Sun Hello

New member
שאלון למי שמעוניינ\ת

שלום, אני הילה, ויש לי כמה שאלות קצרות למי שמעוניינ\ת לענות. השם של המשתתפים שעונים לא משנה, זה יכול להיות בעילום שם. אבל חשוב שתכתבו את האמת בשאלות שתבחרו (אם תבחרו) לענות עליהן. אפשר לשלוח את התשובות באימייל (בטופס) או במסרים בתפוז, או פשוט בפורום בכינוי מומצא. (אם למישהו\י יש בעיה עם כל העניין, תפנו אליי)

blue apple

New member
../images/Emo7.gifאני בדיכאון...

הסתפרתי היום, מין מדורג כזה, וכל כך ציפיתי לזה כי הייתי בטוחה שזה יצא ממש יפה. אבל בסוף זה פשוט נראה כמו פאה.. אוף, אני צריכה עידוד

blackwish

New member
תרומה להצלת חיים

שלושה כלבים חמודים זקוקים לעזרתכם בשל סיבות שונות חמישה כלבים נידנו למוות ,אני וחברות שלי הצלחנו להוציא אותם ובכך להשיב להם את חייהם .בעזרתם של אנשים כיום נשארו שלושה שעדיין זקוקים לתרומה. ובשל כך אנו זקוקים לעזרתם של אנשים נדיבים המוכנים לתרום קצת מכספם על מנת שלפחות אלו שהצלחנו להציל ימצאו בית חם ומשפחה אוהבת בימי אימוץ .... לפרטים נוספים ניתן לפנות בדואר אלקטרוני , [email protected] או [email protected] בבקשה עזרו לי להפיץ הודעה זאת לכמה שיותר אנשים ובכמה שיותר פורומים, עתידם של הכלבים מונח על הכף....

noki222

New member
../images/Emo201.gif חיבוקיייי גדולייי

תתנחמי בזה שעוד שבועיים פחות או יותר הוא לא יהיה כזה. חוצמזה גמלי זה תמיד ככה, אבל מתרגלים ולפני ששמים
הוא כבר מתארך
חיזקי ואמצי, הכל לטובה

Black Fiary

New member
על תדאגי זה יארף לך תוך שבועיים../images/Emo9.gif

ביינתים עם זה כ"כ נורא את יכולה ללכת לספר\ית אחר\ת שיתקנו לך:]

shanchan

New member
כי אם היא לא מרוצה מהתספורת שספר מסויים עשה,

סביר להניח שהיא גם לא תהייה מרוצה מהתיקון שאותו אדם יעשה.

תורידי את הפן ותלכי עם קוקו וסיכות

תתפלאי כמה השיער גדל מהר... וראבק, זה כולה שיער!

noynav

New member
הלוואי שזה היה המצב שלי ):

חבר שלי מתגייס עוד חודש וחצי. בואי נבכה ביחד, קוקי?

noynav

New member
תכלס אבל?

השיער יגדל, וכמו שהבנות אמרו למעלה, אני בטוחה שיש דרך לסדר אותו. בהצלחה:)

Sun Hello

New member
מתוך התעניינות באופן כללי כדי לדעת

באופן כללי עד כמה א\נשים מרגישים עצמאים ומחליטים בשביל עצמם. ובכלל, על החיים. זה לא במסגרת כלשהי כמו בית ספר או אוניברסיטה. מתוך רצון להכיר קצת יותר את הסביבה, אולי אפשר לומר. לכן כדאי בעילום שם. כי אז אין מצב שבו אנשים מרגישים שהם נחשפים אליי מבלי שאני אחשף אליהם, ואז הם מרגישים לא הוגן. חוץ מזה, אלה שאלטות שיכולות לגרום לא\נשיןם על כל מיני דברים שיכולים להועיל להם\ן בעיני, לדעת על עצמם. השאלות מצורפות בקובץ

למעלה