g u r a

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo107.gif

החלטתי סופית...הכלב למסירה! נמאס לי ,אני לא בנויה לזה! כל יום לנקות את הבית,לדאוג להוציא אותו,הבגדים מלאים בשערות שלו,מידי פעם עושה פיפי בבית למרות שהדלת לחצר פתוחה.. תסלחו לי! ובבקשה תעזרו לי למצוא לו בית חדש. הוא כלב מקסים. באמת! כמו גורון קטן מפונק ודורש תשומת לב..הוא כלב מתוק לאללה.ובאמת כואב לי למסור אותו.

../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

אני כל כך מבינה אותך ואחרי 5 שנים אני לא יכולה לזרוק אותו אבל מה אומרים הילדים? מה אומר הבעל? דיברתם על זה?

../images/Emo4.gif

לי קשה להבין את זה. מי שלוקח בע"ח אליו הביתה אמור להיות מודע מה זה כולל בפנים. כלב זה לא צעצוע ולא בובה.

g u r a

New member
אני יודעת..

אני יודעת שזה לא בסדר. כואב לי הלב. הילדים נקשרו אליו ואוהבים אותו והוא מחזיר להם אהבה. אבל זה בלתי אפשרי מבחינתי! הכל נופל עליי. חוזרת מהעבודה ב-14.00 צריכה להכין לילדים א. צהריים,לעזור בשיעורי הבית, ב-15.30 כבר צריכה לאסוף את הגורון מהמעון ולהוריד בחוג..ואח"כ אחה"צ לתת להם את תשומת הלב שהם דורשים,. ובין כל אלה - לדאוד להוציא אותו. ומה בימים שיורד גשם? ואני לא יכולה לצאת עם הגורון על הידיים כי הוא מושך חזק. אין לי כרגע תקציב למה שחייבים- אז מאיפה אביא כסף לאלף אותו? אי אפשר להמשיך ככה! וכל יום בלילה אני שוטפת..ובצהרים הבית נראה כמו אחרי פוגרום- כי הוא לבד כל הזמן..ומשושמם! ידעתי שתעקמו פרתופים- אני מבינה את זה! אבל תנסו להבין גם אותי!

אני מבינה שזה קשה...

זה לא נגדך הלב שלי נשבר כל פעם מחדש, רק מלראות אותם. אתם גרים במושב לא? אין אפשרות שהוא יהיה בחוץ ולא בתוך הבית? ובימי גשם להכניס אותו פנימה

g u r a

New member
לא..

יש לנו אמנם חצר- אבל מהיום הראשון הוא מסרב להיות לבד לרגע (אפילו עכשיו יושב מתחת לשולחן, נשען לי על הרגליים) וממש לא מסכים להיות מחוץ לבית אפילו לרגע!

אם זה מנחם אותך אני מבינה, מאוד

כל בעל חיים שהופך לנטל הופך לסיוט במיוחד שלנו גם ככה לא ממש קל, עם הילדים/הבישולים/הניקיון/החוגים ואלף ואחת העיסוקים שאנחנו מוצאות לעצמנו אז להעמיס גם כלב (ולא שחלילה יש לי משהו נגד ההיפך) בשביל שיהיה כיף לילדים בחייאת שיגדלו ויטפחו הם.. את עמוסה בעבודה ככה זה מקשה יותר אבל תחפשי לו בית טוב אה?

g u r a

New member
בטוח

אני לא אנטוש אותו חלילה. והכי מבאס- שהילדים לא יכולים לעזור. לא שהם לא רוצים. הוא פשוט חזק ומושך חזק ואני מפחדת עליהם. פעם אחת הגור ימא איתו והוא משך אותו במדרגות, בנס הוא לא ריסק את הפנים/אף....(גם לי ולאיש זה קרה!)

טוב האמת שהכלב שלך ... ההגדרה

גור ממש לא הולמת... זה יותר כלב חחחח המשיכות האלו הן פחד שהוא נחלת הכלל, וזה רק חלק מהסיבות שהכל נופל עלייך (להאכיל ולנקות אחריו אני מניחה שגם) סומכת עלייך שתמצאי לו בית טוב

g u r a

New member
טושטושית ../images/Emo6.gif

הגור - הוא הכינוי של הילד שלי... לכלב- אני קוראת כלב...

באמת לא קל,הה?

בטח לא קל,במיוחד הקטע של הבישולים והעוגות והכל חוץ מזה איפה בעלך היקר?

אם היית מכיר אותו היית יודע

בעלי הוא מין סוג של דנידין- הוא רואה אבל לא נראה בקושי נמצא בבית עם העבודה "המוצלחת" הזו שלו אז אין ברירה וכל הנטל נופל עליי
אבל כשכבר יש לו זמן הוא עוזר זה יאמר לזכותו מתוק כזה

Oיון

New member
גורה.. יש לזה פתרון

כלב בוכה כי הוא פוחד להיות לבד- אבל הוא יתרגל.. קצת סבלנות וזה יעבור. ולגביי צרכים.. כמו ילד הוא לא יכול להתאפק, אבל הם לומדים להתאפק..

../images/Emo107.gif

בתור אחת שיש לה שלושה כלבים בבית ואחיה התגייס לא מזמן אני יודעת שזה קשה ... אמא שלי הרבה שנים לא הסכימה שנביא כלב הביתה כי אמרה שבאמת בסוף הכל נופל על ההורים ...
בני כמה הילדים שלך ? אולי את יכולה לבקש מהם עזרה ? אפילו בדברים קטנים ?חלק מהרעיון של חיית מחמד לילד חוץ ממה שנקרה התרומה הרגשית זה גם ללמוד לקחת אחראיות . ובן כמה הכלב ? ולמה רק את מורידה את הכלב אין מישהו שיכול לעזור לך בבוקר או בערב ? ודרך אגב לגביי זה שהוא משועמם קודם כל שאת לא בבית את יכולה לסגור אותו בחדר (מרווח אבל חדר אחד ) עם אוכל ומים ולתת לו משחקים כמו גרביים מגולגלות בובה ללעוס עצמות של כלבים כל מיני דברים שיעסיקו אותו וכל מה שלמטה והוא נגיש לטעימות שלו פשוט לשים במקום גבוה שלא יגיע אליו (אחי משאיר לכלבים תמיד גלגל"צ
שלא ישתעממו )

g u r a

New member
גם אני משאירה

טלויזיה דלוקה עם מוסיקה
ולסגור בחדר- בלתי אפשרי הוא בוכה ונובח...

למעלה