שרשור קוקוריקו!

וולפהרט

New member
../images/Emo32.gifשרשור קוקוריקו!

זהו השרשור המהולל שאליו משרשרים כל מה שלא קשור לדיבוב אז... שיהיה לכולנו שבוע נעים ועם קצת מזל- בסוף השבוע, מבשרים לי ממחלקת אנימציה, שצפויה הפתעהP:
 
והאירוניה

היא שזה משחק שבו את משחקת מפיק של סטודיו הקלטות שאמור לקדם את הזמרות שלו להצלחה :)
 
בדיוק בגלל זה

אני חושב ששחקני קול לא מוערכים מספיק. אגב, TAPUtiki ומישהי עם כרטיס אישי, עם מי יש לי הכבוד? :)
 

Hawkgirl

New member
לולז, אם לא יהיה אכפת לכן בנות O:

הכרטיס האישי זו מירי, אתה מכיר אותה מיוטוב(וגם ריכלנו עליה במסן מוהאהאהאהאהאהא!) TAPUtiki היא תיקי ♥
 
נעים מאוד!

ובנימה אופטימית זו אני חייב לציין שהגירסה המקוצרת של סאקורה ממש ממש מצחיקה ואני משווה אותה לסדרה המקוצרת של יוגיהו מאת LittleKuriboh (וזו אומר הרבה^^).
 

Piplup

New member
גם סיילור מון אבריג'ד נחמד

במיוחד שני הפרקים שהם הכניסו המון רפרנסים לפוקמון (בעיקר שירים של עונות 1-2 ורפרנסים למשחקים) http://www.youtube.com/watch?v=MTH7LHiM6PM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=56SBkmTlLMo אם מישהו מעוניין XD אולי לא הכי מצחיק שיש, אבל למי שצפה בפוקמון ושיחק במשחקים, אני חושב שזה יהיה די משעשע לצפות בזה XD
 

TAPUtiki

New member
אני בהחלט מוחמאת! O:

לילקאריבו הוא ה-מאסטר הכל הקשור בגרסאות מעין אלו... O: טיינקי!
 
גם הפרקים הראשונים

של יוגיהו היו באיכות גרועה והדיבוב שלו השתפר פלאים. מה שאומר שגם את יכולה (רמז דק שתוציאי עוד פרק)! אגב, אני גם ממליץ לך לראות את דרגון בול זי abridged. יש יגידו שהיא טובה יותר מהפרקים אחרונים של יוגיהו :)
 
יפן זו יפן זו יפן ^^

כמובן שאי אפשר להשוות את הרמה שלהם לשאר העולם, אז אני מדבר על הארץ. אני בעד שכל שחקן קול יעבור קודם כל בית ספר למשחק אם הוא יכול. אה אני טיפש! הערוץ שלך כתוב לו כחול על גבי אפור בחתימה XD מירי, מתי תשירי את התרגומים שלי? P:
 
בית-ספר למשחק?

הסיכוי שזה יקרה הוא אפסי. ולדעתי גם קצת מיותר, מפני שכדי להיות מדבב מוצלח וכדי להיות שחקן מוצלח - דרושים כלים שונים. לא כל שחקן יכול להיות מדבב טוב, ולהיפך. מה גם ש... לא שווה להשקיע כ"כ הרבה כדי להיות מדבב כאן בארץ XD צר לי שאני אומרת את זה בכזו ישירות, כן? אבל זו רק דיעה אישית. ועידו!!! לא הייתי בטוחה בהתחלה שזה אתה D: ראיתי ששלחת לי הודעה ביוטיוב, אבל עוד לא יצא לי לקרוא אותה, לצערי. אקרא בהקדם ^,^ נחמד לראות אותך כאן, בכל אופן!
 

porky169

New member
../images/Emo45.gifאת להיות צודקת../images/Emo134.gif

מה גם שזה לא משתלם למדבבים מתחילים גם לעבור קורס דיבוב וגם ללמוד בבית ספר למשחק.
 
למעלה