צריכה המלצה ל-

wildcat6

New member
כי רציתי לקדם אותה

היא בכלל לא ידעה כמה זה יקדם אותהץ היא היתה בהלם ברגע שעשיתי את ההחלטה רק שלא ידעה מה עשיתי לא שיקרתי פשוט לא אמרתי

liat ליאת

New member
אם היית שואלת אותי קודם...

הייתי אומרת לך להסביר לה וליידע אותה, ורק משום שהיא בקשה מפורשות שלא לעשות זאת. יש אנשים שהאגו שלהם כ"כ מנופח שגם אם עשית עבורם משהו טוב, עצם זה שהצעד המקדים היה בניגוד לרצונם יגרום להם להוציא כעס ותסכול... אבל כרגע במצב שאת נמצאת בו, יש מצב ליזום איתה שיחת הסבר? או לפחות לשלוח לה איזשהו מכתב שיסביר את מה שעשית ואיך זה עזר לקדם אותה? זה הדבר היחיד שעולה לי בראש שיוכל לעזור ולשכך אצלה את רמת הכעס...

liat ליאת

New member
מכירה את זה ומזדהה...

את עושה לפעמים דברים מכל הלב ועם רצון טוב ומקבלת בחזרה אבנים בפרצוף. אולי תכתבי לה בכמה מילים מה את מרגישה ומה עשית בשבילה, רק בשביל שזה יגמר יפה בלי כעס. כדי שתבין ששום דבר לא היה בשביל לעשות לה רע. להיפך.

כנראה מרקורי בנסיגה

גם לי היה יום מזעזע ביותר, כל היום אני מסתובבת על סף בכי עם דמעות מבצבצות בעיניים מכל מיני סיבות, מהשניה שהתוררתי בבוקר חצי שעה אחרי צלצול השעון ועד עכשיו. מזל שיש לי את שני המלאכים שעושים לי טוב על הלב. סיגל - משו אחר יצוץ. יהיה בסדר

comfi

New member
../images/Emo53.gifלמי יש קשרים בתקשורת ../images/Emo35.gif

ותוכל לעזור ??? אנחנו עומדים מול שוקת שבורה , קנינו בית לפני שלוש שנים ועדיין גרים בשכירות אל מול כל התלאות שמעבירה אותנו חברת הבנייה הרמאויות ומה לא??? התארגנו כל הדיירים ... משהו כמו 45-50 ורוצים לפנות לתקשורת , מישהי מכירה איזה אפיק ישיר ????

duna

New member
תנסי איזה.....

אמנון לוי או כולבוטק. כנסי לאתרים שלהם ויש שם אפשרת לפניה ישירה. בהצלחה....

duna

New member
אני לא מבינה????!!

יש לך שני שמות בפורום???. גם קומפי וגם חגית וזיו??!!!

comfi

New member
אופס....

אני חגית אם לא הכרנו ...ונכנסתי בטעות ביוזר שלי ושל החצי...

../images/Emo32.gif המלצה למלון במדריד...?

אני מחפשת מלון סביר במחיר סביר וכמובן במרכז העיר. מישהי היתה ויש לה המלצה?

יובליקה

New member
אני-חברתי עדיין פנויה בימים ג'

וד'. אם את מעוניינת פני אליי במסר ואמסור לך את מספר הסלולרי שלה.

למעלה