קלי קלארקסון לא באה בסוף

../images/Emo32.gifקלי קלארקסון לא באה בסוף ../images/Emo32.gif

בתירוץ של דלקת ריאות... לפני יומיים היתה בריאה... אולי היא סתם אנטישמית... בכל אופן, בשם פורום בריטני אני מאחלת לה החלמה מהירה ושלא תאכזב את מעריציה הבודדים שמצליחים להיות ממש ברגע זה רגועים יחסית.... אני יודעת שאם זו היתה בריטני הייתי מתאכזבת קשות.. גם אם ההופעה נדחתה... ידיד שלי מעריץ מטורף של קלי.. נראה לי שהוא היה על סף התאבדות כששמע שזה בוטל... הוא חיכה מאוד ליום ראשון...

Outrageous girl

New member
למי אכפת מהפוסטמה הזאת שלא../images/Emo4.gif

תבוא עדיף!! וחגית יש כבר שירשור
פתוח מיכל להרוג אותך!

אוקיי

א. שתהרוג... התרגלתי LOL ב. זה לא קשור לשטויות שבשרשור השני... הדבר הזה הוא שרשור בפני עצמו... =][=

עדידי15

New member
תכף תגידי שהיא היטלר../images/Emo204.gif../images/Emo100.gif

באמת סליחה שהיא קיבלה דלקת גרון.(ולא ריאות כמו שאמרת) תאמיני לי שזה לא אשמתה

אני לא יורדת לרמה של....

לקרוא למישהו היטלר. גם לשונא הכי גדול שלי אני לא יקרא ככה.... אז בכל מה שקשור לשואה כדאי שתרגיעי את עצמך... תכלס, לא איכפת לי מקלי... אני לא מתה עליה (אם את זוכרת את הריב שהיה פה פעם על הנושא... אנחנו לא חוזרים על זה)

עדידי15

New member
זה שהיא ביטלה את ההופעה שלה

זה לא אומר שאת צריכה לקרוא לה "אנטישמית".
זה ממש לא אשמתה אתם פשוט אוהבים לדבר שטויות.

Kryptonite

New member
מה את מחרטטת?../images/Emo168.gif

היא אמרה "אולי". כי ממה שנאמר - הייתה לה אפשרות לדחות את ההופעה לעוד חודשיים - והיא העדיפה שלא. היא גם הייתה אמורה לבקר בישראל בלי קשר - וביטלה גם את זה. ככה ש"זה לא באשמתה" זה הדבר הכי לא נכון שנאמר בשרשור הזה...

עדידי15

New member
היא סה"כ מסכנה../images/Emo204.gif../images/Emo100.gif

אז חטפה דלקת גרון זה לא שיש לה שליטה על זה.

Twisted Shadows

New member
מי אמר לך שהיא העדיפה שלא../images/Emo35.gif

למה אתה ממציא דברים סתם
ההופעה אמנם כרגע בוטלה- אבל זה רק בגלל שלא רוצים להבטיח שוב סתם הבטחות. ומה באשמתה
שהיא חולה
אבל כשברינטי יצאה לפסק זמן- כי היא נקעה את הקרסול זה בסדר נכון
בריטני גם בחיים לא הזכירה את ישראל מאז שהיא בעסק הזה. היא בחיים לא חשבה על אולי לבוא להופיע פה. אז מה כואב לכם הלב

Kryptonite

New member
כי זה פורסם שוב ושוב,../images/Emo168.gif

ואל תתווכח - תקרא בפורום שלך. ומה קשורה בריטני? מישהו אמר שבריטני יותר טובה? קלי פישלה, אז ישר אתה דוחף את בריטני? תתבגר כבר. את קלי אני הכרתי ושמעתי עוד הרבה לפני שאתה ידעת בכלל מי זו, ואני מבין האחרונים ששונאים אותה - אבל היא פישלה ובגדול. היא יכלה לפחות לשחרר הצהרה רישמית מצידה, משהו למעריצים. ככה זה סתם ניראה כאילו היא "ברחה" ואפשר להבין את האנשים עם התגובות המוגזמות. כשבריטני ביטלה את האוניקס זה היה בגלל פציעה בברך, שזה דבר שעד היום לא נירפא לגמרי אצלה. לקלי כבר היו בעיות עם דלקות בגרון ועובדה שהיא חזרה להופיע אחריהן.

Twisted Shadows

New member
אתה את תתווכח

אני בקשר ישיר עם כל מי שאחרי על קלי בארץ ובחו"ל. ככה שאני יודע הכל ממקור ראשון ולא לפי שמועות. פציעה ברגל לא חייבת לבטל הופעות. דלקת בגרון- כן. וקלי לא ברחה לשום מקום. היא שוכבת בבית חולים כרגע. קלי תפצה את המעריצים שלה, ברמה יותר מהוגנת, כמו שהיא עשתה עד היום, ולא סתם תחזיר את הכסף.

Kryptonite

New member
נו באמת,../images/Emo168.gif

גם אם קלי הייתה נוקעת את הרגל היו מבטלים את ההופעה, אני מבטיח לך. (ובמיוחד שרוב ההופעות של בריטני מבוססות על השואו, ותחסוך כל הערה מנסה להיות צינית ארסית) אני רק מקווה שקלי תבוא בכל זאת להופיע, לא צריך פיצויים ולא כלום (פיצויים נשמע כאילו היא תשלח בקבוק שמפניה לכל אחד
זה יהיה הדבר הכי הוגן (אין לי מושג איזו מילה המצאת שם) שהיא יכולה לעשות...

הילולו

New member
אוי אתה ממש מעצבן מה הקשר בין

הפציעה של בריטני לבין ההופעה של קלי ! וכן מבטלים הופעה בגלל פציעה ברגל אחרת אך תתנהל כל ההופעה ??? קלי פישלה וזה בכלל לא קשור לבריטני (גם היא פישלה ויותר מפעם אחת) ואם בעיניך היא כל כך בסדר אז מה אתה מתגונן ??????

לא , היא לא חייבת , בעיקר

שהזמר , "בעל" ההופעה מבסס את המופע על ריקודים ושואו
תחשוב קצת לפני שאתה מדבר

ליבר6

New member
איך אפשר להשוות בין בריטני לקלי?

בכלל
בריטני הרבה מעליה!!!!

כי לדעתי קלי מתיימרת להיות בריטני

ואסי, אם אתה חושב אחרת, אתה לא חייב להגיב, כי זה ממש צפוי מצידך.

למעלה