צבאי

xXxHIMCRxXx

New member
המ.

אם את בת 25 ואת שומעת מכר, אז באמת משהו קצת דפוק. אני לא מצדיקה אותו, אבל בתגובה שלו [בתוכן, לא בצורה הגועלית שהוא כתב אותה] יש קצת אמת. לא להרוג את קוטג'? |אמאמאמאמאמא|

קרניjack

New member
מה רע בלשמוע בגיל 25?

?!? מנקודת גילך אולי זה נראה לך רחוק, אבל יש כאן אנשים שהם כבר התחיל את שנות ה20 שלהם, ויש כאלה שבקרוב מתחילים, אז מה זה משנה? ההצגה השיטחית הזאת, של הכתב אני משערת (כי הוא ענה לך בפעם ה2), ואני בטוחה שהוא אומר את זה מנקודת מבטו, כי הוא רואה את MCR רק ל"בני הנעורים". "אם את בת 25 ומאזינה לה ברצינות תנחומיי. אני מציע לך לעבור לפנתרה ולהתחיל מ-Brutal Display Of Power" מי אמר שאי אפשר לשמוע פנתרה וMCR? מי אמר שמי שלא שומע פנתרה שומע MCR ולהפך? אז נכון, הרוב של הקבוצה ששומעת אותם הם צעירים, ששומעים להקות ש"לא עושות את זה למבקרים כי הן אימו ופוזה וחולפות" אבל זזה ממש לא משנה את העובדה שאי אפשר לשמוע גם וגם.

xXxHIMCRxXx

New member
המ.

בעיקרון אפשר להגיד שאני שומעת, באופן קבוע, את רוב הסגנונות. מאימו, עד האבימטאל. טוב, עכשיו יותר אימו, אבל עדיין. אני פשוט לא חושבת שMCR הם באמת להקה לאנשים מבוגרים יותר. לא ידועת למה, אני לא יכולה לדמיין מישהו בן 30 שומע MCR. ואפילו הם מסכימים איתי. הם רשמו את זה בעצמם באחד השירים. המ, לא לרצוח אותיף טוב? ותגידו לטיפש הזה שאני שונאת את ברוטל דיספליי אוף פאוור. ושהוא נגרר.

xXxHIMCRxXx

New member
אני לא זוכרת.

אבל אני בטוחה שהיה שיר אחד שג'ר כתב כאיול שהוא נותן לילדים הופעה. או לא זוכרת. בכל אופן, לא קשור, לMCR כולל WTTBP יש רק 5 קליפים, לא?

למה לא?

ג'רארד בגילו גם שומע להקות "צעירות" (וואטאבר) ומלא אמנים בגיל של ג'רארד שומעים מיי כימיקל רומנס. תיסתכלי בקטעי וידאו של ההופעות שלהם.... חצי מהמעריצים שלהם בדוק עברו את גיל 20 ...

מה לא יכולה לתאר מישהו בן מעל

שלושים שומע אותם? ההורים שלי מתים עליהם.. הם צרבו ממני את כל הדיסקים שלהם וחורשים עליהם כמעט כמוני D: וגם ההורים של חברות שלי אוהבים אותם.. [אמ.. והם בני הרבה יותר מ30..]

חחחחחחחח...... רציני?

איזה הורים קלים! אמא שלי אוהבת את ג'רארד אבל אל יותר מזה ואבא שלי חושב שזה צרחות.

ההורים שלי הכי מגניבים שיש ^____^

ככה זה שגדלים [מתבגרים נו] עם להקות רוק ישנות כמו לד זפלין וכו'.. יש לי הורים רוקרים קשוחים /m\ D:

אחי בן 24 והוא שומע MCR

אז מה??!?! הוא מפגר? יש לו בעיות?! לא ככל הידוע לי.. יש להם מוזיקה טובה זה עובדה .. ולא משנה באיזה גיל..

xXxHIMCRxXx

New member
אהאה ../images/Emo12.gif

kill me כאילו, לפי דעתי זאת מושיקה שמתאימה יותר לבני נוער, מה הבעיה בזה?

Ghost of you

New member
צודקת!

אתמול הייתי אצל דודים שלי ובדיוק היה הקליפ של WTTBP (ושמתי פול ווליום..
) והוא הגביר והדליק את המערכת ושם באס וזה וזה היה נחמד לראות.. הוא התחיל להזיז את הראש ואפילו לזמזם קצת את השירים, הוא בן 23 וזה נורמאלי לחלוטין שאנשים בוגרים מאיתנו יקשיבו למוזיקה הזאת, זה אפילו מאד נחמד, שמעריכים את המוזיקה והשירים האלה. אבל באמת לא משנה בן כמה ג'רארד.. הוא לא יכול להשתלט על הגיל שלו, אני בטוחה שהוא היה רוצה להיות צעיר.. חח טוב אני לא בטוחה מי אני שאני אדבר בשמו.. סליחה על החפירה.

EnchantedS

New member
מגניב! אז את נותנת לי עוד חמש וחצי

שנים?((:) ולחבר שלי עוד שלוש וחצי שנים?((:) תעשי לי טובה.

למעלה