תקופות טובות ופחות טובות, וגם התקופות הכי רעות נגמרות בסופו של דבר!

OoO Avi OoO

New member
אני ממש שמחה לשמוע שהכל מסתדר ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

הראשון ב21, 22 לדצמבר.

מחוז דרום :) מתי שלך? :p [וכנס שני הוא ארצי אז אני אוכל להיפגש עם כל מי שתרצה ^^]

שלנו במושב סריגים ../images/Emo3.gif

אני כ'כ מתרגשת שאפילו לא אכפת לי שאין מקום כזה
ותגידי, איזה מחוז זה נהריה? :) צפון?

מחז חיפה- איזו בושה!! כי רק דרוום אני רוצה!

ושלנו יותר טוב. זה- מחוז דרום.. 100 אלף חניכים מחוז דרום.. 70 מליון קינים. צחוקים, ודאחקות, יש רק במחוז דרום! וכוסים, ושאפות, יש רק במחוז דרום וחרא, עליכם, דיש!! נהנהנהנהנהנהנהנהנה
את מכירה אולי קומונרים ממזכרת שקימנרו שנה שעברה במחוז חיפה?
היו איזה 5.. אני לא יודעת איפה הם קימנרו. דוד אני יודעת שקמנר בכרמ"צ אאל"ט והיו רוני, תומריבלין, ליאור קרני, ועוד אחד. :X

עדיליפו

New member
לא ממש

הגרעין שאיך שהוא אני מכירה זה גרעין אח''י ממחוז שרון.. אבל מה, יש לי את המדריכה הכי שווה בארץ.. יש לך אולי מסנג'ר או משהו? לא נעים לדבר פה..

חחח גרעין אח"י

זה גם ממזכרת :) מי שאמרתי משם.. הם היו גרעין שרף בהתחלה, ואז הם התאחדו עם שרון אז החליפו שם :) אני אוסיף אותך P:

MissNushi

New member
הכל מסתדר בסוף:)

"איך שגלגל מסתובב וכו' וכו'.. תנסי להתסכל תמיד על הדברים הטובים ותראי איך שיהיה לך טוב
שמחה שהסתדר לך!

למעלה