שרשור קוקוריקו!

אני מדבר על מצב אידיאלי

אני יודע שזה כנראה לא יקרה, לא משתלם ולא שווה את זה בארץ. בעיקר כי הגישה כאן היא שמצויר = לילדים. וזה חבל כי יש כל כך הרבה סדרות אנימה למשל שמיועדות גם לנערים ולמבוגרים. הכלים אומנם שונים, אבל אי אפשר להגיד שדיבוב הוא לא סוג מסוים של משחק. אם יש משהו שלמדתי בחוג דרמה, הוא שאי אפשר "לשחק" רגש, אלא צריך ממש לחוות אותו בתור הדמות. כן זה אני ^^ אני רק אבקש מראש שלא תקחי את התרגום ההוא בתור הסטנדרט שלי, כי הוא היה אחד הקשים ואחד המוזרים לתרגום חח. את מוזמנת להרשם לקבוצה בגוגל בה אני ווינגס נפרסם את התרגומים שלנו (לינק שני בחתימה שלי) ולהתרשם בעצמך מעבודות נוספות :) נחמד לראות (לקרוא?) גם אותך! אגב, אפשר לשאול מה פירוש שם המשתמש שלך? XD

מצב אידיאלי -

יכול להיות נחמד בהחלט. אבל עד שזה יקרה... אהפוך לסבתא ואצמיח זקן, ככל הנראה. וכמובן! דיבוב הוא סוג-של משחק. אין בזה ספק! :} ואוי, יש בקישור שלכם כ"כ הרבה דברים שהייתי שמחה לשיר! ;A;

שיו, נהדר! :}

אז... אם נגיייד... אני שרה שיר שתרגמתם - אני יכולה פשוט לשיר אותו, להעלות אותו כשאסיים, לתת קרדיט [כמובן!] ואז לשלוח לכם את הקישור כדי שתוכלו להרביץ לי במידה ולא אהבתם? אגב, אם אתה מדמיין אותי עם זקן - נא דמיין אחד כמו של ג'ק ספארו!

התרגומים מופצים ברשיון קוד פתוח ^^

אבל נשמח אם תודיעי לנו לפני שאת הולכת לשיר משהו, ואחרי שאת מקליטה תשלחי לנו את ההקלטה לפני שאת מעלה כדי שנהיה בטוחים ששרת את השיר לפי הקצב שהתכוונו אליו בתרגום (למרות שאנחנו משתדלים שזה יהיה מובן לפי שמיעה מהמקור, לא תמיד זה יוצא ככה) :) ולגבי קרדיט: תרגומים של ווינגס - WingsOfLightLegend2 תרגומים שלי- HebrewTranslations אני דווקא חשבתי יותר בכיוון של גאנדלף משר הטבעות
תודה!! :]

אני לא זוכרת, אגב,

מה דעתך לגבי שינויים מינוריים פה ושם... אני יודעת שווינגי בסדר גמור עם זה, אבל מה לגביך? ^^ אם אחליף מילה פה, מילה שם, זה יפריע לך מאוד? X:

אה, ומה פשר הכינוי?

זה היה בתקופה שלא הייתי יצירתית במיוחד בבחירת כינויים [לא שהתקופה הזו עברה, כן? XD] וכשניסיתי לבחור כינוי כאן בפורומים של תפוז - כולם היו תפוסים! התעצבנתי לי והחלטתי ללכת על הדבר הכי ברור שיש - "לכרטיס האישי לחץ כאן", ומה זה לאמור? פשוטו כמשמעו, מי שרוצה להגיע לכרטיס האישי שלי - שיילחץ על הכינוי.

porky169

New member
כולנו חושבים ככה../images/Emo3.gif../images/Emo134.gif

אוהבים אותך מירי!

למעלה