של שבת

../images/Emo32.gif של שבת

אל דאגה, הנה הוא העידכון השבועי... דבר ראשון- אנחנו מברכים על שובו של הפורום לפעילות תקינה ומסודרת. דבר שני- ד"ש רותח מליאור שלצערו לא יכל להיכנס לפני שבת לפורום דבר שלישי- תודה רבה רבה לעמיצורית על זמני השבת, ההודעה שלה תשורשר לאופ, וכהרגלנו בקודש- מה היה לנו השבוע?
חזרנו לשיגרה, איש איש לעיסוקיו, בהצלחה המוןהמון בלימודים, בעבודה, בישיבה, במדרשה ואם שכחתי מישו אנא השלימו..
היה לנו סקר של חיפ על איך היה לכם המחנה :) ולשירשורי השבוע:
אדון כבר וגברת כמעט (?) של רחלי
איסור נגיעה- אל חי
מד"א- בעיית צניעות- ניר
בעיית עבודה אצל מעסיק שאינו יהודי- חן (cc99)
שאלתה של קרן-אורחת בפורום- נישואין בין חילוניה ודתי- מה דעתכם?
חודש אלול למה?- ליאור
מכתבו של חייל שנואש מהמלחמה ורוצה לרדת מהארץ- איילת
דיסקים צרובים- איילת
יצר האדם רע מנעוריו או שמא דווקא טוב? ליאור
הדילמה הסבוכה של מיכל..
מפקד פורום מחודש- אושרה והיו לנו גם הלבטים של איילת בנוגע לבחירת מגמות- בהצלחה! ויש לנו גם עבודת חקר על תפילין. כאמור, זמני השבת ישורשרו להודעת האופ, דבר תורה, מצורף בהמשך שתהיה לכולנו שבת של שקט, שלווה ומנוחה תנצלו את השבת לאגור כוחות ולהתחדש פיזית ונפשית לקראת השבוע הבא :)
דבר תורה לשבת זו המכתב האחרון שכתבה אילנה נאמן הי"ד בהיותה בת ערובה לפני שנרצחה ע"י המחבלים במעלות, בבית הספר היסודי: יום שלישי כ"ג אייר ה'תשל"ד אבא ואמא היקרים! השעה היא עכשיו 11:00 בבוקר, ואני לא יודעת כמה שעות נותרו לי לחיות, אז אני כותבת לכם. אני מצטערת אמא שלא שמעתי בקולך ונסעתי. כן אני יודעת- לא הכרחת אותי להישאר, אבל דאגת והעדפת שלא אצא. אבל יצאתי כי ידעתי את המוטל עליי. רציתי להגיד תודה על החינוך שנתתם לי ועל השנים היפות שעברו עליי- והכל בזכותכם. עכשיו אני בת 15 וחצי ואם נגזר עליי למות, אמות בשקט, בכבוד ובאמונה. כן אמונה. את זה נתתם לי. אמרתם לי תמיד שללא האמונה החיים טפלים וכואבים הרבה יותר, ועכשיו בשעות הקשות האלה אני מאמינה הרבה, וגם מאמינה שאתם צודקים. החיים לא נותנים לבנאדם הרבה, אין לו ברירה כמעט בכלום: לא מתי ואיפה להיוולד, ולא לאיזה הורים להיוולד, אבל לי היה טוב. הייתי ילדה דתית בארץ ישראל עם הורים נפלאים- איתכם. שעות גדולות לא היו לי, לזה לא זכיתי וכנראה שגם לא אזכה, אבל תודות לכם עברתי את מבחני הכבוד בשעות קטנות ואפורות, שעות יומיום רגילות. אמא, אל תבכי הרבה כשאמות. כלשרבקה יוולד ילד תקראו לו על שמי אייל או אילנה ותחנכו אותו כמו שחינכתם אותי- שיהיה חזק, ושיידע מה המטרה שלו בחיים ולמה הוא נולד. אני יודעת שהיו לכם חיים קשים לפני ואחרי שנולדתי, וכשאמות יהיה יותר קשה, אבל תזכרו תמיד שהקשיים והסבל הביאו איתם שעות של שמחה וסיפוק. אני לא בוכה, העיניים שלי יבשות, לא כואב לי שאמות, אני לא מצטערת. וכשאגיד "שמע ישראל" בשעה האחרונה, אחשוב עליכם. הייתי צריכה לצאת לטיול הזה, אסור לנו להשבית את החיים, הסכנות טמונות לנו בכל מקום ואם נגזרה גזרה משמיים, היא תמיד תתקיים ואם נתחבא במקלטים, הסכנה שלנו גדולה יותר. ומוטב לחיות חיים אנושיים ולההרג עך קידוש ה'. את המכתב הזה, שהוא האחרון שלי בעולם, תתנו לכל בני המשפחה לקרוא ומסרו להם ד"ש באהבה רבה ממני. ולכל הידידים והשכנים תמסרו בהצלחה! זו ההזדמנות האחרונה. בעוד שעה אלך מכם. שלום ולהתראות אי פעם, באהבה רבה, בתכם אילנה. לא יודעת מה איתכם, כשאני קראתי את המכתב הזה, בזמן שהיינו בשבת באותו בי"ס בו הילדים האלה נהרגו זלגו לי דמעות. בימים של סליחות, כל מה שעלינו לעשות זה להתעורר, לחזור בנו. האבסורד בזה שזה כ"כ פשוט, אז למה אנחנו לא עושים את זה? אילנה הזו אהבה את החיים, היא ידעה בדיוק למה היא חיה והיא הייתה חזקה, בואו נאהב את החיים ונדע לנצל אותם, לחיות אותם עד הסוף, ונדע גם שיש לנו המפתח לסוד החיות, הסליחה. החזרה בתשובה.

