בכיף../images/Emo6.gif

אבל אתה תאלץ לקבל שבעימים במקום אבל זה לא ממש משנה לי הציון בתעודה יותר הבגרות

noy13pour

New member
אנחנו מקבלים רק......../images/Emo26.gif

ביום חמישי הבא...בעעעע אני מתה לראות את הציונים שלי... איזה חכמים אתם יש לכם 70 80 90 100 אני יהיה בשוק אם אני יקבל מתישהו 100... חח אתם בטוח לא זוכרים אותי כי אני בפעם ב......989 שנה נכנסת.. בכל זאת...

רשום..

בוב ספוג הסולט הראל סקעת המל(א)ך אדם ברודי המל(א)ך השולט... צאד מייקל מוריי המל(א)ך הכי כוסון כפערה עליו Good Charlotte Linkin Park Eva וזה נורא עצוב שהבנתי את זה

darkDork

New member
כX*ל! ש*!

למה Eva בלי סימן קריאה? (אני יכולה לנחש גם למה זה רק Eva חח
)

noy13pour

New member
יו לא שמתי ../images/Emo23.gif

זה היה אמור להיות אוונסנס ............. לא

noy13pour

New member
גם זה לא יהיה לי

ביום שדה הראשון שני ילדים שהיו איתי ואם חברה שלי ברחו לנו ואיכשהו הלכנו להיבוד ועיכבנו את כל הכתה...

Lost Lullaby

New member
המהמה

אני רק יודעת כמה יהיה לי בדוברי אנגלית. 97 O_O והמורה כזה, אומרת לי "יש לך 97 במחצית, אבל את חייבת להשתדל יותר ולהוציא 100 במחצית ב' כדי שציון המגן שלך יהיה הכי טוב שאת יכולה (אני עושה שליש מהבגרות 5 יחידות השנה)." o_O

Moreiro

New member
אני לא מגישה ערעור :O ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

אבל אם מורה נתנה לי 86 ואני צכה לקבל 98-9 אז למה שהיא לא תשנה לי? יש איזה 3 מורות שצכות לשנות לי ציון, אבל זה כי הן רשמו שחסרים לי כמה דברים ואח"כ הן קיבלו אותם. אז בלע.

Lost Lullaby

New member
נו את מגישה ערעור על ציונים../images/Emo10.gif

את חכמה את :< תתחתני איתי :O [שוב:O]

Moreiro

New member
זה לא ערעור ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

הן יודעות שהן צריכות לתקן לי גם בלי שאמרתי :O זה כי הן היו צריכות להגיש ציונים סופיים ביום שלישי או משו וקיבלו ממני דברים רק אח"כ :O בכיף מה :$

Moreiro

New member
חוצמזה ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

זה עדיין לא סותר את העובדה שאת צריכה לחייך קצת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111

למעלה