../images/Emo107.gif כלבים הם עם תחמן ...

אצלנו אם נגיד באים אורחים שלא אוהבים כלבים ואנחנו סוגרים אותם בבית הם נובחים ובוכים ואם נגיד אנחנו סוגרים אותם שאנחנו בבית כדי לנקות חדרים אחרים או סתם כי הם מציקים הם עושים את הצרכים שלהם בחדר וכו' אבל שאנחנו הולכים בבוקר וסוגרים אותם בחדר שלהם כי שהם משתעממים הם באמת מתחילים לאכול את הבית הם מלאכים
הם לא בוכים לא מפזרים את האוכל שלהם ולא עושים כלום ...

כלבים ובעליהם

לא מעקמים פרצופים ובטח שמבינה אותך אני יודעת כמה זה קשה כי יש לי כזה חמור בבית זה קשה ללא ספק אצלי הטיפול נופל על ליאור והילדים אני לא מטפלת בו והם עומדים בהבטחה שלהם כבר 5 שנים מה שחשוב זה להסביר לילדים ולתת אותו למשפחה חמה גם אם זה יקח עוד שבוע ואפילו שבועיים אני יודעת שיש לב לב רחב ונשמה ענקית ולא תזרקי אותו לרחוב אז אולי כשהילדים יגדלו זה יהיה יותר קל אני חיכיתי שהילדים יגדלו כשהיו קטנים לא הסכמתי לכלב כי זה ממש בלתי אפשרי באדי

כבשה200

New member
אבל רגע!!!

ככה זה שהם קטנים... בונו בן חצי שנה ועדיין עושה בבית מידי פעם אז מה? הוא ילמד שלא עושים בבית וזהו אל תוותרי עליו כל כך מהר, אתם תצטערו על זה

אני מבינה אותך

זה לא הוגן שאחרים רוצים כלב ובסוף הכל עלייך. ולדעתי יש לך ילדים מספיק בוגרים (ובעל) שתוכלי לעשות כינוס משפחתי ולהבהיר - או שכולם מטפלים בו או שהכלב הולך. רק כדאי למצוא לו מקום אחר כדי שלא יסיים את חייו באומללות. ואת ממש לא צריכה להרגיש רע עם זה.

למעלה