שבת שלום לכוווווווולם!!!

רק מה הקשר לאדון כבר וגברת כמעט?? זה מר
וגברת
...
שב"ש לכולם!!! וגילת - שכווייח!!!!!!!!!! ד"ש לוכולם בהצלחה לכולם וזהו...

tamarhp

New member
שב"ש!!!

שתהא לכולנו שבת מוצלחת ולשי - בהצלחה עם הקריאה!!

שבת שלום!

שי מזל טוב! ומישהו מוכן להסביר לי למה תמיד העידכון הזה רק שעה וחצי לפני שבת תמיד? לא כלם יכולים להכנס בזמנים האלה! תתכתבו את זה יותר מוקדם!

סליחה חמוד

אבל אני חוזרת הבייתה רק בשלוש מהלימודים ואז אני מתיישבת לאכול משו אחרי שלא אכלתי כל היום, ואז לעזור לאמא ואז לכתוב את העידכון. מה לעשות שזה לוקח לי חצי שעה- 3/4 שעה? אני אשתדל להבא אבל תנסה גם אתה להבין, סה"כ יש עוד 3 או 4 שבתות שככה זה יהיה, עד שאני אסיים ללמוד

אז מה הבעיה?

מתחילת השבוע תתחילי לשמור את העדכון החדש בפנקס רשימות, וכל שרשור תוסיפי מייד ולא תצטרכי לשבור ת'ראש. וככה זה יחסוך מלא זמן, כי רק תעתיקי בסוף השבוע את מה שהיה ותפרסמי!! מה דעתכם?

אין מצב שהיא תעשה את זה

היא תעדיף לבזבז שעה וחצי ביום אחד מאשר לעקוב אחרי כל הדיונים כי היא צריכה ללמוד ב-3 שבועות הקרובים גילת תהיה כאן רק לשמור שהפורום לא יוצף וכו' זתומרת היא תשמור על הסדר ולא יותר מזה (לצערה הרב) עוד שהיא תסיים להיות פסיכית (אני טוענת שזה לא יקרה בזמן הקרוב
)

שתראה, זה הרבה יותר נוח!

שתעשה ניסיון ועוד משהו, רבקה, את שלחת לי באייסי הודעה שמתחילה ב"את עדיין ילדה"?

רחלי, כרגע זה לא פרקטי

אני עם הרחפנות שלי ממילא בטח אאבד את הדף של הרשימות.. ומה אני אגיד לך, בשבועות הקרובים אני לא אהיה פה הרבה לצערי הרב, אני מתחילה לחרשן אז לא יהיה לי זמן מיותר לכתוב לעצמי פתקיות

לא הבנת!!

בפנקס רשימות או אפילו כתבן. זו תוכנה במחשב. את פשוט פותחת את זה, אפילו שמה בשולח ן עבודה וכל פעם כותבת ושומרת, כותבת ושומרת וןזהו!!!

אוווווח!! לא הבנת...

כל פעם כשאת נכנסת לפורום את פותחת קובץ מסויים ששמרת בפנקס רשימות - תוכנה במחשב (שנמצאת בהתחל>תוכניות>עזרים). יש שרשור חדש? תוסיפי בקובץ הזה ממש במקום שהוא אמור להיות. יש מישהו חדש? תוסיפי גם. ככה תבני לך את זה ממש, למשל: "שבת שלום לכולם! אז מה היה לנו? |כוכב| |כוכב| פרשת השבוע: " ככה זה יהיה בהתחלה, עם כל שאר התוספות, אח"כ תוסיפי כל פעם, למשל: "שבת שלום לכולם! אז מה היה לנו? |כוכב|השרשור של *** *** *** ** |כוכב| פרשת השבוע: " בנתוש?? לא? לא נורא, אין לי כוח להסביר שוב....

הבנתי, את לא הבנת..

המחשב שלי תיכף יקרוס שוב, ואז שוב נצטרך לפרמט ומה אז? חבל על כל ההשקעה ולהתחי לגבות באמצעות מייל זה מסובך לי מדי

ashkeloni

New member
רוב הסיכויים שזאת לא היא...

כי היא אמרה לי מתישהו שפרצו לה לאייסיקיו...

שבוע טובבבבבבבב!!!

ב"ה וגילת הדבר תורה מרגש חבל"ז !!! ושיהיה לך בהצלחה בפסיכו גם חברות שלי עושות עכשיו פסיכו אני לא רציתי.... ושי מזל"ט לך!!!

למעלה